Tema ki je odletela kot prejšnja vlada

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Čeprav je politika prepovedana, se janševci ne morejo sprijazniti s tem in so si lepo odprli temi, ki kljub prepovedim politike laufa že skoraj en mesec. No, pa me zanima, koliko časa bo ta odprta in za koliko časa bom šel v toplice....
Res pogrešam temo, kjer bi pisali o opozicijskem sranju, ki se ne bori za dobrobit slovencev, ampak samo kako bi nagajali vladi, jo diskreditirali in ji onemogočili normalno delo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Čeprav je politika prepovedana, se janševci ne morejo sprijazniti s tem in so si lepo odprli temi, ki kljub prepovedim politike laufa že skoraj en mesec. No, pa me zanima, koliko časa bo ta odprta in za koliko časa bom šel v toplice....
Res pogrešam temo, kjer bi pisali o opozicijskem sranju, ki se ne bori za dobrobit slovencev, ampak samo kako bi nagajali vladi, jo diskreditirali in ji onemogočili normalno delo.
Ce bi bil moz beseda bi dal odpoved, tak pa vsak mesec prejemas placo od svetilnika sdsa al kak ze pravite, jebeštrga pa tako.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Res pogrešam temo, kjer bi pisali o opozicijskem sranju, ki se ne bori za dobrobit slovencev, ampak samo kako bi nagajali vladi, jo diskreditirali in ji onemogočili normalno delo.
Pa saj trenutna vlada nagaja sama sebi in upa, da bo normalno delo omogočila opozicija.

 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Res pogrešam temo, kjer bi pisali o opozicijskem sranju, ki se ne bori za dobrobit slovencev, ampak samo kako bi nagajali vladi, jo diskreditirali in ji onemogočili normalno delo.
Kolikor sem jaz v zadnjih 30 letih sledil politiko je do zdaj vsaka opozicija nagajala koaliciji. Utopično bi bilo pričakovati, da bi se pa ravno zdaj kar naenkrat to nehalo. Glede teme pa nimam nič proti, naj se objavlja kaj dela opozicija zgolj zaradi namernega nagajanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi in Matey

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.943
113
Tistemu kar dobim se sploh ne more reči plača. Drugač pa me ne morejo tolk mal plačat, kolikor mal lahko naredim! Pa prestar sem da bi menjal....
Se pravi v celem življenju nisi prišel dlje od poštarja. Koliko plače bi pa imel za svoje ne-delo. 8000€ ?

Glede na tvoj odnos, dobro da obstajajo državne firme, da se imate kam pospraviti. Plus še par 100.000 podobnih
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Se pravi v celem življenju nisi prišel dlje od poštarja. Koliko plače bi pa imel za svoje ne-delo. 8000€ ?
In kaj je narobe s tem? Kaj tvoji nadstandardni glavi še ni jasno, da potrebujemo tudi poštarje, čistilke, varilce, zidarje itd. Zakaj, pa ne bi čistilka npr. imela dobro plačo, ki mora za vami dreke pobirat na WC-jih?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
Čeprav je politika prepovedana, se janševci ne morejo sprijazniti s tem in so si lepo odprli temi, ki kljub prepovedim politike laufa že skoraj en mesec. No, pa me zanima, koliko časa bo ta odprta in za koliko časa bom šel v toplice....
Res pogrešam temo, kjer bi pisali o opozicijskem sranju, ki se ne bori za dobrobit slovencev, ampak samo kako bi nagajali vladi, jo diskreditirali in ji onemogočili normalno delo.

pa pusti jim tisto eno temo, sej ves, da brez ne zdrzijo. se tresejo k pijancki ob 8 zjutraj, ce nimajo kam svojih tegob za zapisat.

zdej je fajn funkcija, "prezri temo" pa je...

kdo je ze rekel nekaj o namenu opozicije?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car in boc

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
pa pusti jim tisto eno temo, sej ves, da brez ne zdrzijo. se tresejo k pijancki ob 8 zjutraj, ce nimajo kam svojih tegob za zapisat.

zdej je fajn funkcija, "prezri temo" pa je...

kdo je ze rekel nekaj o namenu opozicije?
zanimiv pogled,

važno da je isto kot je vedno blo, če država na ta račun še dlje tone, ni pomembno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Kolikor sem jaz v zadnjih 30 letih sledil politiko je do zdaj vsaka opozicija nagajala koaliciji. Utopično bi bilo pričakovati, da bi se pa ravno zdaj kar naenkrat to nehalo. Glede teme pa nimam nič proti, naj se objavlja kaj dela opozicija zgolj zaradi namernega nagajanja.
Koliko je lrejšnja koalicij zajebavala o tem bomo kaj pisali ali bomo pozabili? Sploh g. Ehjavec.
Je pa naloga opozicije da opozarja na napake vlade, do sedaj v vladi RG je bilo vse več ali manj upravičeno.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Se pravi v celem življenju nisi prišel dlje od poštarja. Koliko plače bi pa imel za svoje ne-delo. 8000€ ?

Glede na tvoj odnos, dobro da obstajajo državne firme, da se imate kam pospraviti. Plus še par 100.000 podobnih
Koliko vem je njemu kot poštarju pod prejšnjimi vodstvi šlo veliko bolje kot mu bo sedaj. Namreč sedaj je na mesto direktorja prišel krizni menedžer, čeprav Pošta ne dela izgube. Zdaj bo šele videl kako bo kri scal. Vse za svobodo!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
zanimiv pogled,

važno da je isto kot je vedno blo, če država na ta račun še dlje tone, ni pomembno.

in drekanje po forumu bo kaj spremenilo?

Navada je postala, da je čisto vsako potezo vlade treba skritizirat. sploh ni pomembno ali je res slaba ali pa ima mogoče potencial, da postane uspešna. Kar že vnaprej je vse obsojeno pa propad.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi