Kia e-Niro (Niro EV)

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
36.414
29
48
heh, ja, problem tu je, da bo čez 1 leto pa prišel nek tretji model, ki bo nudil več, in dobava čez 1 leto in potem nikoli ne kupiš, ker čakaš na "the one" ;)

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
36.414
29
48
Mu sploh kaj fali, oz ima slabost? Na hitro od opreme edino električno odpiranje/zapiranje prtljažnika, ali pa z "brco"

to mi je osebno velik minus

AndY1

Rusofil
Osebje foruma
18. sep 2007
14.624
198
63
Mu sploh kaj fali, oz ima slabost? Na hitro od opreme edino električno odpiranje/zapiranje prtljažnika, ali pa z "brco"

to mi je osebno velik minus
Tega nima? Ta feature je imel že Sportage par let nazaj, ko je priše ven novi model. Delal je pa na zaznavi keyless entry ključa, če si nekaj časa stal pri prtljažniku, je zaznal ključ in odprl prtljažnik.

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
36.414
29
48
Zgleda ne, sem iskal podatek, pa nisem našel, tudi na evsvet pravijo, da nima.

Res čudno, da.

Obstaja sicer nekaj na aliexpress...ampak to vemo kaka kvaliteta je

AndY1

Rusofil
Osebje foruma
18. sep 2007
14.624
198
63
Moje mnenje temelji na specifikaciji in ne na okus.

Niro je vecji in prostornejsi, z vecjim prtljaznikom in cel malenkost vecjim dosegom kot Kona.

Je bolj druzinski avto, kot Kona, ki je roko na srce, notri majhen z majhnim prtljaznim prostorom.

Všečki: darjan

fijatovPES

Pripravnik
1. okt 2007
395
2
18
Moje mnenje temelji na specifikaciji in ne na okus.

Niro je vecji in prostornejsi, z vecjim prtljaznikom in cel malenkost vecjim dosegom kot Kona.

Je bolj druzinski avto, kot Kona, ki je roko na srce, notri majhen z majhnim prtljaznim prostorom.

kona je povsem drug segment... mal crosower namenjen za mestno voznjo dveh ali najvec treh.

kia niro je bolj druzinsko usmerjena , doseg 6 km vec je zelo relativen .... tehnika je enaka baterije tudi ... tesko je pri teh dveh avtih rect kateri je boljsi ...