Maček in metek

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ksz
Kdor je to storil si ne zasluzi drugega kot pocasno in boleco smrt.

Ker pa so gospodarji (saj vemo da smo mi njihovi suznji ane) vedno bolj ogrozeni pa bi bilo dobro da jim zrihtamo bojna vozila:
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0b9WPLrQUdI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Predvsem lastniku mačka je treba nekako obrazložit, da maček NE SME hodit drugje, kot po njegovem posestvu. Če bi zanj skrbel tako, kot je treba, se to verjetno ne bi zgodilo. Z zakonom bi bilo treba prepovedat, da se domače živali takole gonijo vsepovprek... Kazen mora biti vzgojna, kar tale ni. Zračna je prehuda šola.
Drugač pa, eni mački so hodili scat in srat v mojo solato v rastlinjak... Zdej ne hodjo več:)

Največ kar lahko naredi lastnik je kastracija (za oba spola). Ko se gonijo jim še manj kaj dopoveš.

Jaz bi ti kot sosed odbrusil naj kaj narediš na svoji strpnosti. Izgledaš totalno razvajen edinček, ki mora imet vse pod nadzorom.. Če bi težil dalje pa bi ti še vso golazen ki jo mački redno nalovijo zmetal nazaj na parcelo.

In komu bi težil za potepuške mačke? V vsakem naselju se najdejo mački, ki niso "od nikogar" (iz legel lastnikov, ki ne dajo kastrirat mačka).
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.384
2.290
113
Maček je dobil, kar je iskal.
Maček je dobil, kar je prosil.
Maček je dobil, kar je kasiral.
Maček je dobil, kar je pofilal.
Maček je dobil, kar je zaslužil. Ne to pane!
Če bil lasnik pravi, se to ne bi zgodilo!
Pa kar napenjajte se!
Dejstvo je, da je zaradi neumnosti lastnika naredil neumnost in povzrčil neumnost neznanca.
 

B81

22. jul 2007
34.576
9.012
113
Zgleda da ti je nekdo stopil na rep
evil.gif
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Maček je dobil, kar je iskal.
Maček je dobil, kar je prosil.
Maček je dobil, kar je kasiral.
Maček je dobil, kar je pofilal.
Maček je dobil, kar je zaslužil. Ne to pane!
Če bil lasnik pravi, se to ne bi zgodilo!
Pa kar napenjajte se!
Dejstvo je, da je zaradi neumnosti lastnika naredil neumnost in povzrčil neumnost neznanca.

Dej ubij se
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
wtf

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/sredi-kamnika-s-kladivom-pokoncal-psicko
Citat:
Slišala je, da se je zvok oddaljeval, ko pa je prišla do bližnjega razsvetljenega križišča, jo je zagledal moški, ki je do takrat razbil več kot deset stekel po hišah, ki mejijo na glavno ulico v središču Kamnika, znano kot Šutna. »Pritekel je nazaj in začel,« pripoveduje gospa, ki tistih trenutkov ne bo nikoli pozabila. »Iz rok mi je iztrgal povodec in začel psičko z zidarskim kladivom tolči po gobčku, jaz pa sem vseskozi vpila, naj jo pusti na miru. Potem je neka gospa, ki je vse to gledala z okna, poklicala policijo, a je kar nekaj časa trajalo, da so prišli,« pove Jarčeva, proti kateri je moški prav tako mahal s kladivom. »Grozno je bilo. Če mi takrat ne bi pomagal Teodor, bi še mene ubil,« pove in še, da jo je napadalec posprejal s t. i. čili sprejem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Nekaj se govori, da je bil človek konkretno pod vplivom ene zelo zoprno zadeve, ki je poznana pod imenom "flaka" ali nekaj podobnega. Enako kot pred časom tisti tip, ki je razgrajal in razbijal po Podgorju ob Kamniku.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.384
2.290
113
In če je šuknu "flako" je vse v redu?
Dejstav.
Eden, ki se ne upa to decu naredit. Zadnaj info je, da je fasou"krokodila".
Dobro bi bilo, da se ga loti en, ki ni taka reva kot jaz
smile-1.gif
. Mogoče tisti, ki se preko testature spravlja na druge.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik RagnarZ pravi:
A flaka je ze v slovenijo prsla? Jebeno

Ne upam ničesar trdit, da sigurno je ali pač ne ampak kolikor poznam kamničane - če je flaka v SLO, se bojo v Kamniku našli deb1ili, ki bodo to skonzumirali. In že več opisov storilcev nočnih scen več kot preveč ustreza opisu uporabnika flake - znaki blaznosti, zombi style premikanje, noronori nasilni izpadi, itd. Travca to zih ni bla, v to sem pa 1000%
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.576
9.012
113
Ksz, glede macka,
Vse je kazalo, da je cisto zdrav, danes zjutraj pa nic od njega, vrocina in pregled krvi in ostalo pokazalo na levkozo (bil negativen avgusta). Levkocitov skoraj nic, tako da sem ga dal uspavat.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bogi muc.
frown-1.gif

Naj mu bodo odprta večna lovišča tam nekje gor, z vsaj tisoč deviškimi miškami.
roza.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
In če je šuknu "flako" je vse v redu?
Dejstav.
Eden, ki se ne upa to decu naredit. Zadnaj info je, da je fasou"krokodila".
Dobro bi bilo, da se ga loti en, ki ni taka reva kot jaz
smile-1.gif
. Mogoče tisti, ki se preko testature spravlja na druge.
Vidim, da še nisi prežvečil. Fajn. No v tisti temi kar letite na kup "tapravi".
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Ksz, glede macka,
Vse je kazalo, da je cisto zdrav, danes zjutraj pa nic od njega, vrocina in pregled krvi in ostalo pokazalo na levkozo (bil negativen avgusta). Levkocitov skoraj nic, tako da sem ga dal uspavat.

J3beno čist ampak je vsaj konec muk za mačorino, to je pa tudi nekaj. Iskreno sožalje
roza.gif
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Nekaj se govori, da je bil človek konkretno pod vplivom ene zelo zoprno zadeve, ki je poznana pod imenom "flaka" ali nekaj podobnega. Enako kot pred časom tisti tip, ki je razgrajal in razbijal po Podgorju ob Kamniku.

Sem sumil na kaj takega.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.930
5.464
113
Pa ko je nekdo "naflakan" je to podobno ko na koki ko je potem kao močnejši al se take naflakance da recmo fizično obvladat
sprasujem se.gif
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ksz
Kdor je to storil si ne zasluzi drugega kot pocasno in boleco smrt.

Ker pa so gospodarji (saj vemo da smo mi njihovi suznji ane) vedno bolj ogrozeni pa bi bilo dobro da jim zrihtamo bojna vozila:
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0b9WPLrQUdI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Predvsem lastniku mačka je treba nekako obrazložit, da maček NE SME hodit drugje, kot po njegovem posestvu. Če bi zanj skrbel tako, kot je treba, se to verjetno ne bi zgodilo. Z zakonom bi bilo treba prepovedat, da se domače živali takole gonijo vsepovprek... Kazen mora biti vzgojna, kar tale ni. Zračna je prehuda šola.
Drugač pa, eni mački so hodili scat in srat v mojo solato v rastlinjak... Zdej ne hodjo več:)

Največ kar lahko naredi lastnik je kastracija (za oba spola). Ko se gonijo jim še manj kaj dopoveš.

Jaz bi ti kot sosed odbrusil naj kaj narediš na svoji strpnosti. Izgledaš totalno razvajen edinček, ki mora imet vse pod nadzorom.. Če bi težil dalje pa bi ti še vso golazen ki jo mački redno nalovijo zmetal nazaj na parcelo.

In komu bi težil za potepuške mačke? V vsakem naselju se najdejo mački, ki niso "od nikogar" (iz legel lastnikov, ki ne dajo kastrirat mačka).

Jaz sem strpen. Ampak do mačk ne... zadnjič sem pa otroke peljal u knjižnico in mi je pid prste pršla knjiga moje mladosti Picko in Packo. Sem jo moral prelistat ... a si bral to umetnijo? Se spomniš kako sta kure zrihtala? In pol pridem domov, pa na mizi vidm laks in nove trnke 2/0 prštimane za orado spomladi. A veš kaj mi je šinilo u glavo? Ti dam namig...
http://slikanice.blogspot.si/2012/11/wilhelm-busch.html

Mater... a misliš da pil vodo tole? Sem razmišljal da bi trneke dal na jekleno predvrvico, da se nebi slučajno strgal...
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Pa ko je nekdo "naflakan" je to podobno ko na koki ko je potem kao močnejši al se take naflakance da recmo fizično obvladat
sprasujem se.gif

sicer smo že off
ampak po tem videu sodeč... sam čimdlje stran