Koliko časa rabite za konc?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Konci res niso lepi, ampak za njih tako ali tako ni nikoli pravi trenutek. Zato je res najbolje prekinit, ko začutiš, da se s to osebo v prihodnosti ne vidiš. V tem primeru je treba gledati predvsem nase, ker nikoli ne veš, kaj se plete v glavi tvojega partnerja, mogoče tudi on navzven kaže kako je srečen (kot ti ;-), v resnici pa samo čaka pravi trenutek za razpotje.

Očitno pa vse funkcioniramo na podoben način...
uf-1.gif
Nasvete deliti je lahko, ko je pa treba pri sebi narediti korak naprej v življenju, pa malo otopimo.
 

Predana

Pripravnik
27. avg 2007
38
0
6
Pa saj ni dolgo nazaj, kar si začela to vezo, če se jaz še kaj dobro spomnim
wink-1.gif


Nekdo je napisal, da je lahko drugim svetovati. Človek se prav zamisli nad sabo. Prijateljica imela eno ljubezensko težavo par tednov nazaj, sem jo seveda tolažila in ji svetovala, podobna težava se je pojavila pri meni, a svojih nasvetov ne upoštevam. In kar je najhuje, ta prijateljica mi sedaj svetuje, pa je ne poslušam, ker itak nima pojma
stupid-1.gif
)
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.019
9.174
113
40
MB
nevem no če je zanemarjanje sedanjosti na račun prihodnosti glih pametno, vem da tega ne počenjate v takih extremih ampak vseeno. mah kaj bi govoril, evo odlomek iz ene pesmi ki kr dobro povzame
smile-1.gif


Disobey my own decisions
I deserve all your suspicions
First it's yes and then it's no
I dilly dally down to duo
But I've got no secrets that I babble in my sleep
I won't make promises to you that I can't keep

And you know that I love you
Here and now not forever
I can give you the present
I don't know about the future
That's all stuff and nonsense
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Koliko časa se pripravljate, da daste partnerju konc? A to že prej v glavi poštimate in ga pol samo presenetite? In če ga presenetite, ali ste kdaj vztrajali v zvezi zato, ker vas je bivši/a prosil/a in se je pač agonija dolg vlekla?

Jst se namreč prpravljam na konc. In opažam, da mi je z leti to čedalje težje.

če si odločena in da narediš konec ga naredi čimprej ker ni dobro ne zate ne za partnerja
sploh pa ni lepo da nekoga držiš v lažni vezi.

jaz sem bil v podobnem položaju in sva z partnerico, kar dolgo lažno vztrajala in zgubljala čas
zdaj vidim da bi to lahko naredila že dolgo nazaj
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.019
9.174
113
40
MB
dolgo se ti zdi zato, ker že od začetka zveze po malem razmišljaš kak bo ko bo kak bi blo če bi blo .. in podobne bedarije
evil.gif
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Ja, pa saj se s časoma opazi, da enemu ni več do zveze... Čeprav se slepimo z raznimi izgovori in opravičujemo tako obvnašanje partnerja
bonk.gif
In tako odlašanje dela škodo načeloma obema (načeloma zato, ker če ima nekdo že vmes drugega v paci, potem njemu ni taka agonija).
Torej, ko se začuti hlad,mora slediti pogovor. In če kljub temu ni nič bolje, ne riniti z glavo skozi zid
wink-1.gif
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Končno.................

Če bi ga rada razjezila????? A te pokličem......
grims-1.gif
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Pomoje bo dost če pokličm, tkole bl prek večeru.........pa če se fant uglas, rečm da vem kje je spalnca......
evil.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik andrejb pravi:
Pomoje bo dost če pokličm, tkole bl prek večeru.........pa če se fant uglas, rečm da vem kje je spalnca......
evil.gif

Andrej, bom citirala tebe. Ne provociraj prosim, že tako imam dovolj težav. Sicer lepo od tebe, da bi rad pomagal
grin1.gif
ampak vseeno hvala.

@bitch: sej poznaš zgodbo.

Vsi ostali pa: lahko je deliti nasvete. In odločitev je v glavi že neki časa, sam realizacija se mal vleče. Ampak sem pa presenečena nad vašimi strpnimi odgovori.
zmaga.gif
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
13.gif
Bla bla bla, samo nabijanje v prazno, ce ti je ze dost vsega in mislis da je treba narest konec, ga naredi in pika.
Nek mu zatezi in konec. Ce ne gre drgac ga pa prevaraj ce ful prosi da ne konac vezo ........................... KONEC IN PIKA
uf-1.gif
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Sej ne provociram, sam se mi zdi, da vem kako je, zato pa napisu končno.....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.