McLovin

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Je kdo že imel izkušnje z tem telefonom. Kak se obnese v praksi, je prijazen uporabniku, funkcionalen, kaka je odzivnost...
pa še link Klik
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
ja sem tud zadnjič v enih cajtngih zasledil, me prav mika, da bi ga naročil, za tistih 100€
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Kateri OS ima ?
Katera baterija vzdrži 10 ur neprekinjene uporabe multimedije in dveh sprejemnikov ?


LP
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Lejte, to je kr neki "noname" poceni telefon. Kar še ni nujno slabo. Vendar ob tem pa,da je še nekvalitetn po hardveru in softveru pa je neprebavljivo. Operacijski sistemi teh kitajskih telefonov so slični po izgledu symbianu,iOS in še kateremu.Ostalo-funkcionalnost/stabilnost pa ni niti omembe vredno, ker je tak slabo skup nareto/optimizirano da ne moreš verjet, dokler ne sprobaš. Sam sem videl pred 2 letoma iphone ponaredek - o m g. Je že res, da je zelo poceni-nekateri tolko za vikend zapijejo, vendar živci so mnoogo bolj pomembni.

Vglavnem, če ma kdo 80-100 eur preveč, kolikor stanejo te kopije, pol naj da rajši meni dnar. hehehe Ne resno, če ma kdo preveč dnara, naj rajši kupi kaki ponaredek na bolhi za pol ceneje
wink-1.gif


edit: Ma pa hudo ime, samo to nebo dovol
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Torej še nihče ni imel izkušenj z tem telefonom. No sicer je zdaj tak prepozno sem že kupo HTC-ja.