nov električni avto,nasveti za nakup

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.327
5.845
113
pri taščici
3 jurje teden dni dopusta na Murterju. Uf... a tako dragi so že Hrvati?
Sorodnik je dal za teden mobilne hiske jurja pa pol ce se ne motim.
Alteras na pije lidl pira na dopustu.
Pije pivo na plazi za 5€.
Prav tako ne lovi ribe na palico , ampak gre v restauran in naroci ribo za 80€/kg.
Kugla ajskrima je tudi 2+evra.
4 clani puta 3x/dnevno 2 kugli...
Na koncu je tri jurje se malo.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
nekdo, ki dela v rangu 10kkm na leto, je najbolj smiselno imet rabljen avto do 3k€... samo obvezno zavarovanje pa tisti tank na mesec oz na 3 tedne. Case closed.
Pri avtih ni nic smiselno ampak je vse stvar preferenc. Razumne odlocitve se sprejemajo edino v firmah za sluzbene avte. Kjer gazdo bk ali se potnik pocuti bolje v meganu ali pasatu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: corsol

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.154
113
seveda je smiselno, ker mobilnost je danes nuja za povprečnega človeka. In je avto obveza. Dasiravno nisi doma v mestu, ki ima "urejen" javni prevoz.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Bom dočakal razlago zakaj je teh 14km dosega s TČ tako pomembnih?

Ja bols je al ne? Sej tud onanirate na ICE pospeske etc... k bledi indijanci pa vas EV sezuje do nazga. Raj mam dodatnih 14km vec k manj. Ti pa kakor zelis. Aja, si najbrz en onoh k morjo prvo nardit za 1K km, pol bos pa kupu ne? Po zelji, nihce ne sili v nic. Happy?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
864
113
Ker je folk padel v neko vsesplosno fobijo kako imajo EVji premalo dometa, mediji so naoumpali da je pozimi se veliko huje, in potem se proizvajalci hocejo izkazati s tem, da imajo avti TČ z boljsim COP kot hišna toplotna…
Ne sekiraj se, so chargerji free. Ne kupt EV, al je sranje totalno. Kupte dizle, premije, po moznosti une brez katalizatorjev, filtrov - kdo vam pa kaj more, sej ste alter. Dizl je res car!
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: mags, sad in darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.340
6.534
113
Ja mene so zajebali da so prevec razsirili EVje, in sem moral lani na hiterco nabavit MS, drugace bi se imel ioniqa. Namrec polnjenje ni bilo vec free.
 
  • Haha
Reactions: sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.340
6.534
113
Bo bo, dokler avto ne razpade je free. Garantira musk.

pa se to imajo vsake toliko akcijo, ce kupis novega, lahko prenesea na njega…tako da cakam da pride cybertruck v EU