Maček in metek

luka51

Guru
16. avg 2007
13.895
5.170
113
zarad mene lahko markira na vsakih 5cm. Samo na domačem dvorišču.
Ne pa da hodijo povsod drugod drat pa scat, samo doma ne
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
meni je moja mama sveta. probaj mi jo verbalno jebat na meter od mene in se vprašaj zakaj se igraš ruleto. enostavno. balkanc pač, ker namiguješ na to.

men psi in mačke ne ščijejo. sem večkrat lastnike psov prosil za naslov, da pridem samo lulat na vrata, pa so se zgražal. sem to opustil in jih sedaj vprašam, a je pes kriv, al so oni. pa večinoma pospešijo in ne hodijo več mimo.

ker pa sem družbeno sprejemljiv balkanec imam naštudirano verigo, zajlo in pripravljen denar za psa ubijalca, ki bo dosegel sleherni cm parcele ob cesti. še navadim ga, da skoči pravočasno, ne prehitro.

ps
grem po gozdu in prideta metroseksulaki s baterijskim psom, ki skače okol. pravim punci, dejta ščene na povodec, sej poznata zakon in pravila igre. pa pravita kaj se grem, če sem fuknjen. sem rekel ne, ampak tukaj je kar nekaj psov, ki niso..hišni. in dobim pogled 'spelj se bedak'. grem naprej, punci po kuclju gor, cucek pred njima in samo cviljenje. je revež nabasal na soseda z ubijalcem na povodcu. ščene se je zagnalo, un je pa sam stresel. in so šle baterije.

Ti pridem tudi na manj kot meter verbalno jebat mater takoj, ko/če bom v kakšni finančni krizi pa da bi mi prav prišla kakšna odškodnina, hvala za pomoč
zmaga.gif

s temle si pa zmagal. o sebi si povedal vse in še več.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.608
8.931
113
Ma, glej na to mal drugač. Sicer ne vem od kje ste balkanci tok napaleni na kletve okol vaših mam, hkrati je pa to ena največkrat uporabljenih kletvic. Sam mal greš južno, pa si jebejo po spisku mame od žive, mrtve razpadle v vse možne telesne odprtine.....go figure

Pomojem ti je dec hotu sam razložit, da se na verbalno je.banje mame čist preveč pališ, sploh pa si se na njega, ki ti je niti ni je.bal, reku je sam upizdumater.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Dolgo nazaj, JLA, Bihaæ, jutranje britje, kolega črnogorec z meje ČG in AL ter seveda jaz: me nekaj rukne (niti ni važno ali namerno in ali sem se porezal) in jaz v desetinki sekunde "jebemtimater". V naslednji sekundi sem imel rezilo njegove klasične britve na vratu in pol ure sem se mu opravičeval in razlagal, da je v Sloveniji pač to skoraj kot "dobro jutro". Kasneje sva bila praktično najboljša kolega - že zato, ker je bil edini sposoben odtegnit vijak na kamionu brez ekstra podaljška.
smile-1.gif


Edit: od takrat dobro premislim komu "jebemmater"! Večinoma zgolj svojim otrokom.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.608
8.931
113
Ma dol na meji s ČG-AL to štekam, sploh v tistih cajtih ki jih opisuješ. Ne štekam pa tega od južnjaka, ki je verjetno itak kle rojen. Mal preveč se palijo na to, seveda nekateri.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik Runo pravi:
Matej,

staro civilizacijsko pravilo pravi, da svojo pravico izvršuj do te mere, da ne posegaš v pravico drugega. To je absolutno pravilo, ki ga zahtevaš od softija.

Nikakor ničesar ne zahtevam od softija, zgolj in samo prosil sem ga za obrazložitev njegovega osebnega pogleda na vse skupaj oz. kaj je po njegovo pravilno ravnanje z domačo živaljo. Nič drugega. Ker glede na njegovo pisanje sem predvideval, da tip ve kako se zadevi streže.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Tebi je spremljivo, da tvoja, katerakoli, mačka ščije po tujih avtih in markira.

Kje sem to zapisal? Meni scanje mačk po lastnem in tujih avtih ni sprejemljivo. Dajte brat no ljudje....
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Runo pravi:
Matej,

staro civilizacijsko pravilo pravi, da svojo pravico izvršuj do te mere, da ne posegaš v pravico drugega. To je absolutno pravilo, ki ga zahtevaš od softija.

Nikakor ničesar ne zahtevam od softija, zgolj in samo prosil sem ga za obrazložitev njegovega osebnega pogleda na vse skupaj oz. kaj je po njegovo pravilno ravnanje z domačo živaljo. Nič drugega. Ker glede na njegovo pisanje sem predvideval, da tip ve kako se zadevi streže.

streže se tako, da si kupiš žival in jo imaš ti, ne jaz.

kaj tukaj ne razumeš?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
s temle si pa zmagal. o sebi si povedal vse in še več.

Prav nič bolj nisem zmagal kot ti s svojim nakladanjem glede domačih živali ter z grožnjami o fizičnem obračunu v primeru verbalnega mamojebanja
aplauz.gif


In prav "zabavno", da je to edino kar si mi odgovoril, glede ostalega dela posta, kjer ti vse obrazložim, pa kot da nebi nič napisal
rolleyes-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.386
5.897
113
pri taščici
Jaz tudi na pocitniskimpraksi v 1. Letniku SS.
Cel mesec me skladiscnik spraseval za tetke in mi jih jebal. Meni enkrat film poci pa da bi tudi jaz jebal njegovo hcerko. Opa, poba napaka. Je celo gradbisce vedelo za zgodbo, pa se kdo na "upravi".
stupid-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Runo pravi:
Matej,

staro civilizacijsko pravilo pravi, da svojo pravico izvršuj do te mere, da ne posegaš v pravico drugega. To je absolutno pravilo, ki ga zahtevaš od softija.

Nikakor ničesar ne zahtevam od softija, zgolj in samo prosil sem ga za obrazložitev njegovega osebnega pogleda na vse skupaj oz. kaj je po njegovo pravilno ravnanje z domačo živaljo. Nič drugega. Ker glede na njegovo pisanje sem predvideval, da tip ve kako se zadevi streže.

streže se tako, da si kupiš žival in jo imaš ti, ne jaz.

kaj tukaj ne razumeš?

Fak model...dej nehi trollat
rolleyes-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Na tole jebanje vsega so bili nekoč napaljeni šiptarji, posebej iz ruralnih območij. No, s časom so se pa kar navadili, ampak, pozabili pa ne..

Glede novodobnih balkancev-sami med seboj si jebejo vse živo. če pa kdo "zunanji " reče kaj "neprimernega" njihovi mentaliteti, pa takoj v zrak..kdo bi zastopil?
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
meni je moja mama sveta. probaj mi jo verbalno jebat na meter od mene in se vprašaj zakaj se igraš ruleto. enostavno. balkanc pač, ker namiguješ na to.

men psi in mačke ne ščijejo. sem večkrat lastnike psov prosil za naslov, da pridem samo lulat na vrata, pa so se zgražal. sem to opustil in jih sedaj vprašam, a je pes kriv, al so oni. pa večinoma pospešijo in ne hodijo več mimo.

ker pa sem družbeno sprejemljiv balkanec imam naštudirano verigo, zajlo in pripravljen denar za psa ubijalca, ki bo dosegel sleherni cm parcele ob cesti. še navadim ga, da skoči pravočasno, ne prehitro.

ps
grem po gozdu in prideta metroseksulaki s baterijskim psom, ki skače okol. pravim punci, dejta ščene na povodec, sej poznata zakon in pravila igre. pa pravita kaj se grem, če sem fuknjen. sem rekel ne, ampak tukaj je kar nekaj psov, ki niso..hišni. in dobim pogled 'spelj se bedak'. grem naprej, punci po kuclju gor, cucek pred njima in samo cviljenje. je revež nabasal na soseda z ubijalcem na povodcu. ščene se je zagnalo, un je pa sam stresel. in so šle baterije.

Ti pridem tudi na manj kot meter verbalno jebat mater takoj, ko/če bom v kakšni finančni krizi pa da bi mi prav prišla kakšna odškodnina, hvala za pomoč
zmaga.gif

s temle si pa zmagal. o sebi si povedal vse in še več.

Lol model, s svojimi posti si najvec o seb povedal ti. Zgleda da bi reagiral tako kot tist FB morilec Olovec, pa se on je mel mozgane skurjene od smarnce. Car si
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne poznam omenjenega, ne poznam zgodbe.
vem pa, da civilizirano ne dovolim vulgarnega izražanja in primitivizma.
in civilizirano ne dovolim sranja in scanja po mojem.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Pogooglaj, pa bos vidu kaj je naredu in zakaj. Pa zgleda da ne razumes pomena besede civilizirano. Predlagam sskj.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.398
2.290
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Tebi je spremljivo, da tvoja, katerakoli, mačka ščije po tujih avtih in markira.
Kje sem to zapisal? Meni scanje mačk po lastnem in tujih avtih ni sprejemljivo. Dajte brat no ljudje....

prosim, ne se obešat txt ...posledično tudi za mene...

Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kaj pa pomeni, da držiš mačka normalnega? Kaj točno je "normalno"?
smile-1.gif
Lahko prosim tudi ti odgovoriš na vprašanje, ki sem ga postavil softiju (en oz. dva posta višje)? Tnx.
to, da mi ščije po avtu že ne.
če je to za lastnika tega mačka normalno, potem je to za njega, ne za mene kot lastnika avta.
pa ti meni odgovori, če je tvoj maček in ti normalen, če mi tvoj maček, ščije po avtu?
pa ja ne misliš da si ti normalen, ker imaš mačka?
pa ti nisi normalen
smile-1.gif

Ja, to, da maček označi avto je normalno za to žival in posledično tudi zame. V kolikor tega ne razumeš pač ne poznaš obnašanja mačk. Se pa to označevanje (nasploh, ne samo po avtih) tudi meni niti malo ne dopade. Da pa to ni normalno je pa isto, kot da bi rekel, da ni normalno, da pes na sprehodu markira vse živo. To tako je in če se ti zadeva ne dopade, to še ne pomeni, da to ni normalno. Pomeni zgolj to, da tebi ni sprejemljivo
grims-1.gif

In ja, jaz nisem normalen z mačkom kot živaljo, z mačkom kot hangoverjem ali pa brez obojega, je3bat ga, to tko je
tongue-1.gif
in ker je enemu nesprejemljivo, se stvar zapelej v drugo stran.
če vam ustreljena mačka ni po godu, jo držite na distanci. tako jaz razumem bistvo tega posta
smile-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.608
8.931
113
Pol te jest, ko boš zajebu, lohk ustrelim v šupak, pa ti rečem, če nočeš bit ustreljen ne zajebi? Simpl vprašanje.
 
Nazadnje urejeno:

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Pol te jest, ko boš zajebu, lohk ustrelim v šupak, pa ti rečem, če nočeš bit ustreljen ne zajebi? Simpl vprašanje.

sej tko je. od divjega zahoda, srednjega veka..vse do danes.

v usa si črnc al pa fizolar pa smo tam.
na bv si v bikinih pa smo tam
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.640
14.351
113
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Tebi je spremljivo, da tvoja, katerakoli, mačka ščije po tujih avtih in markira.
Kje sem to zapisal? Meni scanje mačk po lastnem in tujih avtih ni sprejemljivo. Dajte brat no ljudje....

prosim, ne se obešat txt ...posledično tudi za mene...

Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kaj pa pomeni, da držiš mačka normalnega? Kaj točno je "normalno"?
smile-1.gif
Lahko prosim tudi ti odgovoriš na vprašanje, ki sem ga postavil softiju (en oz. dva posta višje)? Tnx.
to, da mi ščije po avtu že ne.
če je to za lastnika tega mačka normalno, potem je to za njega, ne za mene kot lastnika avta.
pa ti meni odgovori, če je tvoj maček in ti normalen, če mi tvoj maček, ščije po avtu?
pa ja ne misliš da si ti normalen, ker imaš mačka?
pa ti nisi normalen
smile-1.gif

Ja, to, da maček označi avto je normalno za to žival in posledično tudi zame. V kolikor tega ne razumeš pač ne poznaš obnašanja mačk. Se pa to označevanje (nasploh, ne samo po avtih) tudi meni niti malo ne dopade. Da pa to ni normalno je pa isto, kot da bi rekel, da ni normalno, da pes na sprehodu markira vse živo. To tako je in če se ti zadeva ne dopade, to še ne pomeni, da to ni normalno. Pomeni zgolj to, da tebi ni sprejemljivo
grims-1.gif

In ja, jaz nisem normalen z mačkom kot živaljo, z mačkom kot hangoverjem ali pa brez obojega, je3bat ga, to tko je
tongue-1.gif
in ker je enemu nesprejemljivo, se stvar zapelej v drugo stran.
če vam ustreljena mačka ni po godu, jo držite na distanci. tako jaz razumem bistvo tega posta
smile-1.gif

Ja fak model
hysterical-1.gif


Še zadnjič - meni scanje mačko po avtomobilih NI SPREJEMLJIVO in MI NI VŠEČ in TEGA NE MARAM, je pa to vseeno POVSEM NORMALNO. Zakaj normalno? Ker je tako obnašanje normalno za mačka. Saj mogoče kdaj dojamete....
grin1.gif