nov električni avto,nasveti za nakup

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
Saj pise na novega X ali S lahko prenesem free suc. Konec lanskega leta pa je bilo še na Y …
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
Tesla se želi znebiti lifetime free supercharginga. Taki prenosi "lifetime" spremenijo v "čas lastništva avta"... ko se čez par let zamenja lastnik, so se znebili še enega. Pa še nakup novega premium modela naredijo bolj atraktiven na ta način.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.094
6.479
113
No, to sem pozabil napisati ja, ko se opravi prenos, se naredi samo za trenutnega lastnika trenutnega avta...

Ampak če enkrat kupiš CT, kaj še sploh rabiš potem v prihodnosti :)
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Bakki33

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Še en dosežek: ko gobcač pol eko bullshita masturbira na 3 tonsko popolnoma neuporabno gmoto železja, ki samo troši vire in s tem dviguje tiča vozniku, namesto da bi se ta vozil v recimo 1.2 tone lažjem M3. Ki bi porabil skoraj pol manj virov za izdelavo, imel konkretno manjšo porabo energije za pogon, manj obremenjeval infrastrukturo, itd.
Ob tem pa bljuva srd na svinjskega recimo 900kg Swifteka, ki si upa onesnaževati zrak okrog njega, medtem ko vleče dim.

Jaz enostavno ne razumem več, kako je možno, da obstajajo takšni hinavci.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
Ne, ne mislim. Ti špilaš vlogo EV evangelista s poudarkom na ekologiji, pa gre ves čas v resnici za tvoje užitke in tvojo rit, nikakor pa za reševanje planeta. Hinavec pač.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Si eden izmed redkih voznikov Tesel (v slo) ki jim je free suc najvisje na lestvici kriterijev pro izboru avta ob nakupu.
Meni dol visi.
Ne mislim se voziti 40km dalec na suc da bo potem tam eno uro zdel v avtu.
In seveda cetrtino baterije porabil za pot tja in nazaj.
Imam za ta namen nekaj panelov na strehi in srečno.
Recimo da so me ti paneli kostali 3 jurje in bodo pokrili porabo EV v naslednjih 30 letih. Se pravi 100 evrov letno....
Pa mi jih musk ne more vzeti. Lahko mi jih toca ali veter stolceta