Kaj delajo ženske med vožnjo?

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Sem preveril in res govorijo o štiripasovnih avtocestah v SLO. V Kanadi sem se pa peljal po šestpasovni, pa mi ni nihče povedal, da je v bistvu dvanajstpasovna ... Se posipam s pepelom...
redface-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
V Kanadi sem se pa peljal po šestpasovni, pa mi ni nihče povedal, da je v bistvu dvanajstpasovna ...
Ma ti Kanadčani res naredijo vse na pol. Cesto še neko spacajo, izraza pa ne poznajo
grin1.gif
.
Sicer pa smo čisto mimo teme. Najbolje, da še vsak zase posmisli, kako oslarijo je že počel med vožnjo in ostal živ. Moram priznati, da me je že prijelo, da bi si kdaj kak kos obleke slekel (zaradi vročine, da ne bo pomislekov), ampak zadnje čase se raje ustavim za tak podvig. Mislim, da je to denimo zelo nevarno. Ali pa lovljenje kake tečne muhe... Ali pa kako pretirano buljenje v funkcije BC v novem avtomobilu...
Verjetno so take malenkosti bolj kritične kot kak km čez omejitev.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tudi v Portorožu ko so popravljali kanalizacijo so govorili da je moten promet na 4 pasovnici. Če greste čez portorož ste verjetno vidli da sta v vsako smer 2 pasova, poleg tega je na vsaki strani desni pas zaparkiran. Torej 1 v vsako smer je uporaben.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Pogovarjanje z vozniki pred mani in za mano, je tudi meni v navadi
redface-1.gif

Človk se mora vsake toliko mal poment sam s sabo
hysterical-1.gif


Se pa še nisem šminkala v avtu - razen, če to vključuje tudi lipgloss oz. labello
smile-1.gif

No, ventiliranje je oproščeno, če ste pol doma pridne
wink-1.gif


Šminkanje pa telefon pa
ne-ne-1.gif
ker potem taka bejba tava po sredini dvopasovnice in res se že na daleč vidi tako početje... Jaz sem se nehal oglašat na telefone v avtu, no zdaj mam pa telefončič z navigacijo od včeraj in vidim da moti ko vrag, bomo videli kak bo z nosilcem...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Normalno, da se morajo napihovati s številom pasov. Saj se z ničemur drugim ne morejo. Še dobro, da pločnik ne štejejo zraven in rečejo, da je v Portotrožu šestpasovnica...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
štiripasovnica je v evropski terminologiji cesta s štirimi voznimi pasovi, smeri niso važne. Američani pa res malo drugače reči obravnavajo.
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
Citat:
Uporabnik Infernus pravi:
Ja kaj pa drugega...


hysterical-1.gif

ne vem kako se vsem ženskam rata med vožno mazat...sam men ne. telefon pa itak odpade pr men...vrjetn zato ker preveč padem v pogovor
redface-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Imamo srečo, da smo v Evropi.
Kaj pa ceste, lokalne recimo, ki niso ločene s sredinsko črto... enopasovnice? Dvopasovnice? Če se malo potrudiš, so lahko tudi tripasovnice...?
smile-1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik Infernus pravi:
A se da kje kupiti brvinik na 12V (za avto)?
grin1.gif

Zakaj pa bi bril avto?
grin1.gif

Jaz ga ponavadi samo operem in posesam.

To sprašujem v imenu vseh jeb.aæev, ki se uspejo briti med vožnjo. Jaz sem raje na žiltekah varno v kopalnici skrit v kotu...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Majco al pa pulover si samo prej nabereš skupaj, tko da ko potegneš prek glave ne ostaneš v temi. Pol pa sam še rokave izmenično, tko da skoz volan držiš, pa nima bit kej. Ne glih na kaki cesti tipa Logatec-Postojna, na avtocesti pa še ni take krize.

Drugač pa folk dela svašta v avtu, od tega da pse crklja na kolenih, bere cajtnge, filme gledajo, brijejo se, enga sm tud vidu k je mel svojga vilija zuni in ga je drgnu gor/dol
stupid-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Po mojem vse več teh uporabnic / kov gleda Mr.Beana ... ampak, tisto je vsaj zabavno, tole pa ...
bonk.gif


Noker