Končno so jih varnostniki dobili po p.....

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20070907_3105113.php

Je bil že čas, da se spravijo tudi nad take debile. Varnostnik je zato, da zagotavlja red, ne pa da se fizicno znasa nad obiskovalci.
10.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Lepo število teh modelov je tako ali tako (bivših?) kriminalcev z debelim špehom v policijskem kartotečnem regalu. Za povrh vsega so vsi neki hudi fajterji, našpikani s steroidi in polni testosterona. Dodajmo še primitivno čefursko mentaliteto in recept za pizdarijo je na dlani. Sploh, če se najdejo tapravi na kupu.



Ne rečem, da so vsi taki, poznam kar nekaj njih in so v redu fantje, kapo dol. Se pa najdejo idioti, tako kot povsod drugje.



Res je, da jim včasih komunikacija dela težave in da jim je bonton včasih kosovska vas, ampak, tudi njih je treba kdaj razumet. Ampak, da bi pa brez povoda in razloga pretepal ljudi po lokalu ali zunaj njega, to pa težko verjamem.



Če je pa narod tako mongoloiden, da se gre prerekat in duvat pred varnostniki in po možnosti še nekaj mlati okoli sebe, je pa 1x1 da jih bo dobil po kepi, če ne drugega 1-2 vzgojne okrog ušes.



Vsak, ki količkaj hodi po lokalih ve, da se najde svašta različnega folka in da se najdejo tudi pacijenti, ki gredo ven samo zato, da težijo folku, se delajo đeke, vsi pametni in nasikani. Z dvema črticama v nosu je pa še toliko huje, ker nekateri takrat mislijo, da so mali bogovi (no, nekateri pa že po defaultu in je potem le še toliko huje). In če jih kak tak dobi po pesi, se nima kaj in komu žalit. Res, da ni ravno prav, da enega takole stabanajo, ampak, po drugi strani je pa dobil kar je iskal.



P.S.: Ker glede dotičnega dogodka nimam nobenih konkretnih informacij, kaj natančno se je dogajalo itd., je to samo moje skromno mnenje. Se pa strinjam, da so stvari na tem področju precej neurejene in da bi bilo vsekakor potrebno nekaj ukrenit in imet več nadzora nad varnostnimi službami, sploh takimi, ki imajo čez fizično varovanje v lokalih (čeprav se mi zdi, da je to kar malo utopična ideja).
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Za varnostnike itak večinoma poberejo ljudi z zavoda, ki so že dolgo gor brez zaposlitve in mogoče jim ta služba smrdi, potem se pa znašajo zato nad ljudmi... Saj poznate politiko zavoda, da moraš vzet kar ti dajo...
 
Nazadnje urejeno:

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
A tiste varnostnike pri KMŠ v lj so že dobil? Tam sem sam videl kako so nekoga udarili po glavi, da so mu padla očala dol. Slišal sem, da so se ljudje pritoževali glede radarjev v KMŠ, pa ne vem če se je kaj uredilo.
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
v kmš so v redu.poglej drugje.tramontana,global in podobni.
te varnostniki nimajo nobene kulture.njihov IQ je podoben gostu ustanove moste polje.
pozdravit te ne zanjo,antipatinčne face,neprimerno oblečeni,neobriti,smrdljivi še in še.
kar prvo vidiš preden komu stopiš v lokal vidiš tisto pokveko na vratih.me pregleduje in sprašuje mojo punco kolk ima let kot da ne vidi da je moja spremljevalka(kot da bi jaz model star 24 in z 115 kg hodil z mladoletnico) IQ vparašanje.
potem še brska po torbici njeni in gleda tanpone in se smeji.spet izraz njegoga IQ.
zakaj bi jaz nosil v tak podoben lokal svoj teško prigarani denar.pa rajš ga dam klošarju vsaj bol kulturen je od njega pa povrh še ne smrdi.

drugje po drugih državah ko sem bil po teh diskačih sem imel samo pozitivne izkušnje.
varnostniki v kravatah prijazni,pozdravijo,odprejo vrata.notri če se kaj dogaja strokovno in profesijonalno opravijo svojo delo.pač vzame pijanega pamža v roke in ga posadi pred vrata,čr ga pa nemorejo umiriti pa ga polijejo z vedrom mrzle vode.konc zgodbe.ne pa te naši kavboji v trenerkah smrdljivi in neobrtiti po vrh pa še nekulturni.hujš kot na wild westU, te pretepajo brcajo in podobne stvari.pa mene da gdo tko nalom se vrnem z škorpijočkom in jih povabim na pijačo(če vrjamete)

moje mnenje
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Kar se naših varnostnikov tiče so amaterji. In potem se gredo nek fin lokal, varnostniki in kelnarji pa kot, da niso iz tega sveta. V tujini morm rečt, da sem imel zelo dobre izkušnje in bi si naši fantje šli lahko malo pogledat kako se zadevi streže. Naj gredo en vikend v Poreč malo na izlet in se ustavijo v Byblosu. Tam so pa varnostniki res na nivoju.
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:Tam so pa varnostniki res na nivoju.
Na nivoju MY ASS
hysterical-1.gif
.. En kup seljaæin in nič drugega. Sploh če vidjo da si Janez, prec nekaj postrani gledajo in serkajo za brezveze.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Fiatista a sva bla v istem lokalu?
smile-1.gif


Jest sem imel dobro izkušnjo, čeprav sem bil Janez. Res da jih vidiš na vsakem koraku, ampak pomoje marsikdo prej malo pomisle preden bo naredu pizradijo.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Kar se naših varnostnikov tiče so amaterji. In potem se gredo nek fin lokal, varnostniki in kelnarji pa kot, da niso iz tega sveta. V tujini morm rečt, da sem imel zelo dobre izkušnje in bi si naši fantje šli lahko malo pogledat kako se zadevi streže. Naj gredo en vikend v Poreč malo na izlet in se ustavijo v Byblosu. Tam so pa varnostniki res na nivoju.

Club BOA, Malinska - varnostnik nas je tako prejebal v glavo (bili smo kao 20 in ne 21), da nakoncu nismo vedeli ali se naj krohotamo ali jokamo.
hysterical-1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
V tujini morm rečt, da sem imel zelo dobre izkušnje in bi si naši fantje šli lahko malo pogledat kako se zadevi streže. Naj gredo en vikend v Poreč malo na izlet in se ustavijo v Byblosu. Tam so pa varnostniki res na nivoju.
Tam so eni štajerci napadli enga mojga kolega kar iz čistega veselja brez vzroka, tako da je pristal na urgenci. Varnostniki so pa gledali proč in niso posredovali.
Tko da jih jest ne bi hvalil.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Vsak ma različne izkušnje. Nekdo v enem lokalu ne bo zadovljen pa drug bo. Tko, da mal težko je debaterat o tem.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
se strinjam, dokler se pogovarjamo o tem kaj je nekomu ušeč in kaj ne....recimo, vsake oči imajo svoojega malarja
wink-1.gif


če pa nekdo, kot tvoj predhodnik, pove da varnostniki niso posredovali, mislim da ni dileme.....dejstvo je, da so varnostniki v qrcu....