Ločenci in otroci ločencev

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
To so ji zavrnili. Ima pa od odtok.
Ko placas prezivninjo ne smes vprasat kam gre. Otroci dobijo z dodatkom, prezivnino itd lep denar. Ampak obleceni so pa v rabljene cunje, obutev. Celo v sandalih v dezju in 15 stopinjah. Nobenih aktivnosti, nic. Pac revezi.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Imam prijatla, ki se ločil. Babnco je dobil na ticu, pa ne na svojem in je mogla spokat. Kalvarija se je kmalu začela. Je veliko za napisati in res se je vse obrnilo proti njemu. Od socialne do laži iz njenih ust. Nekaj čez 20 kazenskih mu je stisnila. Vse so pale, ko je imel že poln [cenzura] zajebavanja, je sklical neke psihologe, pa neke doktorje, socialno in neke ljudi iz LJ. Naredil je dvourni govor, vse potrdil s papirji,....potem je pa krenilo. Zamenjala se je socialna delavka,......sedaj de celo otrok vrača nazaj k fotru, ker je očitno spoznala, da le ni vse res kar mati pravijo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik softi pravi:
To so ji zavrnili. Ima pa od odtok.
Ko placas prezivninjo ne smes vprasat kam gre. Otroci dobijo z dodatkom, prezivnino itd lep denar. Ampak obleceni so pa v rabljene cunje, obutev. Celo v sandalih v dezju in 15 stopinjah. Nobenih aktivnosti, nic. Pac revezi.

predodelitev
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Imam prijatla, ki se ločil. Babnco je dobil na ticu, pa ne na svojem in je mogla spokat. Kalvarija se je kmalu začela. Je veliko za napisati in res se je vse obrnilo proti njemu. Od socialne do laži iz njenih ust. Nekaj čez 20 kazenskih mu je stisnila. Vse so pale, ko je imel že poln [cenzura] zajebavanja, je sklical neke psihologe, pa neke doktorje, socialno in neke ljudi iz LJ. Naredil je dvourni govor, vse potrdil s papirji,....potem je pa krenilo. Zamenjala se je socialna delavka,......sedaj de celo otrok vrača nazaj k fotru, ker je očitno spoznala, da le ni vse res kar mati pravijo.


In potem se čudimo, ko se enemu descu v taki ločitveni kalvariji scufa v glavi in naredi masaker s karambolom na Ižanki v katerem umre ničesar kriv policist.
Nihče pa se ne vpraša kaj je izvor takih izpadov! (namig: zagotovo ni izvor pri moškemu)

Še dobro da obstajajo tablete ki pomirijo te uboge desce, ker drugače bi bili taki masakri na tedenski ravni. Tega je čist preveč. Osebno poznam neposredno dva taka primera, posredno pa vem še za tretjega. In začuda so pri vseh treh skoraj identične zgodbe, skoraj copy/paste, z nekaj malega odstopanja. Zaenkrat se na srečo vsi trije desci nekako držijo kljub podobni agoniji, ki si jo opisal zgoraj.
roza.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
To so ji zavrnili. Ima pa od odtok.
Ko placas prezivninjo ne smes vprasat kam gre. Otroci dobijo z dodatkom, prezivnino itd lep denar. Ampak obleceni so pa v rabljene cunje, obutev. Celo v sandalih v dezju in 15 stopinjah. Nobenih aktivnosti, nic. Pac revezi.

predodelitev

Kje pa. S cim naj se borim? Z dejstvom da vsaj en teden ni odpla torbe otrok in da otroka en teden nimata nalog? Da nimata podpisanih obvestil? Da me ne obvesca o roditeljskih? Da me ne obvesca o zdravju? Da v soli noce dat mojih podatkov? Da mi v enem letu na en stik ni dala vse kar mora glede na odlocbo? Da mi posledicno omejuje aktivnosti, ker mi ne da potnih, oblek, obutve? Da skodi otrokom, ker ne da zdravil?
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Še en s ''posebno'' bivšo. Mislim, da absolutno stiki morajo bit, je pa res da so ženske zaščitene kot kočevski medvedi pri nas. V glavnem moja me je parkrat poj... še 5 let po prekinitvi zveze. Sam se vedno trudim, da pred otrokoma o njej govorim lepo, ona pa ravno kontra. Ne vem, upam da se bo to na koncu obrestovalo, ker mislim da to da se starša prepucavata pred otrokoma in blatita drug drugega ne more ravno blagodejno vplivati na tamale.

jaz mislim, da se vse dobro nekoc poplaca in ni lepo blatiti kogarkoli. otroci bodo scasoma odrasli in spoznali resnico. samo zdrzati je treba. sicer si takoj za hitlerjem...

zenske (kace) pa vemo kaksne so... pa ne oglasajte se sveze zaljubljeni. vcasih pravi obraz spoznas sele nekaj let po zvezi, poroki... medtem, ko moski tega dolgo ne moremo skrivati in to izkoristijo. zenske nas preberejo v dveh zmenkih.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
To so ji zavrnili. Ima pa od odtok.
Ko placas prezivninjo ne smes vprasat kam gre. Otroci dobijo z dodatkom, prezivnino itd lep denar. Ampak obleceni so pa v rabljene cunje, obutev. Celo v sandalih v dezju in 15 stopinjah. Nobenih aktivnosti, nic. Pac revezi.

predodelitev

Kje pa. S cim naj se borim? Z dejstvom da vsaj en teden ni odpla torbe otrok in da otroka en teden nimata nalog? Da nimata podpisanih obvestil? Da me ne obvesca o roditeljskih? Da me ne obvesca o zdravju? Da v soli noce dat mojih podatkov? Da mi v enem letu na en stik ni dala vse kar mora glede na odlocbo? Da mi posledicno omejuje aktivnosti, ker mi ne da potnih, oblek, obutve? Da skodi otrokom, ker ne da zdravil?

Da, s tem,ko preprečuje stike, pa tudi deco se že lahko vpraša, saj hodijo v šolo, lahko že njihovo mnenje šteje
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ženska je težak egoist, sebe in svoje počutje postavlja pred lastne otroke. Otroci so tu le njeno orožje, edino orožje proti tebi.
Če poskušaš postopoma postat nezainteresiran za otroke, ji ne pišeš več, ne vprašaš zanje, se delaš, da jih nimaš, da nimaš nobenih odgovornosti do njih, se bo zelo verjetno plošča obrniila. Seveda boš plačeval še naprej, samo navidezno se nehaj zanimat zanje.

Ona je v tvojem življenju sedaj pomembna le zaradi skupnih otrok. To dobro ve in preko njih dobi tvojo pozornost. Verjetno ji gre le za to, ne more prebolet dejstva, da ona ni več pomembna zate. Sklepam, da si jo ti pustil. Skoraj sigurna sem da če boš nekako dovolj močan, da boš ignoriral otroke in s tem tudi njo, bo začela sama iskati način, kako vzpostaviti stik nazaj.
Vse skupaj je grozno zate, vendar če nekaj časa ne boš imel stika z otroki, potem tudi njih ne bo mogla več dnevno pumpati z lažmi proti tebi. Rekla jim bo lahko le to, da si jih zapustil, da si slab, da ti ni mar zanje....in to je vse. V nasprotnem primeru pa je zanje stresno vsako srečanje s teboj.

Probaj za kakšne pol leta to taktiko, izgubit nimaš kaj, res ne. Samo pridobiš lahko. Verjemi, da otroci slej ko prej spoznajo, kakšen karakter ima kdo in kakšna je dejanska resnica.

Druga možnost proti takim psihopatom pa je, da jih dejansko močno zastrašiš. Fizično. To so eni taki pusiji, ki živijo le zase. Sej ni treba, da jo glih ti....

Lej, ne morem verjet, kaj ti pišem, ampak tud meni dvigne pritisk.....
uf-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
otroci so takole.
pri meni pravijo več bi bili pri tebi. njej nič ne rečejo.
potem zjutraj en joka, da bi bil pri mami, noče na stik. druga dva povzameta. do kosila se ta premisli, a mama lobira v vrtcu, pride po kosilu in govori kako ji je hudo, žal, da gre k meni. a mala se premisli in gre. velika nočeta.
naslednji stik noben noče, a ne odneham. mala gre z veseljem po dveh minutah. velika po 10. malega komaj spravim v avto, za prvim ovinkom je vse ok. mama je bila pri njima po kosilu. ju objela, povedala, da ima rada, da ju bo pogrešala. danes, drugi dan, bi bili vsi 14 dni pri meni, 14 pri mami.

pod črto
otroci so z njo cel mesec z izjemo dveh vikendov. posledično so navezani bolj kot name. kaj govorijo kje bi bili je tako tako. dejstvo je, da se vecja mame bojita, ne upata nič rečt, meni pa vse rečejo.

kislim, da predodelitev ne gre skozi. ne še. bo pa treba it na več stikov, nižjo preživnino posledično. da se me otroci navadijo, navežejo, ne da so 'na posodo' in potem na predodelitev, če še ne bo ok.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ti kuj odgovorim

otrok nisem videl od decembra 2013 do 15.8. 2014. na stik decembra tretjic zapovrstjo ni dala potrebnih zdravil in to kljub opozorilom, da brez zdravil ne morem imeti otrok, ker ne želim ogrožat njihovo zdravje.

otrok nisem videl na podoben način v intervalu 6 do 8 mesecev še enkrat. in takoj na začetku ločitve.

spremenilo se ni nič

kako je danes?
ko smo mi na stiku je super. ko zagledajo njo, obstanejo. tresejo se. mala v joka, vecja ne vesta kaj bi s sabo. in potem ti ona pride na stik, v vrtec na zabavo, odpelje malo in to je to. večja pa v šoku še cel dan. btw. to zabavo sem dobil info od vzgojiteljic, ki so želele, da pridemo in vedele, da je moj stik. za nobeno drugo zabavo ne izvem, mi jedina ne pove in sem odrezan.

zanimivo je tudi, da se ona kot žrtev nasilja mene boji in otroke v primeru zaprte šole predaja na stik pred policijsko postajo. se me tako boji, da jih ne upa dat pred blokom. pride pa na zabavo. z vročino in noricam jih pa pripeljem pred policijo.. iz šiške v center. nazadnje je prosila, da najmlajšo pripeljem s stika prej domov. kar pred blok. sem jo spomnil, da se me boji, pa ni nič komentirala.

ne, fizično ne smeš. nič nisem nikoli naredil, pa sem fasal kazen. nič nikoli ne bom naredil je nepotrebno. mama je. je kakršna je. ni ona kriva, da je taka.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ha ha, a se je nekdo ločil? Kaj nisi ti tisti pametnjakovič, ki je mene žalil par let nazaj, ko sem pisal, da so resne veze za papučarje? evo ti zdaj, ločeni papučar, uživaj...
hysterical-1.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Potem je dejansko težak duševni bolnik, ki zna odlično manipulirati. kaj storiti v takšnem primeru...obrni se na kakšnega privat psihiatra, psihologa, naj on stokovno pove in ti da iztočnice, kaj storiti.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
tudi to sem že. na sodišču sem dobro uro težil, da greva na tečaj komunikacije. k enmu terapevtu.

je pristala pod pogoji:
da vse plačam jaz
da grem najprej za 20 ur jaz sam
in če 20 ni dovolj nadaljujem do certifikata 'gladek'

sem šel, dobil potrdilo, da sem gladek, da se znam pogovarjat

sva šla potem skupaj. 1 ura. na drugo je ni bilo, je zavrnila. zavrnila je zato, ker sem se prasec na stik vrnil v lastno hišo in tam prespal z otroci, ker drugje nisem imel kje prespati z otroci.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Ne, mislila sem, da pojdi po nasvet, kaj storiti v takem primeru, h kakšnemu psiihologu ali psihiatru. Povej jim vse, kaj počne Ona ne bo šla nikamor, to mi je kristalno jasno.

Vidiš, kaj dela s tabo. Šeta te na špagici ko fifija, še certifikat si dobil, matr no, a veš, da zdajle se pa prav smejim, sori no.......si eden redkih, vsekakor pa najbrž prvi na Alterju, čeprav bi ga kdo drug rabil prej
hysterical-1.gif


Drugač pa, ignoriraj jo.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
smej se..ne veš kok se jaz smejim. sebi in idiotizmom, ki jih počnem za te otroke. če bi se umaknil in ostal stran, bi živel cenejše življenje, mirnejše, predvsem pa bi gledal kako se bo sesula sama vase. ker slej ko prej bo udarilo nazaj. verjetno kmalu po vstopu v najstniška leta starejših dveh.

ignoriraj. enih stvari ne moreš. komunikacijo sem pa dal na minimum, ker je itak ona ignorira in ne odgovarja. in se je pritoževala, da ni komunikacije, da hoče govort. ko sem na csd prosil za skupno srečanje, ga je zavrnila in sem imel jaz posebej ona pa posebej.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Citat:
Uporabnik softi pravi:
s
ignoriraj. enih stvari ne moreš. komunikacijo sem pa dal na minimum, ker je itak ona ignorira in ne odgovarja. in se je pritoževala, da ni komunikacije, da hoče govort.

To je to. Ona vodi igro. To ji hrani zblojen ego.

Daj komunikacijo na NIČ. Sem ti rekla, da bo sama iskala način, kako ohranjat svoj teater naprej....potem boš lahko tudi ti dal kakšen pogoj...