Maček in metek

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik 2CV pravi:
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Citat:
Uporabnik ginek pravi:
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ksz
Kdor je to storil si ne zasluzi drugega kot pocasno in boleco smrt.

Ker pa so gospodarji (saj vemo da smo mi njihovi suznji ane) vedno bolj ogrozeni pa bi bilo dobro da jim zrihtamo bojna vozila:
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0b9WPLrQUdI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Predvsem lastniku mačka je treba nekako obrazložit, da maček NE SME hodit drugje, kot po njegovem posestvu. Če bi zanj skrbel tako, kot je treba, se to verjetno ne bi zgodilo. Z zakonom bi bilo treba prepovedat, da se domače živali takole gonijo vsepovprek... Kazen mora biti vzgojna, kar tale ni. Zračna je prehuda šola.
Drugač pa, eni mački so hodili scat in srat v mojo solato v rastlinjak... Zdej ne hodjo več:)

Največ kar lahko naredi lastnik je kastracija (za oba spola). Ko se gonijo jim še manj kaj dopoveš.

Jaz bi ti kot sosed odbrusil naj kaj narediš na svoji strpnosti. Izgledaš totalno razvajen edinček, ki mora imet vse pod nadzorom.. Če bi težil dalje pa bi ti še vso golazen ki jo mački redno nalovijo zmetal nazaj na parcelo.

In komu bi težil za potepuške mačke? V vsakem naselju se najdejo mački, ki niso "od nikogar" (iz legel lastnikov, ki ne dajo kastrirat mačka).

Jaz sem strpen. Ampak do mačk ne... zadnjič sem pa otroke peljal u knjižnico in mi je pid prste pršla knjiga moje mladosti Picko in Packo. Sem jo moral prelistat ... a si bral to umetnijo? Se spomniš kako sta kure zrihtala? In pol pridem domov, pa na mizi vidm laks in nove trnke 2/0 prštimane za orado spomladi. A veš kaj mi je šinilo u glavo? Ti dam namig...
http://slikanice.blogspot.si/2012/11/wilhelm-busch.html

Mater... a misliš da pil vodo tole? Sem razmišljal da bi trneke dal na jekleno predvrvico, da se nebi slučajno strgal...

Da te ni sram, kot je nekdo predlagal, raje poizkusi na sebi. Fuj od človeka.

Bom, obljubim. Prvič, ko bom šel u tvoj rastlinjak srat.
priden.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Kje je @kalbo?

@kalbo, ti si moj narbol prjatu. bol k katerkoli mačk, muc, mačkon. (obstaja še kakšen ime)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
Mačorina, scalo mačje, vreča bolh (primerno tudi za psa)
cool-1.gif