Kindle

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Moram ADE pustit odprtega?

Jaz se nisem probala, pa bom. Za kobota, da mi sredi knjige ne zacne utrujati, da je zaklenjeno, jaz pa ne vem na kateri strani sem ostala...
Zaklenjene knjige pa lahko še enkrat preneseš iz ADE v Calibre in potem na kobota. Samo prej jih tam pobriši, da se ne bodo podvajale.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.234
5.799
113
Če koga zanima, obstaja plugin za calibre s katerim popolnoma zaobideš ADE in potem direktno odpiraš acsm v calibru:

acsm calibre plugin

Sem ravnokar probal na linuxu in dela bp. Tudi na kindla sem izvozil in se knjiga normalno odpre.
 

Julijasav

Zelenc'
7. mar 2022
9
6
3
Mam ga zdej 1 dan, nekaj ur branja. Zelo zadovoljen. Primarno je moral podpirat Biblos, drugače ga nebi vzel. V igri je bil še Libra 2. Ker nikoli še bralnika nisem videl od blizu me je velikost ekrana malo mučila. Bo 6 inč dost ali ne. Prevagala je nekao Atelier Rebul. Na nemškem amazonu je bil 140 EUR, pa še 24 poštnina in ovitek. Zdej vidim da je 6 dost, se da normalno brati, oči pa tudi po nekaj urah niso zmatrane, kot na tablici. V glavnem portable zadeva, ki mi je všeč, za knjige čisto dost velika in zmogliva. Najbolj pa mi je všeč tista oranžna svetloba za nočno branje. V glavnem za to ceno močno priporočam, ker je samo za cca 30 eur dražji od modela Nia.
nič slabši kot Kindle, pravzaprav je za moje pojme boljši, saj omogoča tudi nalaganje Biblos knjih, za kar je bil primarno menjan.