Sonček ustrahuje na šoli

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Enostavno ne razumete da se dolžnosti da vcepit tudi brez zidarskih. To da usekaš pomeni samo to da drugače ne znaš, ne pa da se drugače ne da.

Ja, ko se oglasijo alter strokovnjaki za politiko, religijo, vzgojo in motorna olja gre vsaka tema v 3 pyzde.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
seveda se da. Sem že napisal, da eni , ki bi morali drugače- tega ne naredijo. Ni pa dolžnost niti pravica starša trpinčenega otroka, da obračunava, pogovarja, pregovarja z drugimi otroki, ki trpinčijo tvojega. Mi smo zadevo rešili v 3 sek. Ne najlepše, ampak učinkovito z vrnjenimi 10% kar je sam delal. In je bil potem zmeraj mir. Lahko pa imaš svojo metodo pregovarjanja tujih otrok, ki se ti smejijo v faco..... Enim ne dopoveš NIČ...kot tukaj ne... pa naj ne bi bili otroci
PS. Jello, sej veš kakšna je to "zidarska" a ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Enostavno ne razumete da se dolžnosti da vcepit tudi brez zidarskih. To da usekaš pomeni samo to da drugače ne znaš, ne pa da se drugače ne da.

Ja, ko se oglasijo alter strokovnjaki za politiko, religijo, vzgojo in motorna olja gre vsaka tema v 3 pyzde.
.

E tebe bi rabu Erjav'c v svoji ekipi...bi rvati takoj popustil k se jim ne bi dal poslušat tvojga stalnega utrujanja/pregovarjanja :valjamse:
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
A se mi skineš prosim dol s qrca in mi daš mir. Nihče ti nič noče zato nehaj delat dramo če kdo misli drugače kot ti oziroma če ne razumeš napisanega. Hvala.
Problem je v tebi, ker ne naš vzgajati svojega problematičnega otroka - dva. Eden je verjet tale iz prispevka. Le ti vsiljuješ, in to svoje, metode. Zato nikoli ne boš razumel, da pač metoda klin se s klinom zbija, lahko uspešenametoda. Potrbno je najti klin in najti klin za njega. O TEM GOVORIM!
jello ti si moj nrbol prjatu. drugič!
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Ne vem ali nisi bral mojih postov, jih ne razumeš ali pa kaj tretjega, mogoče bi moral kdaj trezen na alter pa bi se lažje pogovarjali. Zato še enkrat na kratko, noben od mojih otrok ni problematičen, z nobenim nimam težav v šoli, niti jih nimajo ostali, torej sošolci, učitelji ali starši sošolcev. Drugače povedano, še vse težave smo rešili na relaciji jaz-otroci. Sem pa izjavil da jih ne tepem, tako kot tudi drugih otrok ne, četudi serjejo mojim (in drugim) po glavi. Če pa kdo misli oziroma ne zna z otroki drugače kot z roko pa naj kar izvoli. Samo probleme rešujete na napačnem koncu, pri mulcu namesto pri tastarih. Če ima doma totalno fuckedup okolje ga lahko mlatiš do smrti pa problema ne boš rešil.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
V Mariboru je še enkrat več umorjenih kot v New Yorku na stotisoč prebivalcev. Torej pisat o nasilnih američanih je ogromen mimosun.
LOL, edini mimosun je to, da ne znaš prebrat celega članka...
V Mariboru je bilo v letu 2017 pet umorov, kar je na sto tisoč prebivalcev več kot v Ljubljani in New Yorku. Na državni ravni pa se v Ameriki povprečno zgodi veliko več umorov kot v Sloveniji.
https://siol.net/novice/slovenija/n...-v-mariboru-vec-umorov-kot-v-new-yorku-457019
sploh pa je primerjava z new yorkom sfaljena, ker je stopnja kriminala najnižja med velikimi mesti v ZDA
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
brane, poskusi se naslednjiš strezniti, preden začneš pisati po alterju...
pred leti so imeli zelo problematičnega otroka na OŠ bičevje v LJ. poba je bil slovenskega porekla, amapk oče v zaporu nekje v zahodni evropi, mati brez službe na sociali, doma neurejene razmere. in poba je bil moten. zelo. nasilen do sošolcev, ampak tudi dostikrat tepen od drugih, ki so imeli dovolj njegovih nasilnih izpadov do ostalih. nekoč se je spravil na deklice iz nižjih razredov, pa se je starejši sošolec vmešal in ga pretepel. bila oba na zagovoru pri ravnateljici. naslednji dan se je spet spravil na iste deklice. res me zanima, s katerim (nasilnim) klinom bi ti izbil ta klin?
take probleme je treba reševati individualno. nekateri se mogoče res umirijo, ko jih sami fašejo. nekateri pa so moteni in pri takih s povratnim nasiljem ne boš rešil nič
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Torej taki problematični ne morejo biti z ostalimi, tehta se, ali tak 1 problematik lahko ogroža ostalih 20 iz razreda in so tako 20 otrokom kršene pravice ali je bolje takemu 1 problematiku kršiti pravice in ga dati v zavod z problematičnimi otrocmi, med njemu enake in ja znašel se bo v svojem domačem svetu polnem nasilja in tako vsaj ostalim normalnim ne bo kršil pravic.

Sicer pa, če staršem ni všeč, da gre v poseben razred za take, ga lahko doma sami vzgajajo, šola na daljavo in kasirajo njegove udarce in nevzgojenost, ki je posledica ravno njihove napačne vzgoje.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
jello, imam občutek, da ne vidiš dlje od svojega ožjega območja. (nosa) Enim res pomaga samo pogovor doma (tukaj se daješ ti), enim pomaga pogovor z učiteljico, ravnateljico, neko institucijo , enim pomaga, da mu malo z isto mero vrneš. In tukaj se jih že dosti zreducira. Enim pa ne pomaga NIČ, pa če ga nalamaš kot bika.
In ta procent se nažalost veča, ker vsi poznajo pravice, nobeden pa dolžnosti. (to smo že ugotovili) Eni se bodo z leti poboljšali, eni bodo še slabši z leti.... tako da.... ne misli, da se da z eno metodo vse rešiti. Žal..
PS. Kaj se bi le s tistima FB morilcema lahko pogovarjal....
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in jello

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Psihopatom ne pomaga nič. Najmočnejša pomirjevala in doživljenjska hospitalizacija na zaprtem oddelku, žal.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Antipsihotiki pa bo mali normaln...dokler mu ne bo nekdo rekel, da mu tega ni treba jemat...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
jello in sass glede pijače. če ga cuknem, ga za svoj denar in v družbi. kar pa ne velja za vaju.
oba iščeta potrditev v enem nakladanju tu na forumu misleč, da vaju bomo občudovali.
nesposobnost s katero sta zafirala svoje življenje, sedaj uporabljata v zgrešenih nasvetih. bolanih nasvetih. še dobro, da tu ni otrok in soproge!
in ta vajuna nesposobnost, najti socialno življenje, rešuje prenekatero žensko.
nikoli vama ne bo uspelo doseči nivo intelektualca, ki bi samozavestno stopil pred druge in rekel: Ime mi je jello ( ime mi je sass) jaz sem alkoholik.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
jello in sass glede pijače. če ga cuknem, ga za svoj denar in v družbi. kar pa ne velja za vaju.
oba iščeta potrditev v enem nakladanju tu na forumu misleč, da vaju bomo občudovali.
nesposobnost s katero sta zafirala svoje življenje, sedaj uporabljata v zgrešenih nasvetih. bolanih nasvetih. še dobro, da tu ni otrok in soproge!
in ta vajuna nesposobnost, najti socialno življenje, rešuje prenekatero žensko.
nikoli vama ne bo uspelo doseči nivo intelektualca, ki bi samozavestno stopil pred druge in rekel: Ime mi je jello ( ime mi je sass) jaz sem alkoholik.
razkrinkal si me. kdor ima drugačno mišljenje kot ti, itak nima družbe, pije za drug denar in je nesposoben z zafuranim življenjem, kaj šele, da bi bil zmožen ustvariti si družino.
resno človek, a si pet le star?