Čipanje avta - priporočila

jello

Guru
22. sep 2008
9.670
3.557
113
Če je še v garanciji bo pri RSR mal dražje. Ko boš že tam vprašaj če ga gre z menjavo turbine spravt na 200+PS. Pri 140PS TDI-jih je šlo brez problema.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Enkrat sem že pisal o čipanju, ampak nisem pa postavil tega vprašanja:
kam se najbolj splača peljat čipat avto, pa ne iz vidika stroškov, pač pa iz vidika kakovostno opravljenega dela. Pa da je res nek učinek.
Seveda lahko napišete tudi ceno dela.

Lepo prosim, če na to vprašanje lahko odgovorijo tisti, ki imajo dejansko čipan avto in imajo tudi izkušnje glede dejanskega stanja.
To, da je nekdo slišal od kolegovega kolega, te info imam tudi sam.
Hvala za razumevanje.

Na netu je prvi zadetek RSR. Je OK, ali raje kdo drug, recimo da boljši?

Hvala za vaše informacije (iz prve roke).

LP

EDIT: gre za Audi 2.0 diesel, letnik 2017 - ročni menjalnik - 122 KM (čipanje bi bilo na cca. 150 KM)


Jaz sem bil 4 x pri RSR.ju. 4 x zadovoljen, pa vsi štirje avti se še vedno vozijo ;).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.617
14.315
113
Če zanemarimo (morebitne) razlike v ceni storitve sem jaz vedno za remap v primerjavi z boxom.
Kar pa seveda niti približno ne pomeni, da boxi niso uporabni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Malecky

B81

22. jul 2007
34.472
8.949
113
btw: tu se nekako vidi, za koliko se poviša...


npr. Ford Focus 1.0 TSI iz 100 KM na 145 KM in +70 nm. Kdo si to upa....
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... ne pretiravaj :evil: Poznalo se bo bolj zato, ker s čipom dobiš tudi težjo nogo..
Zdravilo za to je dodaten feder na gas pedal ali zrak loputo :zardelalter: ... nekaj podobnega sem si jest uredil, da imam "feeling duplega karburatorja" pod desno nogo, ker imam tudi sam pretežko nogo ... DIY modifikacija na moji ragi ... če treba pa stisnem do amena ... (NNNP) ... Lahko bi poslužila tudi Vileda kuhinjska gobica za pod pedal :zmaga: ... mater se ne znajdete :norec:
------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen: