Kranjčane moti hrup letal

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Meni tole deluje kot pač še ena slovenceljska zdraha... vsi bi imeli božji mir in tišino, poceni bencin, zastonj registracijo in nove (avto)ceste brez pristojbin. Pa da še letališče zapremo, ker, hrup je res preveč... Brez nič ni nič
grin1.gif

Takih zgodb je bilo v zadnjih 10 letih za celo knjigo...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

grin1.gif
, morda res in bom upošteval.

Sicer pa sem grd že po naravi. Če hočeš imeti lepe otroke, moraš biti grd, ženska pa lepotica
grims-1.gif
.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Meni tole deluje kot pač še ena slovenceljska zdraha... vsi bi imeli božji mir in tišino, poceni bencin, zastonj registracijo in nove (avto)ceste brez pristojbin. Pa da še letališče zapremo, ker, hrup je res preveč... Brez nič ni nič
grin1.gif

Takih zgodb je bilo v zadnjih 10 letih za celo knjigo...
Po domače, polno rit imamo vsega (res je, v Afriki se zaradi naštetih malenkosti ne bi noben bunil), zdaj pa ne vemo več, zaradi česa bi še jamrali.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.920
3.032
113
Letos pozimi smo šli na Storžič, ko začne enkrat bobneti na polno. Itak panika plaz gre.......pol pa par sekund kasneje ko ni nič priletelo ugotovimo da letalo vzleta na brniku. Kolk je bilo smeha
hysterical-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.403
5.904
113
pri taščici
Letalo se ob pristajanju lepo sliši ze 20km pred brnikom. Celo 35 km od brnika stran mi nad glavo delajo "krog" in jih slisim ter vidim. Pri vzletanju ga najbrz ze v mengsu ne slisis vec niti ne vidis ce nisi posebej pozoren
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.475
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Aja, strokovnjak, letijo mimo, ane!? Te povabim na pir k sebi, pa boš videl koliko mimo letijo. Točno nad hišo!

A dej no dej...ta pa ni vec lovska...ampak je prov POŠTARSKA
grin1.gif

Zdej bos pa reku da te avijoni motjo za šankom
evil.gif


http://youtu.be/TdCFw168xGk
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Kaj je bilo prej? Letališče ali ti, ki se pritožujejo?

Me spominjajo na smeTenetiše. Najprej je bilo smetišče, potem črne gradnje v bližini smetišča, ko so se črne gradnje legalizirale pa protestirat pred smetišče dokler ga niso zaprli.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
He he glede zadnjega stavka... Imam občutek da bodo motorji odpadli, tolk se derejo ko vzleta taka zverina... Zadnje čase je pa DHLjev frčaplan večji kot potniški ki pristajajo/vzletajo na Brniku...
Normalnega hrupa pa 20 letih ne zaznam več... Samo ob določenih vremenskih razmerah je bolj glasno... Ni pa to dnevno... Ko sem se priselil pa sem znal vozni red na pamet...
grin1.gif
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Sej so v osnovi cenej stanovanja v Kranju....kaj so pa mislil? To so neki novodobni lenuharji,k bi sam neki mel,pa.nc korostnega nardil za to....
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Car dej nehi, tam pri tebi ni nič v primerjavi s tem v Šenčurju, pa tudi v Kranju se še kar precej sliši ob pravih pogojih.
Ampak noben big deal, to je eno samo jamranje slovenčkov. V tujini so stvari precej hujše, da količine letal tam niti ne omenjamo.

Kaj bo pa naslednje, bomo tukaj v okolici letališča začeli zahtevat odškodnine za onesnažen zrak od letal? Direktno nad glavo spustijo malo morje svinjarije, nč, gremo jamrat v časopise. Če je sosed uspel dobit novo streho bom pa še jaz kej dobil.


Drugače pa, v prvi vrsti bi jaz začel s cerkvenimi turni. Glasnost vseh turnov je treba zmanjšat za 70%.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.475
113
Grem stavt da v hajvana k se dere iz moseje se pa ne bos upu vtaknt?
smile-1.gif


Pa v glasne sheeptarje v kranju se tud noben ne bo upal...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Ne opaziš več - ne slišiš več. Ga ne zaznaš, ne občutiš, ne opaziš.

Ne, da se navadiš.

Kolega ima hišo dejansko 10m stran od proge če ne manj. In ko pride vlak mimo, se vse začne trest, da o hrupu sploh ne govorim. Meni nič jasno kaj se zdaj to dogaja, a je potres ali kaj, model pa sploh ne opazi več tega. Nič. Tako se je navadil.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Tudi na udarce se navadiš. So what? Ljudje imajo vso pravico, da se pritožijo in pritožujejo, zahtevajo izboljšave.
Zadevo pa poleg izboljšav čudežno reši tudi odškodnina, a ni to zanimivo
smile-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ja, itak ni nič. Prid še ti na pir, boš poslušal glasbo letalskih motorjev!
Pa da ne bo pomote, mene ne motijo, ko pa kdo pride na obisk pa ves čas glavo v luft!
smile-1.gif
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Nad mano letala obračajo, ko vzletajo iz Brnika proti severozahodu in gredo proti jugu. Poleti je zaradi čarterjev tega veliko. Ampak nas letala sploh ne motijo. Najbolj moteče je zvonenje cerkva zgodaj zjutraj, ko bi človek, utrujen od delavnika, rad v nedeljo malo potegnil spanec, pa ne more.
Letalo pride pa gre. Zvonenje pa ne neha in ne neha.....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Res je! Jaz se spomnim onega norca s trobento v vojski, ... ob petih zjutraj !!!
stupid-1.gif


Je eden klical v norišnico, če bi ga prišli pobrat, pa ga niso ...
rolleyes-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Sej so ga nekoč imeli v Ljubljani, pa so ga zaprli in odprli tukaj, verjetno zaradi kotline in megle.

Pozimi je okoli Vodic pogosto meja med meglo in jasnim modrim nebom.