trend nošenja brade

5. apr 2015
1.335
691
113
mogoče pa so "they" ustvarili trend poraščenosti moških, da jih ločijo od pussijev/metrosexualcev/transov.. da je jasno kdo je kaj..

mogoče pa je gillette predrag postal..

mogoče pa je pravim ženskam všeč pravi moški, torej poraščen..

:D
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
mogoče pa so "they" ustvarili trend poraščenosti moških, da jih ločijo od pussijev/metrosexualcev/transov.. da je jasno kdo je kaj..

mogoče pa je gillette predrag postal..

mogoče pa je pravim ženskam všeč pravi moški, torej poraščen..

:D
zna držati. v bistvu zenske zahtevajo to, oziroma jim je ti bolj všeč.
tako ko moskim da je spodaj urejeno da lažje z jezikom poleg prideš.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Mislim, da je mal, da zgledamo deci, mal ali zelo, pa ker je to babncam všeč. Meni je moja težila 15 let, da si naj pustim gobec kosmat. Ravno tako so druge govorile ali težile, da bi mi bl pasal, da sem poraščen. Letos poleti sem opazil, da mam "čudno" kožo po buči in sem si nabavil strižnik, tako sa se sedaj s tem pristrižem. Koža se je popravila a ker imam dober strižnik in ker babnce lepo predejo okol mene, bo tko ostal. Vsaj za en cajt. Je pa res, da eni mladci skušajo imet brade a ni materijala in je grdo. Maš timbrmane, ki pa so ali urejeni ali pa vidiš kaj je jedel en teden nazaj.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
Zadnje čase? Tole je trend že nekih deset let. Trend pač. Kot recimo prekratke hlače. Pa buljenje v telefon. Nekaj kar mutava raja pograbi na polno in se čudi vsakemu, ki ni del tega trenda.
K temu pri buljenju v telefon bi dodal tist (vsaj meni) čuden način pogovarjanja, ko folk drži telefon pred sabo kot da gre za videoklic a v bistvu gre za klasičen pogovor z zvočnikom na "on" potem se pa ali derejo v telefon pa ga tiščijo na vsake toliko k ušesu, ker zaradi hrupa v okolici itak ne slišijo dobro ali pa zaradi miru v okolici vsi mimoidoči slišijo vse podrobnosti pogovora :aplauz: :valjamse:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Včeraj grem na sprehod po lokalnem sprehajališču. Ena frčafela na telefonu skos v angleščin, nevem a je prišla hodit ali pokazat nam kmetom, kako ona lahko nategne tudi druge narode.