Kolinska: Nič več Viki kreme, Čokolešnika,...

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran

Ko sem tole videl me je pa kar stisnilo pri srcu. Še zadnji spomini na našo mladost bodo šli.

confused-1.gif


24ur
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
O pujsi! Pa zelo dvomim, da so tole izgubarski izdelki, sploh pa ne čaji, ki so mi marsikateri boljši od raznih Sirov Winstonov in podobnih fensi znamk.

Celo začimbe bodo ukinili.
bonk.gif
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
582
39
28
Evo ravnokar zajtrkujem čokolešnik in si mislim kako je vse minljivo
frown-1.gif


Najbolj bom pogrešal čokolešnik, vikikremo in belsad marmelado, posebno tisto jagodno. Jebat ga, zajtrki nebodo več tisto kar so bili
uf-1.gif




Torus
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
KSZ

Res smešni komentarji (če izvzamem zadnjega....). Funkcionalna nepismenost na višku....

Iz članka:
Citat:
Družba bo za manjše programe poiskala nove lastnike, zato ker dolgoročno ni mogoče zagotoviti investicijskih sredstev za razvoj vseh obstoječih programov in znamk.

"Pričakujemo, da bodo prenosi programov na nove lastnike zaključeni do konca leta 2008,“ je povedala glavna izvršna direktorica za marketing in prodajo Milena Štular.

Torej prodali bodo naštete blagovne znamke. Vse našteto bo na voljo kupcem še naprej, lastnik bo pač drugi.

Seveda obstaja možnost, da se nekdo v prihodnje odloči, da kakšno izmed teh ukine, a glede na uveljavljenost, po moje do tega ne bo prišlo. Sicer pa (je) ta možnost obstaja(la) tudi pri obstoječem lastniku.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.637
145
63
Točno..
Sedaj ne vem ali so to vse "njihovi" izdelki, velik stvari pa delajo oz so po licenci.
Recimo pred leti je bil Thomy zenf itd za naš trg delan pr Kolinski. Nato so prenehal to robo delat, katero pa z lahkoto še dobimo v štacunah..
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
A ni tisti pravi čokolino hrvaški?

Čokolino je od Podravke, Čokolešnik in Čoko pa od Kolinske. Meni je Čokolešnik daleč najboljši od vseh.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
A ni tisti pravi čokolino hrvaški?

Čokolino od podravke je zanič. Čokolešnik od Kolinske je zakon. Škoda da se bodo odpovedali. Bedaki
 

Florjan

Pripravnik
1. sep 2007
444
1
16
Ljubljana
Donatu se pa ne bodo odpovedali!

Mineralna voda priteča sam iz zemlje. Kolinska samo napolni steklenico in jo v trgovini zaračuna malo manj kot 1 €. Približno toliko stane tudi liter najbolj bednega vina, sokovi so pa po navadi kar mnogo cenejši.
Ni čudno, da bodo to znamko pa obdržali.
 

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
Citat:
Torej prodali bodo naštete blagovne znamke. Vse našteto bo na voljo kupcem še naprej, lastnik bo pač drugi.

In ker bo novi lastnik blagovne znamke, ga bo en d... brigalo, ali bo izdelek ohranil iste sestavine in kakovost.

Grem v trgovino si naredit zaloge Čokolešnika. Tiste packarije od paštet pa naj kar imajo
jezen.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.722
145
63
Saj lahko kupite posamezne proizvodne linije in štancate naprej. Meni se to zdi dobra poslovna priložnost!
Sicer pa kupiš na zalogo in je.

lp
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.926
3.039
113
nič več čokolešnika
cry12bpy.gif
zdej si bo pa treba zjutraj dejansko zajtrk pripravljat