Renta a car Malaga

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Aleluja za take izposojevalce ki ne komplicirajo. Placas na licu mesta in to je to. Na zalost jih je treba iskat z lucjo. Dobesedno. Zajeb pri espanjolih- (velja za juzni del) je ta da ne dovolijo voznjo do Portugala. Ce pa ze te ociganijo za vrednost letalske karte. Sicer pa iscem taisto info o dobrem ponudniku rentanja avta za Sevillo.
V sevili sem jaz vzel avto pri centauro, plačal nekaj da sem lahko šel v algarve, na salterju dobil nekega našega Balkanca, ko je videl da smo iz Slovenije je bil vesel, pokazal avto, razložil zadevo, 14 dni brez težav, tudi cena je bila zelo ugodna, dobil novega pola
 
  • Všeč mi je
Reactions: irwin

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Si ziher? Prvic slisim za tole
Ja, tudi ta, ki sem ga predlagal, ima isto.
1. točka pogojev:
Vehicles can only circulate in COMUNIDAD AUTONÓMA DE ANDALUCÍA, unless expressly authorized by the lessor, which, if applicable, is reflected in the contract.
Zadnja alineja 3. točke pogojev:
The kilometers traveled outside of COMUNIDAD AUTONÓMA DE ANDALUCÍA will be charged according to the current rate. Except prior agreement.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.740
2.098
113
Ne vem pri kaksnih agencijah to jemljete recimo jest dostikrat vzamem firefly pa pravijo da ni nobenega problema iti tudi na portugalsko https://espana.fireflycarrental.com/Car-Hire-Spain.html

drugac pa v spaniji sem imel tudi golcar pa cicero in sixt in nikjer se nisem imel opravka z regijsko omejitvijo mogoce navdrzavno nisem bil toliko pozoren ampak kot je videti pri firefly nisem imel tezav.
 
Nazadnje urejeno:

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.154
292
83
Tavecje firme ( tudi v lokalu) , te dobro ociganijo prek najemnine in zavarovanja. Lokalci ( obicajno te poberejeno nv prihodu ali jih je nekaj skupaj v bliznjem kiosku) , so bolj prijazni zepu ampak izven lokalnih okvirjev pa zna bit no go. Po svoje razumes ,se igrajo z manjsim budgetom.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.740
2.098
113
Tavecje firme ( tudi v lokalu) , te dobro ociganijo prek najemnine in zavarovanja. Lokalci ( obicajno te poberejeno nv prihodu ali jih je nekaj skupaj v bliznjem kiosku) , so bolj prijazni zepu ampak izven lokalnih okvirjev pa zna bit no go. Po svoje razumes ,se igrajo z manjsim budgetom.
200eur 7 sedežar avtomatik neomejeni kilometri in dodatni šofer za en teden pri večjemu z vsemi zavarovanji se ti zdi ociganjenje...?
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.154
292
83
Zavarovanje v kateri meri, polog? V kayerem kraju si rental? Cifra kot cifra spodobna.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.311
2.274
113
Razlike 60€
10€ na dan.
5€ na dan/osebo za brezskrbno uživanje.
Neprecenljivo!
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Še vedno nisem rezerviral avta, zato je vsak predlog dobrodošel.
Mi je pa ponudnik All IN na vprašanje glede brementive kartice odgovoril: In case you bring a credit card there is no excess so it is fully comprehensive.
Ne vem, kaj je mislil s tem, mi bo bremenil nek znesek za garancijo, ali ne?

#Dejk0
A ima ta s tvojega predloga avte na letališču, ali moraš isto na Shuttle, da prideš do parkinga. So ti bremenili kartico, ali je s full pack opcijo vse pokrito?

#brane_new

Razlike 60€
10€ na dan.
5€ na dan/osebo za brezskrbno uživanje.
Neprecenljivo!

Kaj si mislil s tem?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Sem jih jaz isto spraševal in imajo nek deal z zavarovalnico, da je all-in, če imaš kreditno. Tole je njihov odgovor na to temo:
"If you hold a credit card no excess will be required. However, if you don’t hold a credit card our insurance company requires that we take an excess of 150 euros (this amount is refundable on the return of the car, the car has to be returned on the same condition as it was delivered). We only need to take the card numbers, no money will be blocked or taken from it."
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.740
2.098
113
Sem jih jaz isto spraševal in imajo nek deal z zavarovalnico, da je all-in, če imaš kreditno. Tole je njihov odgovor na to temo:
"If you hold a credit card no excess will be required. However, if you don’t hold a credit card our insurance company requires that we take an excess of 150 euros (this amount is refundable on the return of the car, the car has to be returned on the same condition as it was delivered). We only need to take the card numbers, no money will be blocked or taken from it."
Mater za en usran rentacar si porabil casa kot da kupujes hiso...zqa usranih 100 euro kolikor priblizno kosta full protection, pa sem prevec rekel delas dramo

Dodajam... se prevec sem napisal gledam ponudbe kjer je full insurance se bistveno manj
 
Nazadnje urejeno:

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Še vedno nisem rezerviral avta, zato je vsak predlog dobrodošel.
Mi je pa ponudnik All IN na vprašanje glede brementive kartice odgovoril: In case you bring a credit card there is no excess so it is fully comprehensive.
Ne vem, kaj je mislil s tem, mi bo bremenil nek znesek za garancijo, ali ne?

#Dejk0
A ima ta s tvojega predloga avte na letališču, ali moraš isto na Shuttle, da prideš do parkinga. So ti bremenili kartico, ali je s full pack opcijo vse pokrito?

#brane_new

Razlike 60€
10€ na dan.
5€ na dan/osebo za brezskrbno uživanje.
Neprecenljivo!

Kaj si mislil s tem?
Moraš na shuttle do poslovalnice. 5 minutk je do tja. Kartice mi niso bremenili.
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Cene pri vseh ponudnikih variirajo glede na termin najema, kdaj rezerviraš ...

Centauro je meni (za Španijo) kul. Ne komplicirajo, predhodne poškodbe so korektno označene, avtomobili večinoma precej novi, cena konkurenčna. Tudi na cesti srečaš kar precej avtov z njihovimi nalepkami.