Maček in metek

I

Izbrisan uporabnik #9334

Imam mačko. Staro sto let . K bajti jo je prinesla hči in rekla, da je to zdaj naša "Pika" !
crazy1.gif


Ko je bla stara 2 meseca, je spala na mojem vampu popoldne na siesti
cool-1.gif
), češ - "Daj mi že jesti!".

Ko se nafutra, gre ven ptiče lovit. Ko jo pokličeš, jo boli kjurac
crazy1.gif


Tako da - vsi tisti ki tule nabijate, kako se da mačka vzgojiti v rožico, vas obveščam da vam ne verjamem niti črkice zapisane oz. vam povem v ksiht, da mačka niste še nikoli videli iz manjše bližine kot 2 metra, kaj šele da bi ga imeli kot lastnik.
crazy1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ma dol na meji s ČG-AL to štekam, sploh v tistih cajtih ki jih opisuješ. Ne štekam pa tega od južnjaka, ki je verjetno itak kle rojen. Mal preveč se palijo na to, seveda nekateri.

Ta pravi se oglaša, ko bi se v vsaki drugi temi rad tepel, pa zarad avta ali zarad mačk...
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Citat:
Uporabnik Demz pravi:... vsi tisti ki tule nabijate, kako se da mačka vzgojiti v rožico, vas obveščam da vam ne verjamem niti črkice zapisane oz. vam povem v ksiht, da mačka niste še nikoli videli iz manjše bližine kot 2 metra, kaj šele da bi ga imeli kot lastnik.
... saj ni treba ... zdej grem mojo poklicat, da pride domov, ker je cajt za it spat
cool-1.gif
...
 

B81

22. jul 2007
34.613
9.037
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Tako da - vsi tisti ki tule nabijate, kako se da mačka vzgojiti v rožico, vas obveščam da vam ne verjamem niti črkice zapisane oz. vam povem v ksiht, da mačka niste še nikoli videli iz manjše bližine kot 2 metra, kaj šele da bi ga imeli kot lastnik.
crazy1.gif

Ja, mačka ni pes, ki se te boji in uboga na komando...mačka pride, če ji je in ne pride, če ji ni
grin1.gif

Mogoče lahko mačka vzgojiš, da npr. ne skače na mizo ipd.
Vsekakor pa ne boš mačku dopovedal, da ko se mačke gonijo in hodi k njim na obiske, da ne sme markirat tam.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tako je res. S tem da pes - ne da se te boji, ampak on je tvoj najboljši prijatelj.

Če bi pes zrastel na 2 metra, bi te prelizal tako da bi se počutil kot največja lizika na svetu.
Če bi maček zrastel na dva metra, bi te pa požrl
crazy1.gif
.
 

B81

22. jul 2007
34.613
9.037
113
Sem videl enktrat eno sliko, macek gleda lastnico in si misli: Ce bi imel 30 kg, bi te raztrgal...
smile-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ma dol na meji s ČG-AL to štekam, sploh v tistih cajtih ki jih opisuješ. Ne štekam pa tega od južnjaka, ki je verjetno itak kle rojen. Mal preveč se palijo na to, seveda nekateri.

Ta pravi se oglaša, ko bi se v vsaki drugi temi rad tepel, pa zarad avta ali zarad mačk...
Ja, a se greva tepst
aplauz.gif
K od mene boš prej pivo dobil k pesti.
 
Nazadnje urejeno:

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Tako je res. S tem da pes - ne da se te boji, ampak on je tvoj najboljši prijatelj.

Če bi pes zrastel na 2 metra, bi te prelizal tako da bi se počutil kot največja lizika na svetu.
Če bi maček zrastel na dva metra, bi te pa požrl
crazy1.gif
.

Pa od kje take bedarije potegnete?????
Kot pred 500 leti.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.314
-8.448
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Tako je res. S tem da pes - ne da se te boji, ampak on je tvoj najboljši prijatelj.

Če bi pes zrastel na 2 metra, bi te prelizal tako da bi se počutil kot največja lizika na svetu.
Če bi maček zrastel na dva metra, bi te pa požrl
crazy1.gif
.
hysterical-1.gif
Pes je en velik drek tvoj prijatelj. Pes se te boji, ti je podrejen. Če bi pes zrastel na 2m, te bi raztrgal za malico. No mogoče, ampak res čisto mogoče bi te samo fejst pogrizel, če bi se mu dovolj hitro podredil in bi se mu zdel koristen pripadnik njegovega tropa.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Tako je res. S tem da pes - ne da se te boji, ampak on je tvoj najboljši prijatelj.

Če bi pes zrastel na 2 metra, bi te prelizal tako da bi se počutil kot največja lizika na svetu.
Če bi maček zrastel na dva metra, bi te pa požrl
crazy1.gif
.
hysterical-1.gif
Pes je en velik drek tvoj prijatelj. Pes se te boji, ti je podrejen. Če bi pes zrastel na 2m, te bi raztrgal za malico. No mogoče, ampak res čisto mogoče bi te samo fejst pogrizel, če bi se mu dovolj hitro podredil in bi se mu zdel koristen pripadnik njegovega tropa.

No ne ga sračkat no. Pes ti je podrejen, ni pa nujno, da se te boji.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.645
14.358
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
in kaj narediš, da tvoj muc ne ščije? jajca stran, al še kaj drugega?

Muce, tako da niso šla jajca preč, so pa seveda sterilizirane. In to tri. Ker so bolj notranje kot ne (dolgodlaka sorta itd.) so večino časa so v hiši, kadar jih spustim ven pa jih imam na oprsnici in štriku ter cca.90% časa pod nadzorom. Četrta pa žal ni pod mojo kontrolo in markira kot vsak drug maček, seveda med drugim tudi moj avto. In kaj naj zdaj? Nič a ne...malo popizdim in to je to.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.645
14.358
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Če bi maček zrastel na dva metra, bi te pa požrl
crazy1.gif
.

Divja že mogoče, udomačena pač ne
grin1.gif
Si kdaj videl kako se do svojih skrbnikov vedejo velike mačke kot so levi, tigri, itd.?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Verjemi mi, pes je tvoj najboljši prijatelj.

Sem imel že kar nekaj psov v življenju, prvi mi je pregriznil dlan ko sem bil star 5 let. Ampak sem si zaslužil in zadeva rešena
crazy1.gif
.
V vojski sem dobil staro vojničko psetino, mojega Luksa. Nemški ovčar, privezan s furželjnom tako kot bik za jasli, ko je prišel veterinar na karavlo pse cepit, smo ga štirje komaj obdržali
smile-1.gif
. Najboljši prijatelj!

Tudi vsi domači psi ki sem jih kasneje imel, ali pa sosedovi ... katerikoli, so vedno točno predvidljivi in prijateljski. Mačka pa ... ona pa dela samo tisto kar njej pravkar paše. Ko je lačna se ti navije z repom vred okoli nog in prede tako da ga ni človeka ki se ne bi omehčal. Potem ko se nažre, ji je pa švedsko jedno, kako jo kličeš in vabiš itd ...
crazy1.gif
, boli jo kjurac! Do naslednje lakote.

Kdo je tukaj šef?
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.645
14.358
113
Seveda je pri "udomačenih" divjih velikih mačkah vedno tak riziko ampak ni pa to tako, kot nekateri predstavljajo, da te velika mačka požre kar po defaultu medtem ko te enako velik pes niti slučajno nebi
smile-1.gif
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Verjemi mi, pes je tvoj najboljši prijatelj.

Sem imel že kar nekaj psov v življenju, prvi mi je pregriznil dlan ko sem bil star 5 let. Ampak sem si zaslužil in zadeva rešena
crazy1.gif
.
V vojski sem dobil staro vojničko psetino, mojega Luksa. Nemški ovčar, privezan s furželjnom tako kot bik za jasli, ko je prišel veterinar na karavlo pse cepit, smo ga štirje komaj obdržali
smile-1.gif
. Najboljši prijatelj!

Tudi vsi domači psi ki sem jih kasneje imel, ali pa sosedovi ... katerikoli, so vedno točno predvidljivi in prijateljski. Mačka pa ... ona pa dela samo tisto kar njej pravkar paše. Ko je lačna se ti navije z repom vred okoli nog in prede tako da ga ni človeka ki se ne bi omehčal. Potem ko se nažre, ji je pa švedsko jedno, kako jo kličeš in vabiš itd ...
crazy1.gif
, boli jo kjurac! Do naslednje lakote.

Kdo je tukaj šef?
smile-1.gif

Koliko mačk si imel do sedaj? Mislim tako, da so bile res tvoje in si za njih skrbel?