Kamenik aretiran tokrat na Hrvaškem

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Upam, da ga vsaj oni zašijejo, če ga že naše sodstvo ne more, ker kolikor ima pa ta enih zadev na vesti, pa ne verjamem, da jih ima kdo več.
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
za falote takšnega tipa nebi smelo biti sojenja ... za take bi moral biti kitajski sistem kazni.
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
On pa res ni kriv no...

Dejansko imaš na žalost čisto prav veš ... namreč nič mu ne morejo dokazati (vsaj do sedaj) in potem takem saj veš ... dokler se mu ne dokaže je nedolžen. On ko je pa ukradel zaboj laškega piva, pa veselo čepi na Dobu ... hudi krimanlec, nevaren za cel svet
bonk.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ja nažalost je res tko, če si baraba morš bit ornk. Brezveze enkat pretepst, raj jih 5 pokokat, tist ti ne dokažejo oz po naše: napaka v postopku..
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
zato pa jz pravm, če že kradeš dej vsaj tok da se splača it v zapor. ne pa da folk ukrade 100€ potem pa 1let čepi not
hysterical-1.gif
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
za falote takšnega tipa nebi smelo biti sojenja ... za take bi moral biti kitajski sistem kazni.
Zanimive zamisli...

Ti privoščim, da bi živel tam.

Hm, povej mi kateri del stavka ne razumeš točno ... bom še enkrat napisal posebej za tebe ... Za F.A.L.O.T.E takšnega tipa ...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
za falote takšnega tipa nebi smelo biti sojenja ... za take bi moral biti kitajski sistem kazni.
Zanimive zamisli...

Ti privoščim, da bi živel tam.

Jaz sem živel tam in je precej bolje kot tu. Toliko o tem.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
za falote takšnega tipa nebi smelo biti sojenja ... za take bi moral biti kitajski sistem kazni.
Zanimive zamisli...

Ti privoščim, da bi živel tam.

Jaz sem živel tam in je precej bolje kot tu. Toliko o tem.

A lahko na kratko opišeš, v čem je bolje? Sploh pa je bilo govora o kitajskem sistemu kazni, ne o kitajski kakovosti življenja. Poleg tega se mi zdi nenavadno, da nisi ostal v daljni Kini, jaz z boljšega na slabše verjetno ne bi šel.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Za njega ne vem, kolegica, ki je bila tam pol leta, je pa skoraj postala vegetarijanka, čeprav ima izredno rada meso.
grin1.gif




Sicer pa, če bi pri nas imeli tak sistem kot ga imajo oni bi marsikdo končal pred zidom z zavezanimi očmi.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Poleg tega se mi zdi nenavadno, da nisi ostal v daljni Kini, jaz z boljšega na slabše verjetno ne bi šel.

He, he, mislim da nobeden ne bi šel na slabše.

Vendar tam ne bi mogel tako svobodno pljuvati preko npr. Huja Jintaa.
hysterical-1.gif