Sonček ustrahuje na šoli

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Nič kaj posebnega ni z njimi. Je pa kar nekaj odličnjakov, ki pri 30+ ne vejo kaj bi sami s sabo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.151
5.756
113
pri taščici
Tudi pri nas je en takšen, serje po glavi vsem po spisku že od vrtca dalje, zdaj je v tretjem razredu. Kriči na prfokso, ne spoštuje avtoritete, ko je treba sedet skače po mizah, moti pouk, uničuje stvari (recimo pride hčerka z novim dežnikom v šolo in prvi dan pride domov s polomljenim ker ga je ta mali zlamal, itd, itd, itd...). Na prehodu iz prvega v drugi razred so rekli da ga bodo prešolali na šolo s prilagojenim programom, pa iz tega ni bilo nič. Njegova mama je zdravnica in je predstavnica v svetu staršev in se za to funkcijo tudi vsako leto sama javi. In potem preberem na alterju kako je treba malega ošamarit, čeprav je edini, ki si zaluži en konkreten "pogovor" njegova mama. In manjkajoči ampak prisotni foter.
Ona se lahko sama javi, samo potrditi jo morate pa starši na roditeljskem. In če smatrate, da z dejanji v svetu starsev deluje v nasprotju s pričakovanji staršev, jo najkasneje jeseni lahko zamenjate.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
Sem že povedal da smo vsi veseli da je nekdo dovolj nor da se za tako funkcijo sam javi in odločitev vedno soglasno podpremo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Požar o sončkih
Kdoje tu nor? Goran Klemenčič za podpredsednika vrhovnega sodišča predlaga ravnoaferaškega sodnika Đorđevića?!
Bojan Požar, Ljubljana, 06.03.2018 06:16
Objavljeno:politika
Komentarji:11
Ocena:





Galerija slik: 2

Ja, to je pa resničnoneverjetno! Izmed vseh vrhovnih sodnikov minister za pravosodje GoranKlemenčič za novega podpredsednika vrhovnega sodišča predlaga (faksimile) ravno razvpitega vrhovnega sodnika Miodraga Đorđevića -Mikija, hja, točno tistega vrhovnega sodnika, ki se je samo v zadnjem časuznašel v središču vsaj dveh velikih afer (vir). Pri čemer naj bi pri zadnji aferi,ki se je iz Osnovne šole Poljane preselila še na Policijsko postajoLjubljana Center, bodoči podpredsednik vrhovnega sodišča Miodrag Đorđevićcelo "pritiskal" na policijo (vir).
Miodrag Đorđević je žedobil večinsko podporo famoznega sodnega sveta, kjer sta bila, kotrazkriva novinar Peter Jančič (vir), dva člana sodnega sveta proti, patudi večinsko podporo obče seje vrhovnega sodišča, čeprav naj bi tam, spet poinformacijah Petra Jančiča, kar nekaj sodnikov glasovalo proti Đorđevićevikandidaturi.
Pri tem je zanimivo vsaj še dvoje:
Prvič. Minister Goran Klemenčič naj bi Đorđevića vimenovanje državnemu zboru zdaj predlagal zato, ker je to - zaradi sedanjevladne koalicije - še zadnja priložnost, da Miodrag Đorđević pride dopravosodne funkcije, poslanci pa bodo o Đorđeviću odločali na eni od svojihdveh zadnjih dveh sej do konca tega mandata; junija so namreč že parlamentarnevolitve.
In drugič: državna sekretarka na ministrstvu zapravosodje, ki sodnika Đorđevića predlaga za novega podpredsednikavrhovnega sodišča, je Tina Brecelj, žena - Miodraga Đorđevića!
DOSLEJKANDIDIRAL ŽE TRIKRAT, AMPAK VEDNO NEUSPEŠNO
Spomnimo. Miodrag Đorđević je doslej neuspešno kandidiralza predsednika vrhovnega sodišča, slovenskega člana evropskega sodišča začlovekove pravice in za člana ustavnega sodišča. Kandidature mu nisonikjer - uspele, zdaj pa naj bi ga "spravila skozi" sedanja vladnavečina.

Vrhovni sodnik MiodragĐorđević - Miki se je doslej potegoval že za tri visoke pravosodne funkcije,ampak vedno neuspešno.
VEČ POLICISTOV NAPOLIGRAF - VSE ZARADI ĐORĐEVIĆA
Na Policijski postaji LjubljanaCenter, kjer pod pritiskom Miodraga Đorđevića "lovijo" tistegapolicista, ki naj bi medijem izdal dogajanja na Osnovni šoli Poljane, povezanaz nevarnim sinom Miograda Đorđevića in Tine Brecelj, pa se po našihinformacijah dogaja prava drama. Na zadevi dela kriminalist NikolaŽeželj, menda "stari znanec" sodnika Đorđevića iz košarkarskihkrogov, več policistov naj bi dali tudi na poligraf, komandir LudvikGomboc pa naj bi osebno opozarjal policiste, ki so delali na primeru sinaĐorđevića in Brecljeve, naj ga obravnavajo skrajno previdno in naj o temnikomur ne govorijo, ker gre za sina vplivnega vrhovnega sodnika ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: stankozaspanko

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
To da en sonček v šoli serje vsem po glavi nima popolnoma nobene veze s politiko. In drži se svetega pisma, tam lepo piše da ne limaj drugim šita, ki ga niti sam ne bereš.

(edit: Copypaste random levodesnega kozlanja ni pogovor).
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.181
113
Če bo ta đorđević podpredsednik vrhovnega sodišča bo lahko ta njegov sonček s titovko na glavi v šoli neovirano postrelil nekaj svojih slovenski sošolcev in si s tem prislužil bogato borčevsko penzijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ALTF4

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Vse sem prebral. Ti povzamem: tvoja vzgoja je: "Sine, če vidiš idiota, bodi večji idiot kot on." Težava s to vzgojo je, da bo enkrat v življenju srečal po naravi večjega idiota (tale z VV je že kandidat). Plus to, da vzgajaš idiota iz normalnega človeka.
E sam ti pa si...ko v cerkvi...če te tepejo po desnem licu...molči in nastavi še levega :bonk:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Iz mojega obdobja se praktično ne spomnim razreda, ko nebi imeli enega ali dveh pacientov, ki so delali pyzdarije. Večkrat ko je letel iz razreda ali kaj uničil bolj mu je bilo v veselje. Leteli so ključi, glave so butale ob table,....ni da ni....koliko je nasilje pomagalo naj si vsak razlaga sam. Sicer pa, ne vem ali ste že toliko v letih, ampak pomoje samo mal pozabljate in potem pišete kako je bilo včasih vse super, danes pa vse zanič....no, ni bilo in ni. Niti približno.

Eh prav hudo pa ni blo...če si bil neprilagojen ti je to lahko dal učitelj vedt pred celim razredom da si se ugreznu do temelja od sramu...brez potrebe po odvetnikih in kupa psihologov...in v 99% si bil prevzgojen (si dojel lekcijo)
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
E sam ti pa si...ko v cerkvi...če te tepejo po desnem licu...molči in nastavi še levega :bonk:
Obstajajo mehanizmi reševanja takih zapletov in sodeč po napisanem mislim, da OŠVV primerno ravna. Učenci se bodo morda celo kaj naučili iz tega - kako rešiti položaj, pa da ne narediš odvečne škode ("vključevalno").
Tako da mi je žal, da vidiš samo ekstrema.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
Obstajajo mehanizmi reševanja takih zapletov in sodeč po napisanem mislim, da OŠVV primerno ravna. Učenci se bodo morda celo kaj naučili iz tega - kako rešiti položaj, pa da ne narediš odvečne škode ("vključevalno").
Tako da mi je žal, da vidiš samo ekstrema.
Mehanizmi delujejo, če starši in šola sodelujejo. Vseeno pa se otrok more naučiti branit se. Ne izzivat, branit.
Te mehanizme smo dal čez in verjem, da nočeš. Gre se samo to, da se pokažejo smernice, kako otroka vodit. Da ne boš mislil, da je bil to sin, ki sem ga zgoraj omenjal. Težave imamo s hčerko. Spektro avtizem
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.213
113
Od vseh pisanih reakcij, najbolj NE deluje lepa beseda.
Pri, z krhljem okoli ušes, VEDNO!
Ne verjamete. Preberite poste, tudi ti jello
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
ksz...

ravno našu :)
šola.JPG
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Problem je danes pri mladini da je prevec pick. Ko sem jaz hodil v solo nas je bilo ene 5 komadov bolj razgrajaskih ampak se ni nihce norca delal ker je vedno bila moznost da od drugih 4ih batine dobis :) nevem ali danes v soli mularija nezna vec skuoaj stopiti. Ce bi se 2 ali 3 sosolci skuoaj vzeli in nalomili tega malega bi sigurno dal mir. Tudi tamala pravi da imajo sedaj isto v razredu par mocnih fantov ki delajo red v razredu. So dobili enega novega sosolca ki je dvakrat pogrnil in se je nekaj frajaril na zacetku so ga malo v roke vzeli in je mir.
No moje case so nas pa se uciteljice teple, smo imeli moskega razrednika nas je vedno za lase zvlekel v kot stat nismo se upali 1 uro premakniti :)
No danes pa sami soncki in pravice.... zdaj pa jok in stok.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Klofuto smo razumeli normalni otroki, morda je tu še kakšna psihična težava/bolezen in fizična kazen ne bo zalegla. Morda sodi otrok tudi v kak zavod...takih ne moreš tepst zaradi tega, prej starše.