iGo Primo

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Pa vam dela normalno nova verzija 1.2?
Jst jo na htc touch hd 1 nikakor ne uspem usposobit, telefon se resetira, ko se naj bi pokazal osnovni menu od primota. Sem poskusil s staro dato, ki sem jo uporabljal pri 1.1 verziji in tudi novo od 1.2 a ni razlike, zmeraj reset.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne se mtrat, na HTC HD je primo 1.2 čista katastrofa (resetiranje, problemi z zvokom itd...). Dokler se ne pojavi popravljena verzija ali vsaj nekakšne rešitve, raje ne zapravljaj časa. In pa s kombiniranjem starih in novih datotek, ne boš rešil nič, bo prej slabše, saj sta programa drugače kodirana, čeprav na prvi pogled vse izgleda enako.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
No se mi je zdelo da bo nekaj takšnega, ker ko sem bral po tujih forumih, imajo uporabniki kar veliko problemov s to verzio, sploh z izgubljanjem signala GPS.
 

hombre

Zelenc'
14. sep 2010
13
0
1
Potrebujem nasvet...
Imam Prestigio 4120Bt s IGO AMIGO (free update je navoljo praktično še vso leto), pa me ima firbec, da bi na 4 Gb kartico namontiral še PRIMO (1.1 ali 1.2?) ali kaj tretjega (Garmin?). Kaj bi bilo najpametneje storiti? Razen zahodnega dela Evrope (A, D) si želim še čim boljšo pokritost Srbije, BiH...

LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
iGO primo 1.1 in pa zemljevide Teleatlas 2010.09 - Centalna in zahodna Evropa ter Topmap 2010.10 - najnovejše za vzhodno evropo, vključno s Slo in bivšo jugo. Pokritost na nivoju Garmin AdriaRoute. Ne moreš falit!

lp
 

tine

Zelenc'
11. jul 2008
7
0
1
Ali obstaja SLO voice za iGO primo 1.2? V paketu ga ni, probal sem uporabiti voice od Primo 1.1, pa že ob štartu napiše, da je težava v voicu.

Hval v naprej za pomoč
 

tine

Zelenc'
11. jul 2008
7
0
1
Hvala Janch, deluje in ne deluje. Med zaganjanjem me opozori, da je nepravilni voice, vendar me spusti v program, kjer pa takoj napiše: out of memory in bye, bye, me vrže ven.
Bomo šli nazaj na 1.1.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Mogoče bom pihnil malo mimo...amapk imam dve vprašanji:
1. a je mogoče na Primotu menjati temo oziroma skin s takšno, da ti na prvi strani med navigacijo prikazuje tudi nadmorsko višino?
2. a dela to tudi na Androidu?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
@tine
Pobriši mapo save, in ponastavi nastavitve. za voice si izberi Katjo ali Mirka, s Tanjo so problemi..

@Matjaz1974
1. Da, to opcijo maš po defaultu, brez potrebe po kakršnem koli skinu, le v nastavitvah si je potrebno dodati polje za prikaz višine
2. Ne
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tanja na moji napravi z wince 5.0 (480x272) tudi dela b.p na vseh NNG navigacijah, tudi na novem primu 1.2. Ne dela pa npr. na Waytequ 800x480 @ wince 6.0 - program krešne. Ne vem, ali je kriva resolucija ali OS...
 

Titan1

Pripravnik
30. dec 2009
94
3
6
Janch ti ko si stručko mi povej ali se da v igo primo 1.2 tam ko se ti odspodaj navigacije narišejo pasovi ceste,v sys tex kaj vpisat da
bi se zraven pojavil kak zvočni signal.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
V sys se glede tega ne da nič spremeniti. Lahko pa uporabiš kakšen skin, ki ti bo zagotovo razširil opcije za zvočna opozorila..Kateri skin bi ti to opcijo ponudil pa ne vem, saj sam s skini načeloma nimam opravkov, saj ponavadi povzročajo več težav, kot pa prinašajo koristi
smile-1.gif
 

Titan1

Pripravnik
30. dec 2009
94
3
6
Hvala za odgovor @Janch.Se mi je kar zdelo da bi morl uporabiti kak skin.Do teh skinov mi ni ker ti lahko povzročajo težave.
Bo pač ostalo tako kot je.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Izšle uradne glasovne datoteke za Primo 1.2. Tisti, ki uporabljate Primo 1.1, ignorirajte post
wink-1.gif


Deu--Dut--Eng--Esp--Fra--Gre--Ita--Pol--Por--Rus--Svn --Tur (no TTS)

Klikenzi

Če boste uporabljali te glasovne datoteke, je potrebno iz sys pobrisat:

[sound]
csv_voice_enabled=1
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
A je kdo slučajno uspel z originalno ali katerokoli drugo data datoteko za res. 480X234 zalaufat Primo 1.1
Sedaj mi dela z modificiranim sys iz druge resolucije in ko probam na novo zagnat "čisto" verzijo Primo 1.1 s tem data mi zalaufa do izbire jezika, pa potem še malo, nekje na 4/5 polja za napredovanje, pol pa ga ven vrže in spet od začetka. Je pa že v tem delu takoj videt, da je resolucija prava in slika precej boljša.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.368
710
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Poglej v crash log, če ti je slučajno zapisal, kaj ga zmatra..

edit: ne razumem najbolj ...a Prima laufaš z original multires data zip in si svojo resolucijo sam forsiraš s pomočjo sys? Če je tako, potem si morda spregledal, da obstaja že narejena resolucija tudi za 480x234 in bi veljalo probat s to.
sprasujem se.gif
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Še enkrat
smile-1.gif
do sedaj ko je prišel original za to resolucijo sem ga laufal na drugo resolucijo s prirejenim sys pa dela OK, samo na sliki se vidi (kvaliteta ne drugo), da ni ta prava res.
Zdaj pa sem probal dat not drugo kartico z originalnim pravim dat (pa še dvema drugima dat za 480X234) pa mi ga vedno sesuje tik pred koncem
frown-1.gif

Crash pa sem vedno vestno zbrisal in save tudi, tako da če bo danes popoldan spet krešnu pripnem kaj ga muči.
wink-1.gif


Ups še ideja: premium POI so zelo obsežni, a mu mogoče tu zmanjka placa?