Kamenik aretiran tokrat na Hrvaškem

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Æefurji tud vsi pravijo kako je oh in sploh fajn v Bosni (Srbiji) pa vsi tu živijo.
crazy1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
za falote takšnega tipa nebi smelo biti sojenja ... za take bi moral biti kitajski sistem kazni.
Zanimive zamisli...

Ti privoščim, da bi živel tam.

Jaz sem živel tam in je precej bolje kot tu. Toliko o tem.

A lahko na kratko opišeš, v čem je bolje? Sploh pa je bilo govora o kitajskem sistemu kazni, ne o kitajski kakovosti življenja. Poleg tega se mi zdi nenavadno, da nisi ostal v daljni Kini, jaz z boljšega na slabše verjetno ne bi šel.

Naš sistem kaznovanja je preveč strpen do človeških smeti tipa Kamenik. To me zelo moti. Verjeli ali ne, na Kitajskem sem se počutil precej bolj varnega, pa čeprav vsi beli tujci tam veljajo za bogate. In kljub temu, da sem se po ulici sprehajal s Kitajko, kar v državi z veliko več moškimi kot ženskami velja za "kriminal" najhujše oblike.

Zakaj? Glej odgovor mhm-ju.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Æefurji tud vsi pravijo kako je oh in sploh fajn v Bosni (Srbiji) pa vsi tu živijo.
crazy1.gif

Primerjaš neprimerljivo. Njim se toži po domovini.
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Nekdo na Večeru očitno obžaluje, da so hrvaški kriminalisti razbili Kamenikovo kriminalno združbo...


Novico so namreč objavili kot ...."slabo novico".

kamenik.jpg


Vir: www.vecer.com
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Æefurji tud vsi pravijo kako je oh in sploh fajn v Bosni (Srbiji) pa vsi tu živijo.
crazy1.gif

Primerjaš neprimerljivo. Njim se toži po domovini.

hysterical-1.gif


3/4 čefurjev nikol ni blo nikjer bliz srbije/bosne... pa vseeno nakladajo kok je srbija/bosna oh in sploh. a noben ne bi šu tja ( v "svojo" domovino, ker bi tam živel v bedi. torej jim gre samo za keš
smirk-1.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.807
4.304
113
... ja tukaj je socialna podpora, pa invalidska penzija, pa še druge ugodnosti,...

Prov popiz... ko vidim kvazi invalide, invalidsko v penziji zraven pa fuša in ta najtežjo šajtrgo fura okrog, "sfukan" hrbet
10.gif