Menjava lokacije gum, avto trese, zavija

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
No da ti jaz povem zgodbo... Dobim "nov" avto, spredaj gume dunlop, letošnje, zadaj Pirelli, še ne tri leta stare.

Avto med vožnjo tuli. Tako, da so vsi rekli, da je ležaj. Sem dal menjat ležaj (no, malo se je bojda res slišal tudi na dvigalu), avto še vedno tuli, a za odtenek manj.

Kupim nove zimske, avto ne tuli več. Kaj je bilo? Pirelli gume totalno fuč, po celi tekalni površini dobesedno hribi in doline. In to neke "topšit" drage zadeve...

Nauk zgodbe: ni rečeno, da tri leta stare topšit gume niso zanič :D

a so pireli bile 'smrekca'
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
smrekca se znuca hitr in trese. naprej nazaj bi moralo biti bolje, lahko pa da so zadnje znucane v svoj 'dizajn' in je to to. men je volan do sedaj tresel, se premikal v primeru bremzanja in konec diskov, v primeru slabih gum, krivih feltn. na zadnji osi krivih feltn in lsabih gum ne čutiš, volan ti pa hoče odtrgat iz rok.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.583
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
A veš da ne vem... 14 dni sem vozil. Mislim pa da ja, Cirku nekej...

Winter Cinturato. izredno fine pnevmatike, vsaj pri meni, zdajle gredo gor za četrto sezono, sem šel do vulkanizerja, če so ok, ker so se mi vseeno zdele malce trde - je rekel, da je guma perfektna za km, ki sem jih naredil z njimi, ter da bodo za letos zagotovo še.

in bi se strinjal, v mokrem odlične, na suhem itak, sneg tudi dobro zgrizejo. so pa postale malce glasnejše, pa tudi na porabi se malce bolj pozna ...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
No da ti jaz povem zgodbo... Dobim "nov" avto, spredaj gume dunlop, letošnje, zadaj Pirelli, še ne tri leta stare.

Avto med vožnjo tuli. Tako, da so vsi rekli, da je ležaj. Sem dal menjat ležaj (no, malo se je bojda res slišal tudi na dvigalu), avto še vedno tuli, a za odtenek manj.

Kupim nove zimske, avto ne tuli več. Kaj je bilo? Pirelli gume totalno fuč, po celi tekalni površini dobesedno hribi in doline. In to neke "topšit" drage zadeve...

Nauk zgodbe: ni rečeno, da tri leta stare topšit gume niso zanič :D
Pireli so že en čas samo za dve sezoni, ostalo se začnejo luščit, in nasploh že par ljudi mi je reklo da nikol več, no ti si naslednji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey