Kolko je zares važna dolžina?

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Stvar je taka, pubeci pa pupe moje, imam enega kolega, keri ma bolj malega pimpeka, mislim, da je 12 cm ali tak nekak. Skratka nič tak kritično, je čisto uporabni samo on se pune sekira. Na forumu ga ni pa zaj jas namesto njega pišem.

No pa dajmo zaj razjasnit, kolko je velikost zares važna pa kolko je tehnika. Fsi bi rekli, da je 12cm premali pa da more pravi ded imeti fsaj 20+ cm, samo nea vem, ali je to samo lapanje ali je res tak. Da dam kontraprimer iz realnosti:
Babe fantazirajo, kak bi rade fasale pitona, te pa pride še nek drugi kolegi, keri ma res gromozanskega, no pa ona se pa kar vstraši. Prvo je sicer še malo pogumna, te pa reče, da jo boli pa da je prevelki, mislim nič jasno. Zaj ali si res v prvi ligi pa znaš ukrotiti takega monstruma, sicer pa nea lapaj o pitonu pa se idi špilat z vrtno glisto. V lužah se zimoram kera najde.

Skratka kaj čem povedati je to, da se tukaj pune pretirava pa da so že tui bolj mali čisto primerni. Sicer če je lulek premali, da se ga nič nena čuti pa je zato isto ko da bi klobaso po hodniku metal (skratka da ga baba notri nea začuti), te še taki majstor nebi mogo nadoknadit s tehniko. Če pa je preveč mali (recimo omenjeni 12cm) se pa verjetno že da kaj kompenzirati tak da tui tehničarji dobijo svojo priliko?

Ka bi vi rekli, je 12cm načeloma zadosti ali je to že premalo? Malo se razpišite pa bom te kolegu dal, da si prečita vaše odgovore, ker se ded pune sekira pa je sicer čisto vrei pubec.

Za zmirom vaš, Batate
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Vsaka ma svoj "okus" odvisno je tudi od "globine" njene khmm...
grin1.gif


Samo po pravici povedano, meni je 12 cm tako malo slišati
rolleyes-1.gif
(ne ne povem)

Glede "pitonov" sem pa tudi jaz že slišala take zgodbice ja, da je sanjala o njemu in ne vem kaj še vse, ko pa je prišlo do tega, da bi ga lahko doživela se je pa ustrašla, češ kam ga bo dala
hysterical-1.gif


Drugače je pa 12 cm načeloma dovolj
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
pri moških spolnih organih ni važna sama tehnika in velikost, pomemben je tudi obseg tega organa.

Kar se pa tvojega kolega tiče, pa naj se nikar ne sekira....za vsak "kabel" se najde "vtičnica"
grims-1.gif
, ali pa se dejansko najde katera izjema, ki potem uživa v tem.
wink-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Mela že tipa z 20+. Ne bom rekla, da ne paše. Ampak paše za občasen sex. Namreč moški se morate zavedat, da velka batina povzroča tut svoje probleme ženski, predvsem z bolečino, ko ji le-ta buta v maternični vrat. V občutljivem obdobju je pa to sploh nadležno. Sekirat se zarad velikosti je res brezveze. Namreč na svetu ena ženska ni enaka drugi in eni bo tut 10cm pasal (čeprav priznam, da si tega niti ne predstavljam). Tko, da tam med 15 in 20 je idealka. IMHO
evil.gif
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Velikost vsekakor ima svojo težo. Če že ne zaradi drugega zato, ker je to v moških glavah občutljiva tema, verjetno tudi tema, ki je pogosto na jedilniku
smile-1.gif
. Saj veste. Če se o neki stvari preveč govori, potem nastane točno to.

Uživat se da z vsako velikostjo organa, pač stvar okusa. Si pa težko predstavljam kako bi izgledalo, če bi sam imel 12cm (se pravi da grem na slabše, da ne bo pomote)
smile-1.gif
. No verjetno bi se že navadil, kaj pa vem.

Je pa težko nekomu rečt, ne se sekirat, ravno zaradi tega kar sem zgoraj napisal. Če se človek zna sprejet takega kot je, potem ne bo težav, drugače pa bo revež ves zakompleksan in namesto da bi izkoristil tistih 12cm, bo še to 'izgubil'...
 

Drugizvezdnik

Pripravnik
20. jul 2007
432
0
16
Velike odstopim kar drugim bejbam, jaz osebno jih ne maram saj niti občutek ni prijeten. Povprečje je najslajše, cm gor ali dol.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.418
126
63
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
v glavnem ene mamo že definirano, koliko nam najbolj paše
cheer.gif
(ne ne povem)


Dej no, prosim prosim prosim prosim prosim prosim











bonk.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Shaedar pravi:
ok, eno konkretno vprašanje.

Je 20 preveč ?

Kot ti je lahko že jasno iz odgovorov večih uporabnic, ima vsaka svoj okus. Za kakšno bo 20 cm glih prav, za kakšno preveč, za kakšno pa mogoče premalo (čeprav to že dvomim
grin1.gif
)
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Skorpy pa ti veš koliko je 20 cm
smile-1.gif


drugače je pa vse relativno..če je ženska potrebna in zrajcana je tudi prst dovolj..cca 8 cm

vsaj po mojih izkušnjah hehe..
evil.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Citat:
Sicer če je lulek premali, da se ga nič nena čuti pa je zato isto ko da bi klobaso po hodniku metal (skratka da ga baba notri nea začuti), te še taki majstor nebi mogo nadoknadit s tehniko. Če pa je preveč mali (recimo omenjeni 12cm) se pa verjetno že da kaj kompenzirati tak da tui tehničarji dobijo svojo priliko?

no, tuki bi se dalo strinjat ja...

drgač ma pa Gatto tut čis prou... tut prst je na momente dovolj ... torej ugotovili smo... da je važno, da žensko tut vzburiš... in pol poteka vse drugače... sam vseen, tok k je iz citata razbrano... če je res 'mikroskopski'... pol res ni neki efekta.... bolje da uporabiš prst... jezik... itd...
evil.gif


... al pa prakticiraš morda analo...
evil.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.203
2.440
113
v lokalni ostariji
nekje sem zasledil da se orgazem u bistvu dogaja v glavi oz da je bolj pomembna cutnost in uzitek v "glavi" kot sama fizicna zadeva oz drugace povedano: ce punca ni zrajcana in to res ornke oz da je ljubimec ne privlaci jo lahko nabrise tudi crnc s 50cm batino pa ji ne bo prislo, lahko ji pa pride s 4cm japonckom (karikiram)... vse je v glavi in ne toliko drugje... (konec koncev imamo zato tudi mokre sanje in orgazme v spanju kjer naceloma ne zadovoljujemo fizicno)...

je pa tako da so mediji ustvarili spet en "mit" kako je dobro ce je otepac vsaj 20cm dolg in ker je itak povpracje 15cm jih dosti punc ne uziva (ker imajo v glavi idejo da jih ne bo zadovoljil...)


vse je v glavi punce vse je v glavi... ni tolko vazna dolzina, debelina.... kot sama kemija ki je med partnerji...

aja za analo je pa dobro da ni ravno prevelka batina:)

negra: kaj pa je razlika med prstom in 8cm ticem? ce zna 8cm uporabiti tako kot je treba (pa da te privlaci) te bo po mojem isto zadovoljil...
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
V nekaterih trditvah se strinjam s tabo. Anala z 20cm niti slučajno ni prijetna, če ne celo nemogoča. Eno lepo povprečje je dobro za vse luknje.
evil.gif


Čist bi se pa strinjala s tem, da se orgazem dogaja v glavi, predvsem imamo pa ženske sex v glavi. Torej tipi, predvsem se naučite kaj žensko zrajca, ker tist je res njami
srce-1.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Itak je znano, da so najboljši ljubmci tisti, ki so/imajo najboljše učiteljice
wink-1.gif
Je pa potrebno, da sta oba dovzetna za učenje in odprte glave.
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
poanta tega threada je, kakor ga jaz štekam - da ste možakarji z otepači opleli (20 cm<)
bonk.gif