Dober jogi - dober spanec?

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
hysterical-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Mam pa svoje strokovne reference, ki pravijo, da sem že spala tudi na dražjih jogijih pa sem se zjutraj zbudila čisto zbita, medtem ko me moj jogi še ni razočaral.
grin1.gif

Bitch ma strokovne reference na dragih jogijih. Mogoče je tud kakšno vodno čez dala...
wink-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
Citat:
Potem pa svizec zvije tadolgega in se ga zakaja celi vikend...


sicer ne bom trdila,da zadeva deluje 100%, ampak na predstavitvi so naredil preizkus z merilcem električnega in drugega sevanja (tista napravica, ki jo imajo tudi bioenergetiki) in dejansko je nad posteljo zadeva utihnila, takoj ko se je premaknil izven območja postelje, je pa začela piskat. Bog si ga vedi, kako to naredijo, ampak očitno zadeva deluje. Se pa naredi kak meter visoko polje nad posteljo, kjer naj sevanja ne bi bilo. Bom poročala, ko zadevo sprobam
wink-1.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
A to je ena napravica, ki jo ima prodajalec v roki in nekaj časa piska in iglica skače ko zmešana, potem pa kar magično utihne? Tega pa res ne moreš manipulirati
smirk-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ja neki tazga je, ja..kokr sm vidla, je bla enaka kot tista pri bioenergetiku..pa ne vem, zakaj bi bioenergetik to nucal, če gre za nateg..sicer pa to napravco tut drugje nucajo, da vidijo, kako dobro je izolirana elektrika, če sem prav razumela..

sicer pa nismo kupil te prevleke zarad te protisevalne scene, ampak zaradi volne, iz katere je prevleka narejena...tisto antisevanje je, v kolikor drži, samo dodaten plus
wink-1.gif
(sem približno enako nejeverna do scen, ki jih ne morem videt/prijet...)
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
Citat:
Potem pa svizec zvije tadolgega in se ga zakaja celi vikend...


sicer ne bom trdila,da zadeva deluje 100%, ampak na predstavitvi so naredil preizkus z merilcem električnega in drugega sevanja (tista napravica, ki jo imajo tudi bioenergetiki) in dejansko je nad posteljo zadeva utihnila, takoj ko se je premaknil izven območja postelje, je pa začela piskat. Bog si ga vedi, kako to naredijo, ampak očitno zadeva deluje. Se pa naredi kak meter visoko polje nad posteljo, kjer naj sevanja ne bi bilo. Bom poročala, ko zadevo sprobam
wink-1.gif
Če zadeva slučajno kaj deluje(in tukaj je veliki ČE), potem te bi ščitila le pred elektromagnetnimi sevanji, ki prihajajo izpod blazine. Na vse, kar prihaja od strani ali od vzgoraj niti v teoriji ne more imeti vpliva
evil.gif

Tako da ja, če ponavadi vtikaš mobitel po posteljo, te bo mogoče ščitilo pred njim
hysterical-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Sicer pa, kar se tiče elektromagnetnega sevanja, ne vem če je res dokazano (pa ne s kakimi namišljenimi inštituti
grin1.gif
To je to.

Aja, sicer pa spim na jogiju. In ni jogi ampak Jogi, zdajšnji Meblo. The Jogi med vzmetnicami, pa ga ne zamenjam za noben dormeo. Sem ležal tudi že na latex vzmetnici, pa zaznih xy jogijih, spominski peni, pa mi ni... Imam pa zraven mehak latex vzglavnik in deko iz merino volne. Celo leto, pa je vedno ravno prav, edino pozimi se malo bolj zavijem
grin1.gif



lp
Peter
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Seveda v tem primeru pride na vrsto še podatek, da te zadeve ODBIJAJO sevanje. Kar pomeni, da vse sevanje, ki pride iz drugih smeri kakor izpod postelje, dvakrat potuje skozi tvoje telo
aplauz.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Si ti sigurna, da je tista napravica dejansko merila sevanje?
evil.gif

Zanimivo, zgleda so proizvajalci čudežnih jogijev uspeli pretentati fizikalne zakone. V njihovi okolici se elektromegnetno polje ne obnaša več tako, kot bi se moralo
evil.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Zato, ker tisti merilec zaznava omrežno napetost. In kao fora je, da skozi jogi ne zazna več kabla, kot da ga ne bi bilo. Samo še zdaleč pa ni elektromagnetno sevanje iz vtičnice edino, ki je v tvoji okolici, in ker je ostalo na drugih frekvencah, ga seveda tista napravice ne more zaznat
wink-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Pa vprašanje, če je tisti merilec sploh pravilno deloval. Tele zadevice za odkrivanje kablov ponavadi delujejo do kakšnih 30cm. Ne pa da z njim mahaš po sobi in vpiješ, kako zaznava sevanje
evil.gif


No šeenkrat in zadnjič. Tale jogi bo zadržal(če sploh bo kaj) le tisto sevanje, ki bo šlo skozi njega. In še to le do določene frekvence, kolikor je pač gosta prevodna mreža(če dejansko v resnici obstaja kaj takega v njem). Če je ali ni ozemljeno, tukaj nima nobene veze zraven
evil.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
sej ta scena ni v jogiju, ampak posebni prevleki, ki vsebuje karbonsko zaščitno mrežo. In iz prevleke je napeljana žička, ki jo vtakneš v vtikač. Cela scena je pa zgledala takole: zraven postelje je bil kabel, vključen v elektriko in bližje, kot je šel h kablu s to napravico, bolj je piskala. Ko je bil z napravo nad posteljo, je naprava nehala piskat.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Torej šeenkrat preberi moj post, kdaj in kako te naj bi tale prevleka "ščitila"
In kot vidiš imam prav-ko je bil kabel med posteljo in napravo. Sedaj mi pa povej, koliko takšnih stvari skrivaš ti pod posteljo, da bi se morala zaščititi pred njimi? Ker stvari ki so nad ali ob postelji, te bodo še vedno prav lepo obsevale. če ti vidiš napravo, tudi ona tebe "vidi" in tukaj ti ne pomaga nobena zaščita. Pa še to me zanima, če je ta mreža sploh dovolj gosta, da zadrži frekvence, na katerih oddajajo telefoni
grin1.gif

Tisti žička za v vtikač je pa čisto brez veze, verjemi mi
grims-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Mogoče je pa tak zanič narejen, da ga rabiš ozemljit zarad statike, da te ne bi treslo ko bi zjutraj na tla (=nulo) stopil
hysterical-1.gif


Hm, lahko proba, naj da mobitel pod dormeo, pa bo vidla če bo še dobil signal. Če ga recimo zaviješ v alufolijo je no-go
grin1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Drugič temu prodajalcu reči, naj da žico NA posteljo in potem pomeri. Boš videla rezultat
evil.gif