Komplet nabava opreme za kuhinjo - HELP nasveti?

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
napo rabim otočno, tak da je cenovni razpon ogromen.

drugače so tvoje cene on point, mogoče bi za indukcijo jaz bil pripravljen odštet malo več, do cca. 700 €

je pa tak da se ti lahko zmeša, sploh ker še rabim pralni in sušilni zraven, lahko doktoriraš, trgovci pa itak vsak svoje tišijo
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
napo rabim otočno, tak da je cenovni razpon ogromen.

drugače so tvoje cene on point, mogoče bi za indukcijo jaz bil pripravljen odštet malo več, do cca. 700 €

je pa tak da se ti lahko zmeša, sploh ker še rabim pralni in sušilni zraven, lahko doktoriraš, trgovci pa itak vsak svoje tišijo

Hvala kur** imam že pralni in sušilni (AEG, zelo zadovoljen). :)

Glede kuhinjce, k si omenjal. Imaš kak link? Kuhinjo bom tudi moral najprej kupiti, ampak to sem pa mislil simple v Ikeo skočit. Imam samo 3m širine placa.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz sem za kuhinjo kupoval pomivalec, pečica, kuhalna plošča in napa. Budget sem si zastavil nekje 500€ za vsak posamezen izdelek, čeprav je bilo na strani 3k€ za vse skupaj. Na koncu je bilo vse skupaj okrog 2300€, hladilnik pa sem imel že od prej. Malo je bil problem pri pečici, ker imava črno kuhinjo in je morala biti pečica črna brez kakega srebrnega sranja, pa touch upravljanje zaradi otroka (ker vidim pri tašči kako veselo plane po gumbih) + piroliza.
Sicer pa imava 7.5 tekočih metrov kuhinje, tako da na skupno ceno kuhinje par € ni imelo velikega vpliva...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.367
5.875
113
pri taščici
Da pri nizjih stopnjah (pod polovico moci ) gretja nekaj sekund kuha, nekaj sekund pociva.
Enga moderatorja pogresam, bi najbrz kaj pametnega napisal
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
kompliciraš kot Hanzi s svojim kombijem.
A maš štrom za vse to prklopit da nebo potem jok k bo varovalke metalo ven. Pa ni ga lepšega ko ni štroma ti pa bi jedel.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.065
1.272
113
Moja starsa mata neko aeg indukcijo, zrihtal sevlje in tudi priporocal. Brez pripomb, tega impulznega nacina ni zaznati. Pa vsaka plosca ma svoje kontrole. Rabis samo 2 klika pa ze dela (vklopis jndukcijo in izberes stopnjo na zeljeni plati). Ce je ze prizgana, pa itak samo eno. Nevem ka mate to eni :)
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Indukcijo imam bekotovo 19 stopenj touch/slide s kovinskim robom (tipa res ne vem, leto in pol nazaj kupljeno), in sem presenetljivo - hotela sem nekaj drugega - prezadovoljna.
Kava na 19 takoj, golaz na 3 dve uri... za ostalo pa vse vmes.
Gretje je brez prekinjanja (ali pa neopazno, nisem se poglabljala).
Edini minus je, da bi bil trak stopenj lahko daljsi - vcasih je tezko zadet pravo cifro, ali pa imam jaz predebele prste.
Aja, nic ne vlecem, pritisnem direkt zeljeno stopnjo. Tako da tipkanja ni prevec (sem enkrat imela tisto s +++++++ - nikoli vec.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Tudi pri meni dela indukcija impulzno, tako, kot je na sliki, sliši se tudi ventilator, ki ohlaja grelec,da se ne pregreje.... kaj imate to za ene plošče, oziroma, kaj je potrebno gledat pri nakupu, da greje konstantno, brez impulzov.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Kot sem rekel, moja je ikejina. Ko sem jo kupoval, niti pomislil nisem da bi moral na to pazit, tako da se mi je totalno usralo.