Meje padle, ljudje negativni...

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa sej te komentarje niso pisali avstrijci
bonk.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Glede 24ur

Že en cajt mal berem komentarje in se kar v večini ponavljajo isti ljudje. Pišejo pa bedarije al je pa takoj JJ vsega kriv oz. vpletejo politiko notr. bedaki prve klase, očitno prav čakajo, da na 24ur objavijo kakšno novice, da se lahko drkajo med sabo haha
 

excalibur

Pripravnik
24. sep 2007
321
0
16
je ni
Lepo in praktično je, ker se bomo lahko zapeljali čez mejo brez problema in brez straha, da bi preverjali, če kaj švercaš ker smo se v preteklosti že dostikrat "usrali", ko smo rabli it čez mejo
grin1.gif
No razen, če te pač ustavijo pol kje na cesti.

Sicer pa živim cca. kilometer zračne linije od meje z Italijo in bom čez nekaj časa lahko povedal, če je prišlo do kakih drastičnih sprememb.
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Sicer dokaj redko potujem preko meja naše ožje domovine, vendar mi je šlo vedno močno na jetra, da tam neke levake zanimajo moje poti, opravki, in da nisem slučajno kupil kakšne kile kave preveč. (Rahlo smešni so bili vedno žejni avstrijski jagri, ki so vedno spraševali, če imamo kaj šnopca :) )

Seveda pa se spominjam tudi tega, da je bil natanko enak režim včasih tudi na slo-hr meji. S tega stališča tudi Hrvatom želim čimprejšen vstop v EU in Šengen. Samo nekaj malenkosti je treba še urediti.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:
Seveda pa se spominjam tudi tega, da je bil natanko enak režim včasih tudi na slo-hr meji. S tega stališča tudi Hrvatom želim čimprejšen vstop v EU in Šengen. Samo nekaj malenkosti je treba še urediti.
Jaz pa jim glih zaradi tega NE želim da pridejo v EU.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:

Sicer dokaj redko potujem preko meja naše ožje domovine, vendar mi je šlo vedno močno na jetra, da tam neke levake zanimajo moje poti, opravki, in da nisem slučajno kupil kakšne kile kave preveč. (Rahlo smešni so bili vedno žejni avstrijski jagri, ki so vedno spraševali, če imamo kaj šnopca :) )



Seveda pa se spominjam tudi tega, da je bil natanko enak režim včasih tudi na slo-hr meji. S tega stališča tudi Hrvatom želim čimprejšen vstop v EU in Šengen. Samo nekaj malenkosti je treba še urediti.


Podpis !
cool-1.gif


@ Apači Tu z viška gledaš na Hrvate ,obenem pa vihaš nos ko se Jodlarji zmrdujejo nad nami.
 
Nazadnje urejeno:

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:
Sicer dokaj redko potujem preko meja naše ožje domovine, vendar mi je šlo vedno močno na jetra, da tam neke levake zanimajo moje poti, opravki, in da nisem slučajno kupil kakšne kile kave preveč. (Rahlo smešni so bili vedno žejni avstrijski jagri, ki so vedno spraševali, če imamo kaj šnopca :) )

Seveda pa se spominjam tudi tega, da je bil natanko enak režim včasih tudi na slo-hr meji. S tega stališča tudi Hrvatom želim čimprejšen vstop v EU in Šengen. Samo nekaj malenkosti je treba še urediti.

Ti pa zares redko potuješ, ker na mejah ni carinikov že od 1.5.2004 in od takrat te nihče tudi ne sprašuje, če imaš kaj za prijavit.

Glede mesa, alkohola in cigaret je na vseh mejah enako.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ksz

a tisto na svetu ste slišal, ko so govoril da so nekatere policaje z mej, prerazporedili v službe, kamor se vozijo 500km kar naj bi trajajo 6ur?
bonk.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
ksz

a tisto na svetu ste slišal, ko so govoril da so nekatere policaje z mej, prerazporedili v službe, kamor se vozijo 500km kar naj bi trajajo 6ur?
bonk.gif
Čisto možno. 250km v eno smer, 250 v drugo. 3h za tako pot ni grozno na naših cestah.
Primer: MS-MB sta med seboj oddaljena 60km. Za to pot se neredko rabi 1h30m.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Citat:
Uporabnik Fe3 pravi:
Sicer dokaj redko potujem preko meja naše ožje domovine, vendar mi je šlo vedno močno na jetra, da tam neke levake zanimajo moje poti, opravki, in da nisem slučajno kupil kakšne kile kave preveč. (Rahlo smešni so bili vedno žejni avstrijski jagri, ki so vedno spraševali, če imamo kaj šnopca :) )

Seveda pa se spominjam tudi tega, da je bil natanko enak režim včasih tudi na slo-hr meji. S tega stališča tudi Hrvatom želim čimprejšen vstop v EU in Šengen. Samo nekaj malenkosti je treba še urediti.
Podpis !
cool-1.gif

@ Apači Tu z viška gledaš na Hrvate ,obenem pa vihaš nos ko se Jodlarji zmrdujejo nad nami.
Niti ne. Osebno poznam več kot 100 hrvatov In to iz področja CELE hrčkarije. Tako iz Međugorja, Zagreba, Istre, Dalmacije itd. in ti povem, da jih sigurno niti 30% ni normalnih. Vsi so neki sami vase zagledani imbecili. Oni so najjaki, vse naj naj, nacionalisti pa taki da te glava peče. Šta če vama slovencima europa, kad mi imamo sve najbolje što netko može da napravi. Ne rabijo Evrope.. saj sami pravijo, da je ne. Živijo pa v bedi, da glava peče.
Še vedno mislijo, da če nebi bilo hrvaške, da bi Yuga že prej propadla itd. V resnici pa so se potem vsi čefurji itd. selili v SLO, ker je bilo tu delo, ter je SLO bila tista, ki je celo YU vlekla iz dreka, in je bila gonilna sila.
Če hočejo evropo, se bodo morali konkretno spremeniti v svojih glavah. 80% jih je še vedno proti. Kar naj se še malce učijo.
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Zanimivo...
Večina hrvatov, ki jih poznam jaz tako poslovno kot privat je čisto normalnih ljudi. Ko sem še v srednji šoli štopal mi je večkrat ustavil Hrvat kot pa domačin. Tudi z delavci s katerimi imam opravka ni težav, za razliko od naših, ki radi jezikajo nazaj... mogoče zato ker se bojijo za službe, ker je tam kar kriza glede tega.
O politiki pa ne debatiram z nikomer, sploh pa ne z nacionalisti (na bilo kateri strani meje).
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
očitno ti take ljudi privlačiš, ker mislim da se zavedaš da so ljudje po celem svetu približno enaki in da ni večjih odstopanj v celotni populaciji.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
ksz

a tisto na svetu ste slišal, ko so govoril da so nekatere policaje z mej, prerazporedili v službe, kamor se vozijo 500km kar naj bi trajajo 6ur?
bonk.gif
Čisto možno. 250km v eno smer, 250 v drugo. 3h za tako pot ni grozno na naših cestah.
Primer: MS-MB sta med seboj oddaljena 60km. Za to pot se neredko rabi 1h30m.

ne mi rečt da bi nekoga iz primorske, premestil v belo krajino oz MS
bonk.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
policaji?
jap.. saj pa se je v javnosti že dolgo govorilo o tistih iz KR, da bodo morali iti proti NM in Postojni, pa se nikoli ni nihče ganil... zdaj ko so pa dejansko tam je pa štala...
rolleyes-1.gif