Kako lahko človeška neumnost povzroči hudo nesrečo

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
stardec moja varnostna razdalja je primerna razmeram na cesti.

Se pa bojim, da bo tebe (bog ne daj) prej kakšna nesreča doletala, kot mene zato, ker si preobremenjen s početjem ostalih udeležencev v prometu na sebe pa pozabljaš.
In prepričan sem, da v RL sploh nisi tak za kakšnega se predstavljaš v VL
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
štiber, ki se seli k Tamari
smile-1.gif

dost heca

1.) s prikolico nimaš kaj divjati in prehitevati
2.) če že pelješ kaj na prikolici je treba poskrbet, da je to primerno pritrjeno

hysterical-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Jasno, da je večja verjetnost, da bo mene lahko prej doletela kakšna nesreča kot tebe. Čist logično.
Razlaga je preprosta; ko greš ti na cesto in se slučajno srečaš z mano, te jaz ne ogrožam, saj vozim previdno in se ti nima kaj naredit...ko pa jaz naletim nate, je pa velika verjtnost da mi boš kaj naredu, saj si izredno nevaren voznik.
Simpel ko pasul...v tem primeru gre zato, da se ti podajaš med dobre in previdne voznike, jaz pa med slabe in NEprevidne voznike. In nesreča kjer nastradajo nedolžni je tu....
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
joj ne da se mi več res, pojdi se peljat enkrat z menoj pa boš videl kako vozim in potem mi govori da sem nevaren voznik.

Saj sta te tudi elvir in gretzky povabila na furo z motorjem pa se je nisi udeležil, zakaj ne? te je morda strah, da bi se tvoja teorija podrla (ne mi pisat da te je strah ker bi te ona dva tako vozila da bi bilo ogroženo tvoje življenje, ker to so buče, katere uspevajo samo na tvojem vrtu...beri glavi)

ah stardec sej bo, samo pazi da se kak stardec ko ga kap ne zadane ne zaleti v tebe, ker potem se ti bo cel tvoj sistem zrušil
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Ah kjeee, ne bo več smrtnih žrtev, ne bo sploh več nesreč, ker je novi zakon s kaznimi tolk dober da se to ne bo več dogajalo
uf-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik _jolly_ pravi:
kaj se bo prej ustavlo: ena planka pri 90km/h ali avto? verjetno planka, če je njena masa 2% avtomobila, ne?

Odvisno od trenja, ostalo bo pa Uroš Slak povedal....
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Razumem tvoje dvome. Tovor je bil lesen - meni je izgledal kot ogromna gajba - in ni bil prav težak, saj težkega tovora ne more kar odpihniti s prikolice. Izgledalo je točno tako - kot da bi zapihal močan veter in zadevo odpihnil s prikolice. Najbrž trk z oviro ne bi povzročil telesnih poškodb, bi pa avto sigurno potreboval konkreten servis. Zato se je oviri bolje umakniti.

In prav imaš - hladilnik ne bi bil problematičen, saj bi z veliko hitrostjo poletel s ceste.

Jest pa pravim da bi se razsul pa hitro zabremzal ker bi prišlo do izolacije....
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Saj sta te tudi elvir in gretzky povabila na furo z motorjem pa se je nisi udeležil, zakaj ne?
A bejži bejži, a misliš da je stardec od včeraj? Take buče lahko prodajaš v vrtcu, eXHairu in podobnmim...jaz takih buč ne kupim.
Vsak, ki se zaveda da je pod kontrolo bo vozil previdno in po predpisih. Tud ti si na izpitni vožnji in pred inštruktorjem vozil tako kot treba vozit, drugače nebi dobil vozniške (no saj ne vemo če vozniško sploh imaš) zdaj ko pa veš, da te nobeden ne kontrolira, pa pizdarije zganjaš.
Jaz nisem nikol trdil, da mladina ne zna po predpisih vozit, jaz trdim, da mladina NOČE po predpisih vozit in tle je problem.
Prav tako bi blo takrat, če bi šel z elvirom al pa gretzkyem na furo. Ko bi mene naložila na motor, bi sigurno peljala lepo, ko pa bi stardec hrbet obrnu n se odpravil domov, pa gaaaaassssaaaaaa...
No obstaja še ena možnost in ta je, da bi ti in tale dva fanta mene radi malo
10.gif
čez moj hrbet. Zato je stardec zelo previden pri takih zmenkih. Saj ne da se vas bojim, vsakega posebej bi že urihtal, če bi pa vsi na enkrat vame skočili, se pa lahko ob kakšnega spotaknem in padem...