Kaj izbrati?

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Iz izkusenj. Sem mislil kupit, nalozil 2 mulca zadaj in se peljal in premislil. Ravno tako se je premislila zena....
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Zelo pozitivno sem bil presenecen nad Opel Astro karavan, ki sem jo dobil kot nadomestno, ko sem dal Zafiro na popravilo.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja.... nic ne hvalim...bil je nacenejsi enoprostorec z avtomatikom in ful led. Imel je nekaj manjsih tezav, katere so odpravili. Se vedno pa ima eno tezavo, ki pa je ne morejo odpraviti...zal. Drugace sem zadovoljen oz. zena.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Iz izkusenj. Sem mislil kupit, nalozil 2 mulca zadaj in se peljal in premislil. Ravno tako se je premislila zena....
Pri 308SW z otroškim sedežem zadaj v "rikverc" obrnjenim mora biti sovoznikov sedež kar fejst naprej porinen. Punci je OK, mojim nogam, če sem sopotnik, pa ni najbolj všeč. ;) Prtljažnik je zadosti velik, na zadnjih sedežih pa res ni največ prostora. Tako da bo naslednje leto verjetno menjava za 508, ker me je Peugeot sicer prav prijetno presenetil.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ce pravi, da je 22k max. Sicer priznam, da sem na hitro nasel enga Superba in dal link. Itak se bo pa najprej fajn pozanimal pred nakupom, kaj se splaca in kaj se ne...hocem samo vkljucit v debato se en model avta, saj pravi, da mu Passat ustreza, potem sem sklepal, da tudi Superb ni slaba izbira.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Gatto, ja, se vedno mi ropota. Zena sicer ne slisi nic, jaz pa. Sem imel sedaj Mazdo 3 na testu in je Poezija z veliko zacetnico glede amortizerjev. Ne slisis NIC!!!....ima pa spet druge napake, da glava boli... Sem pac pizajzel u 3PM
 
Nazadnje urejeno:

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Zakaj je pa v Fordu Focusu dovolj Ecoboost 1.0 trivaljnik in ga vsi hvalite? In v Mondeu mlinček 1.5 Ecoboost in ste vsi navdušeni?
Po vašem so to ja vse nepremičnine in bodo obdavçene z nepremičninskim davkom...
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Ne vem, 164ps je tako, da morš že pogledat kje boš prehiteval. Ne rabiš zaleta ampak vseeno je treba bolj premislit a je dovolj prostora ali ne. 110ps vprašanje, če bi si med Slovenj Gradcem in Velenjem upal prehitevat kje.

Ti to resno? A maš preko 2500 kg težak kombi al kako? Pa še s tistim se spodobno premikaš... Jaz mam točno 164 KM, pa ne rabim ravno gledat, oz premišljevat... Če pa stalno v škarje prehitevaš, potem te pa razumem...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Ta tema je dokaz, da je folk na alterju bolan. In to vedno eni in isti. Ratuje res smrad ta forum. Ce ni avto svaba, je avtomaticno drek. Ce bi pa zdaj prilepil NEMSKO studijo o stevilu okvar, kjer so vsi nemci v spodnjem delu, bi se pa spet nasel tisoc in en bedast izgovor.

Zanimivo, nasel podatke, da je povprecna moc avtomobilov v Nemciji 129KM, v Italiji celo 100KM.... Na alterju pa 400 ni dovolj za varno voznjo...

sej pravim, ni panike, samo je zanimivo da je 1.2 tsi ali 1.6 tdi 105 km v nemcu dovolj, med tem ko v francozu z isto teži ni dovolj niti za vključevanje na ACo_O,alter pač


Kakšni fenomenalni (fenomenalno zgrešeni) povzetki :aplauz:

Vse kar sem hotel povedati je bilo pa to, da je (meni osebno, pardon ker razmišljam subjektivno) 112KM absolutno premalo za modernega družinskega karavana s težo med tono in pol do slabi dve toni ter da bi sam gledal proti vsaj 135hp motorju, kar mi je nekako "higienski" minimum, okoli 150 hp mi je pa zadeva že povsem solidna. Ne, ne potrebuješ pod nujno 400hp in nemško vozilo ampak nič hudega zaradi napačnega razumevanja. Alter pač :cheer:
 
Nazadnje urejeno: