Kje je Parlament

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
2. okt 2007
3.610
2.077
113
pogrešam bom hvalisanje Janezka, pa Golobeka, pa Milana.... pa kako Janezek dela, pa golob dela...

P.S. mogoče pa bolje tako, ker je včasih res bila neokusna "sralnica"
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.631
2.459
113
Jaz ga še zmeraj vidim.... zgleda, da so ga samo parim "posebnim" skril.

:aplauz:

1672612825311.png
 
  • Wow
Reactions: Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
21.545
5.525
113
Parlamenta ni več. Zdaj je Svoboda.

 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.994
5.099
113
Mislim da je brisanje foruma Parlament izbilo sodu dno. Če ste taki strahopetci in po navodilih Svobode brišete ali skrivate del pomembnega in zelo obiskanega foruma, je to samo, ne eden, ampak 100 žebljev v krsto. Teden dni nazaj mi je potekel ban, ker sem samo mirsija poskusil prepričat v nasprotno. Pa sem bil tiho, sem mislil, mogoče sem res bil preglasen. Ampak sedaj vidim da to dejansko ni bilo to. Da se politika briše iz debat, je samo dejstvo, da ne živimo več v demokraciji. Svobodnjaki pa skrivajo svoj fašizem za nekako kulturo govora. Ma dajte no mir. Taisti so pred enim leto vpili , da ne rečem, da so grozili z smrtjo, žalili do onemoglosti in se ni čisto nič brisalo ampak še spodpubjalo k nasilju. Danes ko pride nek Golob, pa ne da so prepovedane take besede, prepovedano je celo kakorkoli komentirat delo vlade. Pa se vi zavedate, da je to čisti severnokorejski režim. Kdo je ukinil forum, naj ima jajca in prilepi svobodnjaški dopis ali grožnjo na podlagi česa je to storil. Ajde dajmo!
Sicer pa v času bana, sem se malenkost odvadil tega foruma. Verjemam da ga čez kak mesec sploh ne bom več pogrešal. In verjamem da bo po mojih korakih šlo veliko članov, sploh tisti ki niso na strani svobodnjakov. Tako da bravo! Čestitke za uničenje foruma, uničenje demomracije in uničenje svobode govora!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.