jogi 140x200?

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Potrebujem novo ležišče in dva prijatelja sta mi priporočila dormeo. 2+12 z 2cm spominske pene stane 274eur. Zanimajo pa me vaše izkušnje, oz. je zadeva ok, so drugi jogiji boljši? Na 100€ ne mislim gledat, glede na to, da gre za stvar na kateri preživim vsaj 6h vsak dan, tako da na dan z besedo
wink-1.gif
 

Luchka

Pripravnik
6. dec 2007
216
0
16
Moj svak ima doremo - zame je pretd, samo jaz sem res vajena mehkobe. Sicer je pa tudi meni dosti ljudi priporočilo dormeo, zdaj, ko kupujem posteljo. Potem bo že kaj na tem. Sama imam halo-efekt zaradi debilnih reklam ...
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Dormeo je čist kul, samo jaz bom naslednjega kupil v štacuni (mercator, merkur, kakorkoli, samo da je anonimno). Skratka če kupiš po telefonu ali preko njihove spletne strani ti kljub prepovedi težijo z vsemi možnimi reklamami še naslednjih 5 let. Skratka kupi tako, da jim ne zaupaš svojih osebnih podatkov, ker je to nightmare (buzurirajo te po vsem kar jim daš: beri telefon za kontakt za dostavo, mobitel, sms, naslov kamor so ti dostavili jogi...). Skratka firma je kar se tiče spoštovanja zsebnih podatkov podn od podna. Če kdo misli drugače mu lahko pošljem korespondenco mailov, v kateri sem jih ene 5x prosil da nehajo... brez uspeha. Selitev na drug naslov me je rešila njihovega trasha.
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Kul, hvala za odgovora.
Maila jim ne dam v nobenem primeru, če bojo pa pisma pošiljal me pa ne moti tako zelo, da bi ga šel sam iskat. Tako ali tako vsaka dva tedna odnesem 10kg papirja na ekološki otok. Če bo še ena kuverta več, bmk:)