Podiranje ograje..

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Panelnih ograj okoli njiv ni, če bi pa ograjo kmetom šenkali, bi pa bile.
Jesus again, prvič ograje so previsoke, sidranje takih visokih ograj ni enostavno in je drago...
ps ti prej o prodaji zdej o šenkanju..

vidim, da ti skoz bolj seka tintara.....
iz nonsense v še večji nonsense...

ps si že kdaj bil v traktorju in oral blizu takih sidrišč, po kateri bi bile v tvoji smešni iluziji te ograje postavljene..
kot rečeno, ne veš o čem govoriš, zato take kvasiš...

Te ograje niso primerne za njive, tam so čisto druge prioritete in zahtevajo hitro in enostavno montažo in tudi demontažo. Očitno ti od blizu nisi videl ograje za preprečevanje divjačine....

upam, da sedaj razumeš da nabijaš nesmisel, ps še enkrat tudi če bi jim jih šenkali, okoli njiv nebi šel takih ograj noben postavljat.

a bo sedaj šlo...
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Bizi še to, te panelne ograje bi bile primerne za varovanje industrijskih objektov, skladišč, tovarn, deponij...

Tukaj je tako visoka ograja smislelna. Eventuelno tudi za okoli bajte, samo je grdo, ker je ograja previsoka, to je pač moj okus, največ palelnih ograj za ograjo je prodanih do 1,2- maxx 1,8 m višina največ 1,2 in 1,55m.

No ti pa pojdi zdaj na njivo in mal pogruntej, če ti mogoče kapne...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Terga o panelnih ograjah okoi njiv se nisem sam spomnil, temveč kmetje v obkolpskih vaseh. Lahko njioh vpršaš, kako bi jih postavljali in ob njih orali. Najbrž tako kot sedaj, ko stojijo samo na eni strani njive.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Terga o panelnih ograjah okoi njiv se nisem sem spomnil, temveč kmetje v obkolpskih vaseh. Lahko njioh vpršaš, kako bi jih postavljali in ob njih orali. Najbrž tako kot sedaj, ko stojijo samo na eni strani njive.
a bejž boš prilepil link, al boš spet samo otresal....
Terga o panelnih ograjah okoi njiv se nisem sem spomnil
Spet te ne razumem si se ti spomnil ali se nisi... Iz tvojga klamfanja niti več ne vem kaj misliš.

se nisem sem spomnil? wtf

pa dej vir, če si se slučajno zatipkal hehe
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pogovori z domačini, sem večkrat na relaciji Fara - Dol, to priporočam tudi tebi, da si boš lahko famozno ograjo in njen potek lahko ogledal tudi v živo. Priporočam tudi kak pirček v redkih gostilnah in pogovor z ljudmi.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Pogovori z domačini, sem večkrat na relaciji Fara - Dol, to priporočam tudi tebi, da si boš lahko famozno ograjo in njen potek lahko ogledal tudi v živo. Priporočam tudi kak pirček v redkih gostilnah in pogovor z ljudmi.
Dej ti raj brez alkohola, ker še trezen govoriš nonsense....
ps... v Sloveniji panelnih ograj okoli njiv še nism videl...
ps. imamo kmetijo in tudi status kmeta, tko da mi lahko verjameš, da lih ne govorim za brezveze.

Pa tudi že ograjo smo proti divjačini v Bašlju postavljali.. Zato je tvoja rekla kazala idiotizem, da ga dolgo nisem slišal. Pa najprej si začel z prodajo, potem z šenkanjem...., tako bluziš, da si kr nekak nick ujel bluzi bizi...

Še to ti povem, da tudi če bi dobili zastonj panele, bi sidranje prišlo dražje kot ograja proti divjačini.
Skratka porazno komplješ nosnsense še globlje naprej, pa ne mi ti z gostilno zdej, kva si ti slišal. Ker to lahko reče samo tisti, ki njive od bliz ni vidu.

Še enkrat, ta panelna ograja je primerna za varovanje industrijskih objektov, deponij ali kake podobne dejavnosti. Za kmeta bi v poštev prišli za kak kurnik, če bi res bil louded.

noro, kva sploh tupim bedaku, sej se mi niti ne da več.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Če bi ti z nivoja ega padel na nivo IQ, bi se ubil.
A si to tud za Kolpo slišal, ob pivu.....
Sej bi šlo če bi samo logično pomislil, da je to brezveze, bi takoj prenehal z debato...
Očitno je pri tebi potem v tvojem primeru če bi iz tvojga ega skočil bi še v infinity, ker dna ni....