London

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
V eni temi ste že malce začeli pisati o tem pa bi vas poprosil da tukaj napišete še več. Prihodnji teden se z družbo odpravljamo v London pa me zanima česa se res ne sme spregledati, na kaj moramo biti pozorni, kje so kakšni dobri pubi, kako je z alkoholom....skratka čimveč

Lp
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Jaz ti lahko samo napišem,da ti hudo zavidam
grin1.gif


Drugače pa uživaj!
 

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Če te kaj zanima umetnost, ne spregledat Tate Modern in National gallery, sicer pa nujno pogledat British Museum. Oboje je zastonj.
Pubi so povsod dobri, samo pjača je pa draga :p
Če želite pri hrani poceni skos pridt, priporočam Mr.Woo (all you can eat kitajska). Ni ravno najboljša kitajska, ampak za 5 funtov še v McDonaldsu ne dobiš ničesar od česar bi se najedel (ok pa bolš k Mc je že :D )
Nahaja se zraven Licester Square-a.

Uživajte
wink-1.gif


p.s. A ni tema bolj primerna za kotiček 'Popotniška malha'?
 

Mihail

Pripravnik
1. sep 2007
167
0
16
Za zvečer priporočam Soho. Tam se zvečer dogaja vsak dan v tednu. Maš tam polno promotorjev, ki te vabijo v klube, striptiz bare, bare, ... Samo pazi da ne boste zašli v del Sohota, ki je za gaye. Mi smo enkrat nevede šli v ta del, v en res hud, spedenan diskač in notr je bla edina ženska ena varnostnica... Drugače ti pa jest tut ful zavidam
smile-1.gif
 

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
3 nocitve/4 dni je premalo za tako mesto.

Sicer pa...ravno sem se vrnil od tam. Kar se tice transporta, je najugodnejsi underground. 3-dnevna karta te bo prisla cca 16GBP, 7-dnevna pa cca 23GBP. Hrana je dokaj draga. Mi smo obicajno jedli nekje v Soho. Vsakic bili zadovoljni, razen enkrat v eni tajski restavraciji...res ogabna hrana. Smo pa jedli enkrat v tajski poleg London eye-a, all you can eat za 7 GBP...in je bilo zelo dobro. Kolega, ki je bil tam pred par mesci je povedal, da je jedel na Piccadillyu v Pizza Hut all you can eat za 5 GBP.
Pijaca v pubih je kar draga. Runda za 4 je prisla okoli 10-12GBP. Pazi, da ne zavijes v gay pub, kakor se je skoraj zgodilo nam
smile-1.gif
Pubi se zapirajo dokaj hitro...med 11 in 12, razni diskaci pa okoli 3AM. Upam, da gres med vikendom, ker takrat mesto res zazivi.
Vstopnine so drage...tam okoli 15GBP. Veliko (drzavnih) muzejev je brezplacnih. Ce hoces videt London iz visine pojdi na London eye...ampak vstopnina tudi tam ni ravno nizka. Zanimiv je se ogled parlamenta, kjer lahko v zivo spremljas zasedanje (ce imas sreco). Ne pozabi na Hyde park, Tower bridge in ostale znamenitosti mesta. Mi smo sli tudi v Tower of London, za kar smo placali 13 GBP (znizano) in je vbistvu bila edina stvar za katero nam je bilo zal vstopnine. Edina zanimiva stvar je bil vodic, ki je cel cas zbijal sale (pristen angleski humor).

pa...mind the gap!
smile-1.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
Ker je Anglija dežela nogometa si je tam obvezno ogledati vsaj en stadion. Jaz sem si Chelsea stadion, ki sprejme 42 tisoč gledalcev. Za 10 funtov (toliko je bilo leta 2005) na osebo ti razkažejo stadion, slačilnico za goste in domače ekipe (zelo velika razlika), sobo kjer poteka tiskovna konferenca ... vodič je bil pravi zabavljač.

lepo zelena travica na katero ne smeš stopit

london2.jpg

london1.jpg

london10.jpg

london9.jpg


Loža Abramoviča

london8.jpg

london3.jpg

london4.jpg

london5.jpg

london6.jpg

london7.jpg

london11.jpg