Koliko časa rabite za konc?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
No, lepo nam razkrij razloge za konec, da bomo mi ocenili, če si imela ti prav....
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
hysterical-1.gif


bolestna ljubosumnost
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Sej jutr se ga bo napila, spet kakšnega ujela in čez par tednov, mescov, let.... bomo spet dobil isto temo.
smile-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Potem si pa verjetno že kako povzročila, da je bil revež v dvomih... Malo analiziraj, pa boš hitro videla, kje si delala napake...
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Potem si pa verjetno že kako povzročila, da je bil revež v dvomih... Malo analiziraj, pa boš hitro videla, kje si delala napake...

Ni mi jasno kako lahko nekdo, ki človeka niti ne pozna niti ne ve nič o njemu ugane njegov psihološki profil in pove kako se ta človek obnaša.
Pač obstajajo tipi, ki tripajo na malenkosti in tle ženska ne more nič, razen če bo cele dneve zaklenjena v stanovanju.
uf-1.gif


LP
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
In kje ti vidiš, da sem določil kak psihološki profil? Samo predvidevanje....in to je razlika....
smirk-1.gif


Sicer pa ženske vedno valite krivdo na pobece...jaz mislim, da obe strani malo pripomoreta do takega stanja...

Se mi zdiš pa ti kar precej jezno dekle ne?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Koncert je obiskala? pa ti veš koliko potencialnih jeb*ačev je na koncertih ..
grin1.gif


ma če bi bila moja je ne spustim iz bajte
grims-1.gif


ok hecam se..se pa res najdejo modeli ki so nenormalni..poznam en par: bere ji sms-je, brska po računalniku, kaj si je dopisovala in podobno..sick
bonk.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
OK, sem mislil drugače...pa tudi nick je precej brutalen...
wink-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Se najde tudi ženski del populacije, ki je ljubosumen. Pač nekateri malo težje vse skupaj prenašjo in hočjo partnerja met skoz ob sebi. Žal to ubije zvezo.
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Jah sej ni problem to da hoče met partnerja skoz ob sebi, problem je stikanje v globoko zasebnost. Mobiteli so stroga zasebnost, tuki nima partner nič za stikat, pa a se ti dopisuješ z 10 ženskami ali pa z nobeno. Ajd razn če sta obadva taka, pa obadva stikata drug drugmu. Sicer pa se stikanje takrat začne k pade zaupanje v zvezi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.