Ločenci in otroci ločencev

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Vse se da zment če sta človeka normalna.

467716-post_slo.gif


ampak, tukaj je problem. Pametni se že najdejo, sam dva skupaj je pa že .....
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.185
273
83
Baba je sociopat. Teh je vedno več zadnje čase, so pa to ljudje ki se leta lahko pretvarjajo (vmes so vedno "slipi", samo če je zaljubljen take stvari človek hitro spregleda).
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Sulc pravi:
V tej temi si napisal veliko slabega o materi svojih otrok in veliko o tem, kako sam nisi kaj dosti kriv.

Nič pa ne pišeš o tem - a ko ste z otroki skupaj, tudi ves čas visiš na alter-ju?

kje sem napisal slabega? je opisati dogodek pisanje slabega o nekom? opisati težave je slabo?

in kaj ima vse to veze z mano in alterjem? maš občutek, da zanemarjam otroke in sem zato upravičen do izživljanja preko otrok? ali kaj misliš s tem?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ja, vem za.jebano je, druge besede za to ni. Zato nikakor ne bo bolje, če se umakneš, bodi tam, za tvoje otroke. kot sem rekel, ti bi lahko vedel s kom imaš otroke, so bili alarmi že prej, otroci so se v štalo rodili. Pa to ni obtoževanje, samo če je tebi težko računaj, da je otrokom še težje. Tole bi moral moj foter brat, kaj vse daste skozi očetje, ki so vam onemogočani stiki, on je pa luftal.

NE OBUPAJ!!! ZA TVOJE OTROKE GRE!

hvala. oče je vedno govoril, če jih ne bi priznal, bi se raztrgala, da te prisili v priznanje očetovstva. in to bo verjetno tako.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
@softi
1. kaj bi bilo, če bi enkrat prevzel otroke in jih odpeljal, za ta dovoljen čas, nekam iz kraja?
2. kaj bi bilo, če bi nekoč prelomil dogovor z njo - tak manjši enostavnejši - in stvar naredil po svoje?
3. kaj bi bilo, če bi v šolo/vrtec prišel ravno takrat - nenapovedano - , ko jih prevzema ona?(naj jih vzame, sam da te otroc tam vidio. pa ona tudi: oh sam pogledat sem jih prišel, bi rekel.
4. zakaj jih enkrat ne vrneš njej z nečem, kar bodo otroc kometirali: to je od atija
5. zakaj ne daš za parking 10€ - ali grete s taxsijem, saj si razbil/na servisu avto, pa ste pri zdravniki v ordinaciji - skupaj?
6. zakaj ne prideš skupaj z novo spremljevalko - če je - pred policijo in prevzameš otroke?
7. zakaj je ne pokličeš in vprašaš, kaj hudiča pa je bilo v šoli? otroc se tako čudno vedejo. kako? ja ne vem, čudno. ja kako čudno. ja čudno a ne! daj ji mislit !!
8. nekaj morajo imeti radi. in to spotenciraj, da se bo govorilo pri njej doma.
9. malo po malo, pa ji boš prste zmečkal !!
Ti poskušam odgovoriti
1. Jih odpeljem vsakič. Ko imam stik nimam omejeno kje sem lahko. Problem imam le, da ne morem v tujino, ker mi na stik ne priloži potnih listov, ki bi ji skladno z odločbo morala.
2. Sem večkrat naredil nekaj po svoje. Ko sem se odselil iz hiše, za katero sem vse plačeval, sem zahteval, da naroči in plača servis za plinsko peč. Ko dostavi, da je servis narejen dovolim točenje UNP in ogrevanje. Bilo je ravno v tistem času, ko se je zgodila tista nesreča s smrtnim izidom nekje na Rogli. Kot lastnik sem odgovoren za delovanje peči, a ker je ne uporabljam, ne dobim najemnine, sem želel to rešiti na ta način. Dobil sem tožbo za motenje posesti, na naslov, kjer nisem bival. Ker nisem tožbe upošteval sem dobil izvršbe na hišo, premičnine itd. In kazen 4000€ v kolikor ne dovolim točenja plina. Da imam izvršbo na hiši sem opazil po naključju in po preverjanju an sodišču kaj se dogaja sem prišel do sodbe, sklepa, ki mi ni bil nikoli vročen. Zadnji trenutek sem vse dovolil in se izognil 4k kazni. Danes, po več kot dveh letih imam še vedno vse izvršbe, ker se ne strinja, da sem naredil vse kar se je zahtevalo.
Teh primerov je še več. Skupno jim je to, da se vsak moj odklon konča na sodišču. Prej v postopku ločitve, potem vzporedno v novih procesih.
3. Ne smeš. Ni dovoljeno. Ni prav glede otrok in zmedenosti. Smo se pa pred leti srečal na eni prireditvi. Otroci so me ignorirali. Jaz sem samo gledal. Sestra je kasneje stopila do najstarejše in se pogovarjala. Prišla je jedina in otroka odvlekla od tete (hči je sestro objemala okoli vratu in jokala, da se hoče pogovarjat) z beseda Danes ni njegov stik.
4. Ne smem. Otroci me morajo minimalno omenjat, ker mami je jezna, če govorijo o meni. Ne smejo ji povedat, da bi bili pri meni, ker je zelo jezna. Igrače, obleke, nič ne smejo odnesti od mene k njej. In obratno. Če katera od deklet pozabi elastiko za čop pri meni, je to kot bi kdo umrl. Panika, strah, jok, jecljanje.
5. Ne razumem, a ko ima ona stik ne želim biti blizu. Ko imaš enkrat ducat prijav nasilja, se ti en da več ukvarjat s tem. In spet, ni prav zaradi otrok.
6. Sem že bil z novo. Trenja so ista, potem pa se dolije na ogenj še, da je nova taka in drugačna, da naj jo bo sram tega in onega. Otroci bi to gledali in trpeli, zato ne. Pridem, vzamem, grem. Brez besed. Prve sem govoril letos konec julija in sem spoznal, da je bilo izguba časa.
7. Sem danes. Je šola reagirala. Vrtec je tudi že. A vse to je kratkoročno. Zaveda se, da nimajo pooblastil in je vse skupaj samo besede, mrtva črka na papirju. Potem s eobrne proti tistim, ki so ji kaj rekli in sledi linč istih. Meni se smilijo.
8. Imajo radi. Ne smejo govoriti, ker je mami zelo jezna.
9. Nikoli.
 

B81

22. jul 2007
34.658
9.050
113
Mislim to je pa ena bolj zajebanih zadev kar sem jih prebral na netu. Saj ne morem verjet.

Sam bi se do otrok obnašal normalno, o njihovi mami govoril lepo (pred otroki), se čimbolj izogibal bilo kakšni nenujni dodatni podpori jedine, obenem pa prijavljal vsako malenkost, ko se ne drži odločbe.
Aja pa tole z babico in kuhalnico, ne vem, če gre to danes kar tako skozi.

Poskušaj umiriti vse skupaj, kolikor se dá, ker je škoda zdravja (da ne boš ti pristal na AD).
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.400
1.356
113
Ja, se strinjam s tabo. Videl sem že nekaj ločitvenega sranja z otroci, pa ni bilo niti 10% tako hudo z metanjem polen pod noge.
tongue-1.gif


Softi, pravzaprav ti moramo vsi priznati, da imaš jeklene živce. Hudičevo dobre živce in bi ti morali dati kakšno medaljo, da tole prenašaš. Drži se, ker se bo vse poplačalo enkrat. Če ne prej, pa ko otroci odrastejo
zmaga.gif
 

B81

22. jul 2007
34.658
9.050
113
A varuha clov. pravic si ze kaj vprasal? Ker s CSD ravno nekaj ne stima.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Varuh nima kaj. Na koncu noben nima pristojnosti in vse resuje tozba in sodisce. Tam je pa tako. Dobis izvedenca, ki pravi da rabi en teden za mnenje, a ga naredi v pol ure. Copy paste prejsnjega mnenja. Navede, da sta bila na terapijah, zamesa kaj je kdo rekel, postara, spremeni imena in priimke in ko se pritozis, da je zapisal kup neresnic, da tega ti nisi rekel, da nisi bil na terapijah in da je vse skupaj povrsno dobis nazaj, da nisi iz stroke in da v 45 letih njegove karieri noben ni bil tako nesramen in ponizevalen.

Tako da je vse vedno samo in zgolj kocka. Kocka, ki se umiri, ko otrok dobi prfi filx, prvic koga ubije, se poskusa sam ubit. Do takrat pa noben nima pristojnosti ukrepat, ker ni zivljenjsko ogrozen.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.564
136
63
Softi, verjamem, da ti je težko. Kolikor te berem, opažam da ima tvoja bivša verjetno mejno osebnostno motnjo. Ti pa ji s svojim pisanjem tudi tukaj na tem forumu, ker kolikor praviš, te tudi tukaj spremlja, daješ še močnejše orožje za nadzor. In tukaj gre predvsem za nadzor. Preberi si malo tudi o osebah z mejno osebnostno motnjo, saj imaš kar nekaj forumov tudi na to temo.
Srečno.
 

B81

22. jul 2007
34.658
9.050
113
Za bivšo je zdaj tukaj čisto vseeno, bere ali ne bere, verjetno se zaveda kakšen človek je sama in če ji to nekak ugaja, potem je to zrelo za...
pri vsem skupaj gre za to, da otroci odrastejo v kulturne nezahrbtne ljudi s čim manj njenih prepričanj in navad.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.435
5.922
113
pri taščici
A ona tudi jambra po kaksnem forumu tko kot softi?
Pred kratkim si je nekdo v softijevi vlogi poslal nekaj gramov svinca skozi usta navzgor
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Za bivšo je zdaj tukaj čisto vseeno, bere ali ne bere, verjetno se zaveda kakšen človek je sama in če ji to nekak ugaja, potem je to zrelo za...
pri vsem skupaj gre za to, da otroci odrastejo v kulturne nezahrbtne ljudi s čim manj njenih prepričanj in navad.

Mislis, da se zaveda? Zakaj tako mislis?
 

B81

22. jul 2007
34.658
9.050
113
Ja ne vem zdaj, ker je ne poznam. Če se zaveda ali pa ne, mali cukri iz lekarne so baje dobri včasih.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik barvica pravi:
Preberi si malo tudi o osebah z mejno osebnostno motnjo, saj imaš kar nekaj forumov tudi na to temo.
Srečno.

Hahah ne me basat!
Ni lepšega kot pa kadar popolni laiki postavljajo diagnoze kot so MOM na podlagi prebranega na internetu ali slišanega na TV.
bonk.gif
Še malo pa si bomo lahko sami postavljali diagnozo za karcinom in to kar brez zdravnikov.


Omenjeno žensko jaz vidim kot ubrisan karakter, egocentrično delomrznico, ki je visoko letala in nizko padla. Zdaj pa hoče s svojim propadom za seboj potegniti še očeta svojih otrok, ker je tako ali tako "on vsega kriv" za njen propad in nesrečo po tem, ko se ni izšlo po njenih sanjskih željah iz mladosti.
Verjetno se še nikoli ni pogledala v ogledalo in kakšne napake v življenju pripisala sebi. Ker če bi si jih, bi verjetno že iskala štrik za okoli vratu. Tako ji pa ni treba, ker ima dežurnega krivca, pa še zakon in ustanove ji stojijo ob strani in ji dajejo podporo.
stupid-1.gif


Vse to pa še dodatno poslabšujejo socialni mediji ala facebook, ker tam gleda "srečo" prijateljic medtem, ko ona propada namesto, da bi končno začela živet naprej.
Začaran krog.


EDIT: edina žalost pa je, da je takih ljudi zmeraj več. Pravzaprav ogromno.
 
Nazadnje urejeno: