iGO Primo, Nextgen SKINS [Android]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
GjAk_v2.2_AriNe-41 = 800x480 -- > 1920x1080


NEW 26.10.2014


- Rewritten display panels on the "Menu" in the intro and in the status bar. If sys.txt have this record, then battery will not be visible.

[interface]
automotive=1

- Rewritten button 2D-3D. If the "Map Settings" - "Custom Zoom" does not include a fixed zoom, then for a long tapas on the 2D-3D button switches the observation point on a circle card - "low" - "Accessories" - "high".
- In some places, trimmed keyboard.
- Fix the "delete waypoint"
- Rewritten split screen transparent buttons.
- Repairs.
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
HTC One+, Jelly Bean, nameščen najnovejši iGO Primo, ko želim izbrati GjAK_v2-2_AriNe-41 (imam ga v mapi UX), mi pokaže, da je tam le -38 in tudi ko izbiram skin, mi pokaže, da je nameščena 38-tka.??
Dušan
 

expertzor

Zelenc'
27. okt 2012
18
0
1
lp... mene pa zanima sledeče... mi lahko kdo razloži kako se menja slika oz puščica v več stvari in kje jih lahko dobim... 2. kako odstran ČRTE IZ zemljevida ki so se mi kar tako pojavile ???


hvala za odogovre
 

expertzor

Zelenc'
27. okt 2012
18
0
1
+ kam dodam slovenski jezik posodobljen ??? in kam dam za tovornjake datotoke + kje lahko njdem in doložim te zadeve??? hvala za pomoč
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Nimam časa, se ti ne da na brzino najt odgovorov na zgornjih linkih?
Pa ne mi rečt, da ni odgovorov v teh dveh temah, ker vem, da sva jih z Janchem 100x napisala in prav tako so jih napisali drugi uporabniki.
 

expertzor

Zelenc'
27. okt 2012
18
0
1
nekot sem preletev pa nism zaslediv.. zaslediv sem menjavo puščice vendar tega nemorem jz naredeit grem nt NASTAVITVE ---> NASTAVITVE ZEMLJEVICA ---> Pa imam samo 4 opcije : način prikaza 3D, 2d.... Pogled Običajen, Nastavitve uporabniškega zumiranja.... Samodejni pregled.... to je vse kar laho spreminjam...
samo za črte bi še proso pa za to če se kje drugje nastavi ???
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tam, ko vidiš samo 4 opcije zaskrolaj meni navzgor in se ti bo pojavilo še več opcij ( če si pozoren vidiš na desni strani drsnik, ki je pri 4 opcijah čisto zgoraj in ko boš premaknil te 4 opcije navzgor se bo drsnik premaknil niže ).

Za črte pa daj print screen, ker nimam pojma kakšne črte vidiš in tudi nisi napisal katero napravo imaš s katerim OS in kako resolucijo.
Če je naprava z resoluciji 2000+ se črte pojavijo v 2D pogledu in kolikor mi je znano za to težavo še ni rešitev oziroma je edina varianta, da preklopiš na 3D pogled kjer teh črt ni.
 

expertzor

Zelenc'
27. okt 2012
18
0
1
ma dans ko sm jo hoto testirat sploh nism mogo nč naredeti z njo... kr neki se puščica vozi pa z leve pa desne bregi itd... jebemtiš ka me kaj jebe
frown-1.gif


drugač pa mam telefon SAMSUNG NOTE 4 !


neki ziher nism prav nalozo :S

http://shrani.si/f/b/Vc/4jJbTrIi/1/screenshot2014-12-01-19-.png

plus napisi za zagreb pa to ???
 

expertzor

Zelenc'
27. okt 2012
18
0
1
mi zna kdo povedat kero točno app morem naložit pa kaj naredeti da rešim to zadevo najlepša hvala !
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Prečitaj zadnji dve vrstici v mojem prejšnjem postu, kjer sem ti že napisal glede črt, ker sem predvideval, da imaš to izven serijsko resolucijo.

iGO je v osnovi delan za 800x480 vse ostalo so prilagoditve, ki pa žal prinesejo bug v resoluciji nad 2000.
 

expertzor

Zelenc'
27. okt 2012
18
0
1
ja to pomeni da za moj telefon se ne da to rešit???

SAMSUNG NOTE 4.????

in zka hoče tk štekat ko jo hočm uporablat veš mogoče ttisto zadevo v nastavaitvah sm pa izklopo že ???
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Rešitve NI za vse naprave, ki imajo resolucijo večjo od 2000 oziroma, če boš preklopil na 3D pogled teh črt NE bo, ker se pojavijo samo v pogledu 2D ( ptičja perspektiva ).

Probaj kako drugo verzijo iGO ali pa izbriši dem datoteko, če bo potem bolje.
 

expertzor

Zelenc'
27. okt 2012
18
0
1
aha pa ni karkoli narobe če je turška al pa kaj?... zdj je pa zanimivo ko sm to mapo zbriso pa kk hočm kaj naredet mi pa kr napiše igo prisilna zaustavitev... :D
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
In kako naj vem katero mapo si izbrisal, če ne napišeš?
iGO moraš odinštalirat in izbrisat mapo iGO, če je o tem govora preden namestiš novo verzijo.

Če si samo izbrisal mapo save potem moraš dat pod aplikacijami vsiljeno zapiranje iGO itd...

Sem ti rekel, da si dobro prečitaj teme kjer imaš opisano vse kako se dela z iGO na android, ker drugače boš obstal na vsakem drugem koraku, ki ga boš hotel naredit, če ne poznaš vsaj osnov delovanja oziroma spreminjanja.
 

expertzor

Zelenc'
27. okt 2012
18
0
1
če ti odkrito povem je 10000 strani in se mi nikakor ne da prebirat ker nekje tut same bedarije pišejo ... zato rajš ponovno baram ker ne sedim za računlaniko skos... in če mi je kdo prplavlen pomgat je :D čene pa si rečem več sreče drugič :D :D