Kaj menite o Laguni III?

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
In pri tem Audiju dobiš avtomatsko klimo ter neprecenljiv imidž za ..................
evil.gif


Z NOVO Laguno pa 180KM dizla, usnje ter vse ostale bombončke katere je potrebno pri Audiju mastno doplačati.

Meni osebno je karavan lep. Bi pa za ta denar rajši imel novo Hondo Accord dizel s Sport paketom.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
In pri tem Audiju dobiš avtomatsko klimo ter neprecenljiv imidž za ..................
evil.gif


Z NOVO Laguno pa 180KM dizla, usnje ter vse ostale bombončke katere je potrebno pri Audiju mastno doplačati.

Meni osebno je karavan lep. Bi pa za ta denar rajši imel novo Hondo Accord dizel s Sport paketom.

Ja sej vsak ma svojega favorita, ampak za dotično laguno se še ni javil nihče.

Pa akordka je 5 let star model, medtem ko je A4 popolnoma svež.

Če ma laguna 180hp, mam tut a4 na 180hp, če mi je le peljat čipat.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Dam Laguno čipat in dobim?
evil.gif


Accord je imel prenovo, kozmetično seveda.

Da se razumeva, jaz sem Audi fan, za pošten Audi je potrebno bolj odpreti mošnjiček. Tisto A4, ki si nalimal mislim, da nima niti lepih zadnjih LED luči, ki ga res nardijo.
srce-1.gif
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Dam Laguno čipat in dobim?
evil.gif

... kakega konjiča dobiš.... Izgubiš pa garancijo. Tega pa pri modelno novih Renaultih ne bi niti največji gamblerji delali
wink-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Ne morem verjeti, da bom to napisal, poznam nekaj osebkov, ki imajo Renaulte čipane in jim delajo brez problemov.
grin1.gif


@Mis
A par mesecov star Audi pa ni pod garancijo?
Kako veš, da nova Laguna ni zanesljiva?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Citat:
za pošten Audi je potrebno bolj odpreti mošnjiček
Ampak to pa je tudi vse...
Prejle sem gledal reklamo za nagradno igro Milka...prestižen avto... Audi A3, prestižen my ass... Toliko kot Golf V.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Citat:
Ja sej vsak ma svojega favorita, ampak za dotično laguno se še ni javil nihče.
Evo moj glas. Za privilege opremo in vsaj 150KM dizlom ali še raje turbobencinarjem (ne maram traktorjev.press). Pa xenon obvezno, črne ali pa ognjeno rdeče barve, 17-ke (vsaj). Osebno imam raje svetlejšo notranjost kot pa črno/sive kombinacije. Pa da ne boste mislili... ni čisto nič bolj občutljiva na umazanijo...
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Pusti lepoto. Eni so si kupli renojevo thalijo, pa jo pač vozijo. Lepota je relativna.

Samo 30 jurjev za renoja. Ta pa je bosa! Ni šans da dam tolko pengiča za francoza.
Za ta denar dobim boljše opremljenega leto starega A6 z par k km... Zaden A4 2.0 TDI
LeMans, nov ga na verovškovi pelješ za par 100€ več...
Pač avto za nekoga ki že vozi lagune od 94' leta...

vsakemu svoje, samo za 30k si raje vzamem lanskega 300c

Se pa baje ultra dobro pelje...

Dan danes bi vsi vozli 1 leo stare audije po "polovicni" ceni z max opremo...
smile-1.gif
ta je pa dobra... Ce pogledas ze tak, si lahko kupis tud 1 leto staro laguno za 15k €.

Za enako premlenega audija kot je laguna za 30k€ bos dal malo vec kot pa par 100 euro zraven.
PS. Nisem renault fan, francoza pomoje nikoli nebom kupil. In nova laguna se mi ne dopade.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik D_K pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Pusti lepoto. Eni so si kupli renojevo thalijo, pa jo pač vozijo. Lepota je relativna.

Samo 30 jurjev za renoja. Ta pa je bosa! Ni šans da dam tolko pengiča za francoza.
Za ta denar dobim boljše opremljenega leto starega A6 z par k km... Zaden A4 2.0 TDI
LeMans, nov ga na verovškovi pelješ za par 100€ več...
Pač avto za nekoga ki že vozi lagune od 94' leta...

vsakemu svoje, samo za 30k si raje vzamem lanskega 300c

Se pa baje ultra dobro pelje...


Za enako premlenega audija kot je laguna za 30k€ bos dal malo vec kot pa par 100 euro zraven.
PS. Nisem renault fan, francoza pomoje nikoli nebom kupil. In nova laguna se mi ne dopade.

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1782437

Pa maš par tednov star model.
 

Sipi

Pripravnik
14. avg 2007
290
0
16
43
Men je grd sploh zadnji konec in tiste luči kam kam so jih dal
bonk.gif
.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.949
760
113
Spet so te zavedli z sliko
smile-1.gif
.... Ta za 32k je vreden pol p. hladne vode. 4 airbagi, brez ksenona.... itd.. spodobno opremljen je okol cez 35k oz bolj 40k €.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Kak mi pa ta A4ka ne potegne nikakor napram A5ki ki mi je pravi biser.

Za tak denar kupim IS-a.
zmaga.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.701
1.619
113
Ko smo mislili da so z meganom zadeli vrh slabega okusa, so se zdaj še enkrat izkazali
bonk.gif
avto meni spredaj zgleda kot da je [censored], zadaj pa kot da ga je nekdo v šraufštok dal in malo stisnil. Edino zadnje led luči zgledajo nekak. In ne, tu ni tiste finte, saj se ga bom navadil, ker pri meganu še mi vedno vsakič požene vsebino želodca ko ga vidim.
Baje da so se popravli glede crkovanja vsega poprek. No jaz pravim da če so se vsaj za polovico izboljšali, je avto še vedno polizdelek in za tako garo, ki ti prinese osebna poznanstva z vsemi mehaniki, zahtevajo take pare??
uf-1.gif

če že primerjate z audijem, ima ta 2 aduta več: boljša kvaliteta, predvsem pa ni grd
aplauz.gif
 

torek

Pripravnik
28. okt 2007
269
0
16
nova laguna mi ni všeč, za enako opremljen A4 je treba dati kar precej več.
O tem koliko "osebnih poznanstev z mehaniki" pa sem bil prisiljen skleniti odkar imam AUDI pa se raje ne spomnim. Da ne naštevam kaj je v roku dobrih 3 let (kupljen nov, sedaj 150.000 km) bilo zamenjano oz. ne dela:
- 2x okvara menjalnik, avtovleka + popravilo
- 1x zamenjava menjalnik
- 3x menjava oz. popravljanje merilnika goriva - in še vedno občasno ne dela oz. narobe kaže
- 1x menjava obloge vrat noter ("mehurji" na plastiki)
- 1x menjava sedežne prevleke - alcantara je po dobrem letu "cvetela"
- del displaya od radia je "potemnel"
- radio občasno "zmrzne" - avto vgasneš in spet vžgeš pa dela naprej (kot kakšen PC)
- 1x okvara na mehanizmu za dviganje stekla
- še kaj sem gotovo pozabil
še dobro da nima prav veliko opreme...