Kaj delajo ženske med vožnjo?

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Tako je. Z vsako tehnično noviteto v avtu vozim bolj varno. To je bolj počasi.
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
*izda, pa res, to je pri tobačni. Nisem prej opazil. Sicer sta pa itak stala, ker drugače ni on nič boljši od nje, če jo je slikal med vožnjo.
Čeprav obstaja možnost, da je sedel na zadnjem sedežu ampak to možnost bom zanimaril.
smile-1.gif

Ali pa na avtobusu.
wink-1.gif

Sedel sem na LPPju, hehe.
Je pa tole na tržaški (tik pred križiščem za tivolsko in aškerčevo).
 
Nazadnje urejeno:

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
Citat:
Uporabnik Touge pravi:
Zadnjič sem na avtocesti videl enga k je vozu 90 za kamionom in čist zatopljeno bral knjigo ki jo je mel na volanu
stupid-1.gif

redko se naglas nasmejim pred racunalnikom..tnx
smile-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Polovica folka med vožnjo telefonira (glej vse, ki visijo na pasu in se vozijo 10kmh ali več pod omejitvijo oz. ne znajo speljati na zeleno).

Ženske dejansko šminkarijo, dedci pa sestankujejo (branje gradiva - cele plahte papirja na volanu), berejo Slovenske novice...

Sem in tja folk SMSa (vključno z vozniKI LPP prometa).

Ampak cuker ta teden je bilo pa SMSanje blagajničarke v Mercatorju - ena rokca pisarjenje najbolj nujnih sporočil v njenem življenju (ugibam
rolleyes-1.gif
), z drugo roko je pa skenirala artikle.

(vem, da je off, ampak še danes jo imam pred očmi in se resno sprašujem, do kam bo ta zasvojenost s telefoni šla).
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Ah, moja preklinja druge, pa fakiče kaže naokol....

Jest se pa smejem
nahrung002.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:Kje v Celju pa je štiripasovnica? Ali kje je bila pred leti?
evil.gif
Že zelo dolgo imaš 4 pase (torej dva v eno smer in dva v drugo) na začetku mariborske pri nadvozu čez avtocesto (oziroma takrat še hitro cesto). Ta del je vsekakor bil tak že pred dobrimi 15-imi, ko sem začel malo več voziti v te kraje. Sedaj pa še vprašaj, kje je avtocesta mimo Celja...
Prav tako je bil košček ceste s štirimi pasovi že takrat potegnjen mimo Zlatarne ob železnici. Še kaj iz zgodovine?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Štiripasovnica pomeni štiri vozne pasove v eno smer. In štiri v drugo smer. Po tvojem so naše avtoceste šestpasovnice...?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Zanimivo, da tudi DARS uporablja napačno terminologijo, ker denimo tukaj govorijo o nekih štiripasovnih avtocestah v SLO. Ali pa bognedaj, da mogoče ti uporabljaš napačen izraz? Ali pa jaz nekaj ne vem in v SLO obstajajo avtoceste, ki imajo 4 pasove v eno smer? Najbrž bo slednje.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Pogovarjanje z vozniki pred mani in za mano, je tudi meni v navadi
redface-1.gif

Človk se mora vsake toliko mal poment sam s sabo
hysterical-1.gif


Se pa še nisem šminkala v avtu - razen, če to vključuje tudi lipgloss oz. labello
smile-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.367
9.800
113
kod Džej-Zija
Off: Kje si se pa ti skrivala zadnji teden?

On: Enkrat sem se vozil z modelom, ki je med vožnjo po ovinkasti lokalni cesti tipkal sms-e. Mi je precej živcev požrl, pa še dopovedat se mu ni dalo nič.
jezen.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ma daj nehaj, no. Sem te zadnjič videla na avtocesti (vsaj mislim, da si bila ti, avto je bil enak kot v tvoji predstavitvi), ko si si med vožnjo lakirala nohte. In to na nogah. Noge v luft, iz avtobusa so pa otroci gledali.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
kaj pa ti veš zakaj so ble nogu u luftu....nisi si dobr ogledal
tongue-1.gif

Možno ja, da nisem dobro gledal. Itak sem že malo starejši občan, pa me je bolj zanimalo kakšen odtenek rdeče barve si izbrala za barvanje nohtov, pa kolk širok penzl uporabljaš. Mislim, da ni bil tista kurbiš rdeča ampak je bila bolj na višnjo, kajne?
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Kurbiš rdeče barve je moj avto, jaz imam rada malo temnejšo. Ampak za starejšega občana pa dobro vidiš
grin1.gif


Ni me 14 dni, pa že spamam. Najbolje, da grem kar spat
rolleyes-1.gif