Koliko časa rabite za konc?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Koliko časa se pripravljate, da daste partnerju konc? A to že prej v glavi poštimate in ga pol samo presenetite? In če ga presenetite, ali ste kdaj vztrajali v zvezi zato, ker vas je bivši/a prosil/a in se je pač agonija dolg vlekla?

Jst se namreč prpravljam na konc. In opažam, da mi je z leti to čedalje težje.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Pomoje preveč razmišljaš, kako bo partnerju. Pač zadeve ne gredo tako kot morajo it in je potrebno naredit konec. Bolj, kot boš o tem razmišljala, slabše bo. Tukaj moraš biti egoist, drugače se to vleče predolgo. Je pa seveda odvisno koliko časa si skupaj.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:

...

Jst se namreč prpravljam na konc. In opažam, da mi je z leti to čedalje težje.




Tole je pa zelo zanimivo priznanje, ugotovitev, ... whatever.
grims-1.gif


Mogoče je to tudi eden izmed razlogov, da človek postane z leti zelo izbirčen (v smislu, da se skoncentrira na pomembne stvari). Kar je po svoje pravilno. In ima svoje posledice. ...
 
Nazadnje urejeno:

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Tukaj moraš biti egoist, drugače se to vleče predolgo. Je pa seveda odvisno koliko časa si skupaj.

ne gre toliko za egoizem....
gre tud zato, da partnerju naredis uslugo, ko koncas vezo, za katero itak ves da nima prihodnosti..
dlje razmisljas, bolj ga navezujes nase, bolj oddaljujes moznost, da bos ti, pa tudi on spoznal novega partnerja/ko

moje mnenje: ko enkrat ves da to ni to, je potreben en hitri rez...
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Zdaj ga verjetno malo provociraš sem pa ke, pa čakaš da naredi kako neumnost/napako..., da bo lažje končati vse skupaj.
grims-1.gif

Tako bi bilo najlažje. Ker potem bi on mislil, da me je pustil, jaz pa tudi ne bi bolj trpela. Ampak napak je on naredil že na tone
uf-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Pa še ti bi si lahko potem manj očitala, če je bila pravilna odločitev..., saj je itak "on tebe" pustil.



Woman.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Samo da ti ne bo rekel, da je dolgo čakal, ker je namenoma naredil že na "tone napak". Kaj pa če je njemu tudi zadosti, pa tenoče pustiti (čaka tebe). To lahko traja do smrti
smile-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Koliko časa se pripravljate, da daste partnerju konc? A to že prej v glavi poštimate in ga pol samo presenetite? In če ga presenetite, ali ste kdaj vztrajali v zvezi zato, ker vas je bivši/a prosil/a in se je pač agonija dolg vlekla?

Jst se namreč prpravljam na konc. In opažam, da mi je z leti to čedalje težje.

Koliko časa se pripravljam na konec....prvo je odvisno od resnosti in dolžine veze, vsekakor stvari najprej v svoji glavi pošlihtam
Ja priznam pa da se je agonija pri meni vlekla z bivšim možem, po moji krivdi, ker sem mislila da se bo kao spremenil

Če lahko naredi takole, kratko in jedrnato povej da je konec, pa na kratko zakaj in potem odidi in se ne vračaj več.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Koliko časa rabimo za konec? ..... Meni še ni ratalo....
grin1.gif
Sem večni optimist in me že majhna stvar spomni na to, da se stvari izboljšujejo in gre le za prehodno fazo. Nasvete glede tega je brezveze dajat, ker človeku ne pridejo do živega in radi kljub temu da je vse narobe sami sebe prepričujemo, da pa le ni tako slabo in še kar rinemo z glavo skozi zid, dokler ne pride do tiste točke, da bi človeka dejansko lahko ubil.

pa še o temu razmišljam:
kaj pa narediš, če bi lahko bil po koncu veze ogrožen, ker je partner psihič? Saj je najbrž že vsak kdaj zasledil primer, da si ženska ne upa stran, ker bi znalo biti še hujše kot je (grožnje s pretepanjem, ubijanjem, širjenje laži, klicanje v službo in podobni izpadi). In upoštevajte to, da ti policija "pomaga" šele, ko se kaj resnično hudega pripeti.

LP
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
pa še o temu razmišljam:
kaj pa narediš, če bi lahko bil po koncu veze ogrožen, ker je partner psihič? Saj je najbrž že vsak kdaj zasledil primer, da si ženska ne upa stran, ker bi znalo biti še hujše kot je (grožnje s pretepanjem, ubijanjem, širjenje laži, klicanje v službo in podobni izpadi). In upoštevajte to, da ti policija "pomaga" šele, ko se kaj resnično hudega pripeti.

LP

v tako situaciji lahko samo moliš, da te res ne bo ubil....ali pa se odseliš, ampak lahko te najde,
lahko ga ovadfiš na policiji in upaš da bo zadeva čimpreje rešena, greš v materinski dom

žal je res skoraj vedno tako da policija skoraj nič ne more narditi, včasih se obnašajo do žrtve kot da je sama kriva za to oz. kot da je ona povzročitelj vsega tega
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
v bistvu tako dolgo čakaš da je drugi že dobro v pacu, da ja ne bi bila sama..vse je od tega odvisno, spremenljivka časa namreč
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.