Dober jogi - dober spanec?

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
No sej je isto. Silila si telo v tebi 'pravilno pozicijo, jogi pa tega ni dopuščal
tongue-1.gif

To se povsem strinjam. V hotelih je ponavad tak problem. Večina sicer ima vrhunske jogije, ampak če tam prespiš samo noč ali dve, si utrujen za znort. Če pa ga koristiš še nekaj dni, te potem zajebava domač jogi
grin1.gif

Jaz imam vedno problem, če prespim v tuji postli, ker mi je naslednje jutro za umret
crazy1.gif


Bička, rajš se ne navadi na luksuz
tongue-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Zakaj ne moremo spati?

Vzroki za nespečnost so notranji, izvirajo iz nas samih, ali pa so zunanji.

Moteči zunanji elementi, ki nam lahko kratijo spanec, so:

– neustrezno ležišče, odeja in blazina,

– neustrezna temperatura, svetloba in hrup v prostoru,

– partner, ki leži poleg nas.
hysterical-1.gif
Sam bi ga mogu že ornk sovražit, da bi ti on/-a krajšal/-a spanec.
hysterical-1.gif

Mene na novodobnih jogijih najbolj muči vročina ... prav vrem na tistih jogijih, zato pa sem zjutraj čisto izmozgana.
Vi, ki jih redno nucate tega ne opazite oz. ste rabil kej časa, da se navadite na drugo temperaturo?

LP
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Vi, ki jih redno nucate tega ne opazite oz. ste rabil kej časa, da se navadite na drugo temperaturo?

LP

Pri nekaterih ležiščih imaš zimsko in letno stran... samo obrneš ga. Dobro si me spomnila, moram preverit na katero stran ga imam.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jst se pa ze ene pol leta poigravam z mislijo o vodni postelji. Namesto da zapravljam velike denarje za kakovosten jogi, bi si nabavil vodno posteljo in bi se resil zadev kot so prsice, tockaste obremenitve hrbtenice... kaj pa vem, sicer bom kupoval cez par mesecev a zaenkrat se nagibam k vodni.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
meni ni nikoli pretirano vroče. Ponavad sem itak zmrzljivc in sm zdej še vedno pokrita skoutrom in deko. Vroče mi rata edino poleti, če še kdo zraven spi in imam okno sam na oberliht odprto (ampak to je bolj fora sončne lege sobe kot pa same postelje). Dobim pa v kratkem od bavarie wolltex tisto prevleko za jogi, ki baje še bolj uravnava prehajanje toplote-da te pozimi greje, poleti ti pa ni vroče. Pa še nek sistem, ki preprečuje magnetno sevanje ima, tako da mobiteli, računalniki ipd. ne bodo več motili spanca
grin1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Jaz mam tud že kar nekaj časa probleme s spanjem. Ko se zbudim mam občutek, da sem čisto zbit skupaj in kot da ponoči ne bi nič dihal. Ko na širok zadiham je prav blagodejen občutek. Prej sem bil navajen bolj na mehke jogije, zdaj mam pa že nekaj časa bolj trdga. Sem pa zamenjal povšter iz perja za enega s spominsko peno in se je res izboljšal občutek. Sam poka mi pa še vedno v vratu. Kaj svetujete?
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
srce-1.gif


Drugače pa na dormeotu (tistem ki ga ozemljiš) se prekleto dobro spi. Jaz ga imam nekje od novega leta. Res pa je, da je nekaj časa malo čuden občutek, potem pa spiš kot dojenček.

Bom pa počas sosedovega petelina obglavil, ker ta mi pa res krati spanec
10.gif
, ampak to je že druga zgodba.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
vodna postla je kul.. pozimi si jo lah ogrejes na 30°, polet pa na min 24° .. Letno zabijes cca 20€ za vzdrzevanje.. da ulijes eno tekocino proti razni vodni golazni..

je pa hudic, ko se jo navadis.. se razvadis pa je drek
smile-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Vodne postle pridejo okol 2500€ tko da je to kar zalogaj. Ampak verjetn je vredno.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Pri Danaji jih dobis za dobrih 1200 oziroma ce se preseravas z ogrodjem kot takim lahko racunas se na dodatnih 300+ €. Ampak prides skozi za 1500-2000€ brez problema (Ce si bolj skrt in hoces samo posteljo brez posebnih zelja tut pod 1500€).
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
Pa še nek sistem, ki preprečuje magnetno sevanje ima, tako da mobiteli, računalniki ipd. ne bodo več motili spanca
grin1.gif
Potem pa svizec zvije tadolgega in se ga zakaja celi vikend...
hysterical-1.gif
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Sem mal pregledu ponudbo na netu in vidm da jo pri H2O dobiš tud že za manj kot 1k€ (140×200).
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
No Danaja ima vse dimenzije (tudi 200x220 z dvema jedrima za katero se jaz zanimam) po enotni ceni (12xx€). No ce pristejes se montazo pa kilometrino (pa iz pizdematerine so), ki si jo zaracunajo si tam na 1400.
 

B81

22. jul 2007
34.542
8.986
113
Vodna postelja pri kolegu komplet z dvojno neko tole gumo al kako zadevo in seveda z nastavitvijo temperature je okoli 5 k sit.