...in še nova Kia Sportage...

Čez cesto imam gradbišče, bom v torek slikaj vozni park delavcev. Top shit ti povem.

Kar se tiče golfa, ne vem katera serija je bolj odurna.

I. je bil lep leta 1982
II. je še zdej največji hit gastarbeiterjev in bosanskih kmetov (dizel)
Višje serije pa niso vredne komentarja. Preplačan pokvarljiv crap z več serijskimi napakamo kot ima Opel rje.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
No, če bo tvoja Kia čez 5 let še vedno tako super kot sedaj, potem se ti ne bo treba posipavat s pepelom. Čeprav dvomim.
evil.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Bom te z mojo šajtrgo peljal poleti na obalo in se bova učila plavat.
evil.gif


Mene bolj zanima, če bo TRD-ova Kia tudi čez 5 let tako konkurenčna golfu.
wink-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zakaj pa ne? Rezervni deli so proti folkzvagen grupi skoraj zastonj.

Če pa imaš tako šajtrgo, da prec v morju pristane ... ne hvala, že znam plavati.
tongue-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.462
113
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
vidiš da nimaš pojma o avtih.standarde in to ne evropske ampak svetovne v tem razredu postavlja toyota corolla.

hysterical-1.gif

http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Corolla

The Corolla is a line of subcompact/compact cars manufactured by the Japanese automaker Toyota, which has become very popular throughout the world since the nameplate was first introduced in 1966. In 1997, the Corolla became the best selling nameplate in the world, with over 35 million sold as of 2007.[1] Over the past 40 years, one Corolla car has been sold on average every 40 seconds.[2] The series has undergone several major redesigns.

Se oproščam, ampak nisem se mogel zadržati.
 

airj

Pripravnik
29. sep 2008
450
0
16
Kr neki. Taka svetovna firma, pa tko dolgo že delajo to karjolo, po celem svetu jo prodajajo, pa jih neki na EU omejen golf skoraj poseka po prodaji pa 10 let manj se prodaja. Pa se za Toyoto ne spomnim drugih tako miljonsko uspešnih modelov, pri tem piškavem EU folcvagnu pa še vsaj enega.. Kr neki, res.

Se opropščam, ampak res se nism mogel zadržati.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Golf se prodaja skoraj po celem svetu, tako mimogrede. Seveda pa je pojem kvalitete predvsem na balkanu, drugje ima toyota s karjolo "malo" več ugleda in uspeha. Sicer pa je toyota največji in najuspešnejši proizvajalec vozil na svetu, je vseeno koliko miljonov kakega modela so kdaj naredili. Vw pa pač to ni. Pride sploh med prvih 5? Nazadnje ko sem pogledal je bil še hyundai s kio uspešnejši
evil.gif
 

Dr_Strangelove

Fizikalc
1. nov 2007
3.073
2
36
www.pentagon.gov
Problem Tojote Karjole dan danes je, da je preveč povprečen avto. Se pa v svetu resda dobro prodaja, ampak lahko bi bilo še bolje, če ne bi bili tako butasto konzervativni in povprečni.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Golf se prodaja predvsem v Evropi ter delno v Latinski Ameriki. V Aziji ga ne boš videl. Toyota se pa res prodaja po celem svetu.
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
sem rekel, da bom tiho v tej temi, ampak ne gre

prvo kaksne ti hrosc klatis?
prmerjas golfa s toyoto
bonk.gif

pa vw se zlo dober prodaja tud v USA,
v bistvo so nemci tam statusni simbol
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Golf se prodaja v USA, ampak se niti približno ne smatra za statusni simbol.

Ja, in primerjam golfa s toyoto, pa nisem edini tukaj. Toyoto corollo boš našel čisto povsod po svetu (razen na Antarktiki), golfa pač ne.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.366
9.798
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
sem rekel, da bom tiho v tej temi, ampak ne gre

prvo kaksne ti hrosc klatis?
prmerjas golfa s toyoto
bonk.gif

pa vw se zlo dober prodaja tud v USA,
v bistvo so nemci tam statusni simbol

V ZDA so statusni simbol Audi, BMW in MB. VW je pa daleč od statusnega simbola.
hysterical-1.gif
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
obema nad mano, ce bi bolj pozorno prebrala bi izluscila, da sem napisal NEMCI, torej nemski avti

vw je zelo cenjen v USA,
ze s hroscem in golfom ena cabrio, pa un legendarni hipijski kombi,.....
legenda pac
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
pa ne vec toyote vun metat, ker so mogli posebno znamko ustvarit, da so lahko konkurirali svabom,
pa jim tut ne ratuje najbol

VW je moral kupit par znamk, da se lahko pohvali s športnimi in prestižnimi avtomobilii v svoji paleti