iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Si pobrisal staro verzijo s telefona in resetiral (ponovno zagnal) telefon?
Pa ko naložiš .apk ga ne zaženeš ampak ugasneš/prižgeš telefon, potem šele poženeš instalacijo.
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Si pobrisal staro verzijo s telefona in resetiral (ponovno zagnal) telefon?
Pa ko naložiš .apk ga ne zaženeš ampak ugasneš/prižgeš telefon, potem šele poženeš instalacijo.
Seveda, zakaj že prenosa ne konča to mi je čudno,potem tudi nadaljna instalacija ne mor steči.Imam občutek da je nekaj na tel. narobe.
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Napačno si naložil. Aplikacijo imaš v podrejeni mapi.

Primer:
napačno: Notranja shramba\Igo Navigation 9.18.27.702387\iGO_NextGen
pravilno: Notranja shramba\iGO_Nextgen
Tega pa ne razumem popolnima ,aplikacijo sem naloži na notranji pomnilnik telefona,kaj moram ustvariti posebno mapo in sprememiti ime?
Do sedaj tega ni bilo potrebno.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Nisem napisal, da moraš spreminjat ime česarkoli, ne vem kje si to razbral. Poglej še enkrat pozorno na primeru kaj kaj sem hotel povedat - da nimaš mape v mapi. Sicer pa je v tem primeru težko ugotavljat kaj delaš narobe, če ne vidim slike notranjega pomnilnika in mape v kateri imaš navigacijo..
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Nisem napisal, da moraš spreminjat ime česarkoli, ne vem kje si to razbral. Poglej še enkrat pozorno na primeru kaj kaj sem hotel povedat - da nimaš mape v mapi. Sicer pa je v tem primeru težko ugotavljat kaj delaš narobe, če ne vidim slike notranjega pomnilnika in mape v kateri imaš navigacijo..
Tako izgleda ko prenesem app, na notranjem pomnilnik telefona, nato odprem prvo mapo in appza inštalacijo.
 

Priponke

  • Screenshot_20210716_143526_com.huawei.hidisk.jpg
    Screenshot_20210716_143526_com.huawei.hidisk.jpg
    143,6 KB · Ogledi: 178

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.320
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Bo kdo prevzel? :)
..nočem bit aroganten ampak res težko verjamem, da veš kaj delaš, ker tole kar vidim mi jasno pove, da ti manjkajo čiste osnove in na takšni ravni se boš težko spopadal s celotnim procesom, ki te še čaka, da spraviš navigacijo v delujoče stanje in namestiš zemljevide in po potrebi urediš še fine tunning..Ti imaš na telefonu zazipano (.zip) celotno aplikacijo, torej s tem že v osnovi nimaš kaj delat na telefonu. Na pc-ju kjer si si prenesel, moraš zadevo najprej odzipat in šele potem mapo kopiraš na telefon. Od tam potem zaženeš instalacijo (.apk), da se ti aplikacija namesti in se ti ustvari ikona za zagon. Ročno moraš potem dodati še iGO zemljevide (mapa content), šele potem lahko navigacija v teoriji deluje.
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
217
26
28
Bo kdo prevzel? :)
..nočem bit aroganten ampak res težko verjamem, da veš kaj delaš, ker tole kar vidim mi jasno pove, da ti manjkajo čiste osnove in na takšni ravni se boš težko spopadal s celotnim procesom, ki te še čaka, da spraviš navigacijo v delujoče stanje in namestiš zemljevide in po potrebi urediš še fine tunning..Ti imaš na telefonu zazipano (.zip) celotno aplikacijo, torej s tem že v osnovi nimaš kaj delat na telefonu. Na pc-ju kjer si si prenesel, moraš zadevo najprej odzipat in šele potem mapo kopiraš na telefon. Od tam potem zaženeš instalacijo (.apk), da se ti aplikacija namesti in se ti ustvari ikona za zagon. Ročno moraš potem dodati še iGO zemljevide (mapa content), šele potem lahko navigacija v teoriji deluje.
Najprej moje opravičiloza moje neznenje in napake, danes sem ponovno poiskusi z standardnim postopkom nalaganja in je šlo skozi, kljub temu da še vedno napiše ob nalaganju na telefon da je prenos Nedodokčan, zakaj ne vem, instalacija uspela in tudi ostale nastavitve.Kot je bilo do sedaj da so bili zemljevidi že naloženi za SLO.Kako je pa v Igo luna pa ne vem.Me pa zanima zakaj ne prenese dokončno ?Bi bil vesel strokovne pomoči na štiri oči ali preko telefona.Še enkrat se opravičujem in se še priporočam za vašo pomoč.Še slika .
Hvala.
 

Priponke

  • Screenshot_20210717_092147_com.huawei.hidisk.jpg
    Screenshot_20210717_092147_com.huawei.hidisk.jpg
    132,1 KB · Ogledi: 146

Twingo2

Zelenc'
23. feb 2018
20
0
1
Pozdravljeni, imam Nextgen luno brez skinov in me zanima, če komu delajo prometne informacije na Hrvaškem. Lahko tudi samo na navadnem Nextgenu in morda s katerim skinom? Zemljevidi so Here. Na programu TomTom in Sygic deluje vse bp, samo grafika mi je pri Nextgenu in govorno vodenje najboljše.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če ti delajo informacije pri nas, potem ti bodo tudi na HR. Je pa vprašanje kako ta storitev deluje pri njih, jaz zaenkrat še nimam izkušenj.
Ne delajo.

A ti veš zakaj se mi na nextgen vsake kvatre z Ari skinom pokaže bel zaslon z rdečim STP in če ne klikneš takoj gor, ga ven vrže. Tak na vsako uro ziher, včasih celo bolj pogosto.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Janch mi lahko na zs sporočiš katero verzijo Lune uporabljaš? Si bom nadopustu malce ukvarjal z njo? Thx