Meje padle, ljudje negativni...

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Prebiram malo komentarje po 24ur in rtvslo pod članki, da so ob polnoči padle meje in mi gre na bruhanje zraven:

Danes zjutraj sem porabila enako cajta za prit čez Škofije....padle meje?!?? Tisto gradbišče ostane ovira, če pri tem moram ali ne pokazat listino.

A zato ker niso uspeli v enem tednu odstranit vsega pomeni, da meje niso padle
bonk.gif


Priznal bom šele takrat, da smo priznani, ko bo na vseh straneh možno brati po slovensko, do takrat pa......!! Zopet smo postali dunajski hlapci !!

A ni slovenščina šele z vstopom v EU postala uraden jezik?

Zakaj nihče ne vzklika Bravo Janša in podobno, ko se mora na letališču skoraj sleči, česar nismo v komunizmu nikoli doživljali!

In s schengenskimi mejami ima to kakšno vezo? A niso za to zaslužni teroristi?
rolleyes-1.gif


No v glavnem je takih komentarjev ogromno, imam občutek, da jih pišejo predvsem mlajši, ki o socializmu in streljanju na meji niso nikoli slišali, kaj šele doživeli. Starejši pa se veselijo, ob polnoči so na meji peli Zdravljico in vlekli harmonike... Moja dedek in babica sta čisto navdušena, sta me že prosila, da ju naslednji teden peljem nekam v Avstrijo, da se na lastne oči prepričata kak je to, ko se pelješ prosto preko meje.

Mislim, a bomo res večno ostali Slovenci, kjer mora biti plot okoli vsake bajte visok 2m, da lahko potem še lažje pljuvamo preko vsega?
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Ne se sekirat. To je v večini neizobražen folk, ki se boji lastne sence. 90% jih sploh ne dojema, kaj se je zgodilo, ampak so lokalnega paranoika slišali za šankom bentit in so malce povzeli.

Politiki, ki pa na teh ljudeh, ki so si že itak bogi, delajo kariero, pa splošnega vtisa ne izboljšajo.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Se popolnoma strinjam...

Tako kritični (in to pogosto neutemeljeno) narod mislim, da ne obstaja nikjer drugje na svetu. Na bruhnje mi gre, komentarji so v 90% primerih pod vsakim nivojem....tudi brez vsakršnega razmisleka.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Ne brat komentarjev na rtvslo in 24ur.com.
ne-ne-1.gif


Pa ne samo o tej temi. Folk tam ne spada med tiste z IQ nad 90, večina jih je še otročjih, nekaj jih ima pa pri vsaki stvari plašnice na glavi.

@kinimod Se strinjam s tabo.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Zakaj nihče ne vzklika Bravo Janša in podobno, ko se mora na letališču skoraj sleči, česar nismo v komunizmu nikoli doživljali!

Kaj ma JJ s tem.

Se spomen lansko leto, preden smo uvedli evro. Kliče ena gospa in reče kako bo lahko ona preživela s 300€ penzije.
Isto kot z 73.000 sit.
Folk je moronski.
Vsi so bili za EU pa nato, potem se pa pizdijo kaj rabimo patrie pa zakaj vse zapirajo pa nevem kaj.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Stvar bi bila vredna kakšne raziskave psihologije množic. Ampak glede na negativno propagando, ki jo dnevno zganjajo mediji, kaj drugega itak ni za pričakovati. Ali se lahko sploh še kaj optimističnega prebere/sliši/vidi? Pomembno je, da se potencira miselnost "vse je slabo" in "vsega je kriva država/vlada/JJ".



Kaj ne bi bilo malo lepše živeti v državi, kjer bi mediji uspeli zabeležiti tudi kaj pozitivnega?



PS: Od aprila naprej v notranjem prometu šengenskega območja tudi kontrol na letališčih ne bo več. Bo tisti bukselj uspel vzklikati bravo JJ?
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Mene bolj zanima, kako bo to vplivalo na krajo vozil.

Olajšalo?

Otežilo?

Se pa strinjam z ljudmi na južni meji. Pri njih zna biti nekaj cirkusa (ampak verjetno samo zdaj, ko vsi še zelo zares jemljejo tale Šengen).
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tale schengen je pa zakon. Danes smo popolnoma neovirano prepeljali dva kombija "blaga" čez mejo. Pretočnost pa taka.
nahrung002.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Stvar je vredna širše debate o nivoju na slovenskih forumih.Včasih se mi zdi, da na slovenske forume v glavnem piše otročad, ki nima veze o življenju in pa neki polpismeni primitivci.



Predvsem to velja za rtvslo, 24ur, delo...
 
Nazadnje urejeno:

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
pr rtvslo.si ipd. se itak sam tak folk registrira, k pol vedno kej kritizira...men se unih komentarjev v večini primerov še brat ne da, kaj šele, da bi se registrirala in pisala
ne-ne-1.gif



drgač pa hureeej za padle meje
cheer.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:

Priznal bom šele takrat, da smo priznani, ko bo na vseh straneh možno brati po slovensko, do takrat pa......!! Zopet smo postali dunajski hlapci !!

tale ima čist prov! un heider se dela norca iz nas, mi pa služnostno jokcamo po EU kok se poredni... un se pa smeje vsem!
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
pr rtvslo.si ipd. se itak sam tak folk registrira, k pol vedno kej kritizira...men se unih komentarjev v večini primerov še brat ne da, kaj šele, da bi se registrirala in pisala
ne-ne-1.gif



drgač pa hureeej za padle meje
cheer.gif

Nič ni narobe s kritiko, če je konstruktivna in utemeljena.

Na forumu rtvslo pa prevladujejo ljudje, ki si dajejo nicke ala Politkomisar, Brežnjev..in potem samo jokajo, zakaj ni več Jugoslavije.

Na delo.si pa se vsaka debata sprevrže v vojno med Srbi in Hrvati.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
na alterju so pa večinoma južna brača in cinoberji.


Meja je padla že lansko leto. Kontrola na južni meji pa je tudi že nekaj časa povečana .
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
me zanima kako bos gledal na tele meje, ko bodo proslavljali tako nasi juzni sosedje, ce bos ti tako navduseno plesal. najbrz ne, zato ves kako se pocutijo avstrijci in nemci. ker toliko zalege kolikor se jih bo sedaj pripeljalo v eu pomeni smrt za le-to