Kia Stinger

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Jaz sem se menil ko sem mel idejo Stonica kupit ampak niso še meli takrat.

A nas pikaš ali ti to resno? Od Stonica si skočil na 409 konjskega Nemca? A se te je ceh sramoval, so se te hoteil odpovedati? Bi te zatajili kot Cankar svojo mater ko bi te srečali na cesti?
hysterical-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.165
2.258
113
Sicer pa Stonic zelo všečen avtomobil, en naš zaposlen ga ima. Na plakatih je vrhunski dokler ga ne vidiš v živo, tudi pelje se ne slabo ta 1.4 99 ali 100 konjski motor, čist fer. Problem tega avtomobila je po mojem edino v tem, da je premajhen in je prav smešen na cesti. Torej kaj bi naj bil Stonic? Mini SUV ali..? Vsekakor prenizek...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Jaz sem se menil ko sem mel idejo Stonica kupit ampak niso še meli takrat.

A nas pikaš ali ti to resno? Od Stonica si skočil na 409 konjskega Nemca? A se te je ceh sramoval, so se te hoteil odpovedati? Bi te zatajili kot Cankar svojo mater ko bi te srečali na cesti?
hysterical-1.gif

Ne namesto 508sw sem hotel za ženo vzet novega Stonica. Pa je potem ugotovila, da je bistveno boljše avtomatika vozit kot 20cm manjši avto.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
ksz...

Mi smo šli gledat v bistvu Stonica. Saj je avto všečen, samo ko se vsedeš noter, te pa mine.Vrata so tako plastična, da bi lako cela odlil v enem kosu, s tem da gre za tisto res najslabšo vrsto plastike (slabšo ima samo še Fiat).

Stingerje imajo na leskoškovi celo štiri, dva v salonu in dva zunaj. Vsaj en od teh je registriran, tao da kakšna testna zna biti mogoča. Na Vrhniki (avto trade) imajo celo napisano "vabljeni na testne vožnje".
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Hmnja... mladost je norost, čez vodo skače kjer je most
grin1.gif
 

Niki11

Pripravnik
22. feb 2013
192
1
18
Temu se pa reče samozavest...bi bilo zanimivo, če bodo naredili kaj takega tudi v Evropi:cool:
Kia Wants You To Test Drive A Stinger GT Against A Porsche Panamera
Kia is feeling very confident about its new Stinger GT sports sedan. So confident, in fact, it has created the “Stinger Experience”, a series of test drive events "coming to select cities across the US. Along with professional driving instructors on hand, these events will also include the Audi A5, BMW 640i Gran Coupe and the Porsche Panamera."
https://carbuzz.com/news/kia-wants-you-to-test-drive-a-stinger-gt-against-a-porsche-panamera
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Temu se pa reče samozavest...bi bilo zanimivo, če bodo naredili kaj takega tudi v Evropi:cool:
Kia Wants You To Test Drive A Stinger GT Against A Porsche Panamera
Kia is feeling very confident about its new Stinger GT sports sedan. So confident, in fact, it has created the “Stinger Experience”, a series of test drive events "coming to select cities across the US. Along with professional driving instructors on hand, these events will also include the Audi A5, BMW 640i Gran Coupe and the Porsche Panamera."
https://carbuzz.com/news/kia-wants-you-to-test-drive-a-stinger-gt-against-a-porsche-panamera


LOOOOL, PR stunt kie se nadaljuje :aplauz: :bonk:
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Hehe Giulie QV si pa ne upajo pipnit, ker vejo, da ga bojo v rito fasali. :p
No ja, saj revščino, ki se ne prodaja, je treba na vlko reklamirat. :cool:
 
Nazadnje urejeno:

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Saj pa Giulie ne reklamirajo nekaj na veliko?
Saj je ni treba, sirotinjo od Kie je pa treba, ker je noben noče kupit. :cool:
Primerjajo jo s Panamero, hohoho... :D

Jah Roberto Alfa ni za luzerske nepismene trgovke, Reno je za tako babo čist dost, da lahko komot zbaše svojih 110 kg not. ;)
Sicer pa nikol ne veš, mogoče bo kmalu McLaren Stinger naprodaj. :D
 
Nazadnje urejeno: