Renta a car Malaga

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Ima kdo kakšne izkušnje z najemom avta na letališču v Malagi, katera agencija je OK, katero se je bolje izogniti?
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Sam grem junija in bom verjetno vzel pri biliger-mitwagen
Sem pogledal tvoj predlog, vendar me je zmotila visoka kavcija.
1712388483593.png

Na Kanarskih, ki so prav tako v Španiji več agencij sploh ne zahteva ˝kavcije˝, oziroma rezervacije sredstev na kartici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.437
113
Saj zato pa mu pravim naj pri lokalcih pogleda.
Ker tile portali so jajca, ker ali imaš veliko kavcijo in pol pizdarijo ker ti bodo neko prasko pripisali.
Ali pa hočejo potem na šalterju veliko zavarovalnino.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Sem pogledal tvoj predlog, vendar me je zmotila visoka kavcija.
Poglej priponko 83562
Na Kanarskih, ki so prav tako v Španiji več agencij sploh ne zahteva ˝kavcije˝, oziroma rezervacije sredstev na kartici.

Kanarci so itak specifika kar se renta carja tiče, povsem brezskrbno pri lokalnih ponudnikih, če boš presežek zavaroval je potem načeloma vseeno kolikšna je kavcija
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

netko

Guru
25. jul 2007
6.740
2.098
113
Jaz v spaniji vedno preko www.doyouspain.com in glede na ponudbo avtomobila pri agenciji, ki ponuja tisto kar rabim, vedno ima kaksna kaj promocijskega in jo pac vzamem
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Mi smo rentali pri teh, vse ok, novi avti. So sicer par ovinkov stran, te poberejo na letališču in odpeljejo do njih, kjer dobiš avto.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.437
113
No to dobro zgleda.
Sploh če lahko plačaš z kešom in je 100% da te ne morejo več nategnit z nekim poplacilom za hrbtom.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Hvala za vse predloge, zdaj pa imam delo za cel večer, da vse tole predelam:).
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Če te skrbi, poglej pri ponudnikih kateri ima najnižjo opcijo pologa oziroma full insurancea, pa predhodno na Google preveriš reviewe
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Nekako se nagibam k temu ponudniku.
Mogoče koga, ki več renta avte od mene, kaj moti pri njem, razen da moraš do avta s shutlom?
Zakaj te pa to moti? Čakajo te pred vrati, ko stopiš ven iz letališke zgradbe, naložijo kufre v kombi in peljejo 5 minut stran (sem). Meni je to bolj komot kot vlačit vse kufre čez tiste letališke parkinge, da prav na letališču prevzameš avto. In ko ga vrneš, te enako napokajo v kombi in pripeljejo do vrat letališča.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.154
292
83
Aleluja za take izposojevalce ki ne komplicirajo. Placas na licu mesta in to je to. Na zalost jih je treba iskat z lucjo. Dobesedno. Zajeb pri espanjolih- (velja za juzni del) je ta da ne dovolijo voznjo do Portugala. Ce pa ze te ociganijo za vrednost letalske karte. Sicer pa iscem taisto info o dobrem ponudniku rentanja avta za Sevillo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.556
34
48
41
Ljubljana
Sam grem junija in bom verjetno vzel pri biliger-mitwagen
Jaz preko njih nikoli več.

Potrdili so mi termin in uro, ko je bila poslovalnica za rent a car že zaprta (kako je sploh možno, da ti potrdijo uro prevzema, če takrat izbrana poslovalnica sploh ni odprta).
Po enem letu zafrkavanja za refund nisem uspel doseči nič. Ciganija prve klase.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Aleluja za take izposojevalce ki ne komplicirajo. Placas na licu mesta in to je to. Na zalost jih je treba iskat z lucjo. Dobesedno. Zajeb pri espanjolih- (velja za juzni del) je ta da ne dovolijo voznjo do Portugala. Ce pa ze te ociganijo za vrednost letalske karte. Sicer pa iscem taisto info o dobrem ponudniku rentanja avta za Sevillo.
A potem misliš, da bi bila ta agencija OK?