iGO Primo, Nextgen SKINS [Android]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Rešili smo večen problem glede skinov ( prikazuje/ne prikazuje )
cheer.gif


Najlepša hvala uporabniku @wilson iz drugega foruma, ki je javil da mu skin sedaj deluje po novi tehniki.

Torej, zadeva je sledeča za vse tiste, ki jim skina ne vidi pod Nastavitve/prikaz/

- iz mape skin odstrani skin in ga daj na Pc
- odpri skin zip datoteko in jo razpakiraj na namizje Pc
- mapo gfx in ui_android dodaj v mapo iGO ( info.ini NE potrebuješ )
- ob zagonu primota bo skin avtomatsko aktiviran

p.s.
Če na sveže nalagaš iGO, ga moraš prvo naložit in zagnat ter šele nato razpakirat skin po zgornjih navodilih.

p.s.2
Če vam iGO deluje normalno in vam ne reže robov potem NI potrebno vpisovat resolucije v sys in vam bo skin vseeno deloval po zgornjih navodilih.
 

riba43

Zelenc'
17. apr 2009
10
0
1
81
Kamnik
Popotnik hvala. Super si. Ko sva pred nekaj časa poskušala vse, da bi lahko naložil skin na mojo Samsung Galaxy Tab2 10.1 ni šlo. Danes slučajno pogledam forum in evo, vse dela kot je treba. Naložil sem GjAk_v2.1_Arine-31. Bom pogledal za kakšno novejšo verzijo in si jo naložil. Še enkrat hvala tebi in vsem soudeleženim tukaj.

Lp
 

joshyslo

Pripravnik
Izključen uporabnik
30. jun 2008
250
4
18
delal po teh navodilih kot si opisal ,, popotnik,, a se mi igo samo nalaga in ne zažene
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Katero napravo imaš?
Katero verzijo primota uporabljaš?
Imaš vpisano resolucijo v sys?
Mapo Skin imaš prazno?

Pojdi pod nastavitve naprave/aplikacije/ in daj vsiljeno zaustavitev za Primo.apk in ponovno zaženi primo.
 

joshyslo

Pripravnik
Izključen uporabnik
30. jun 2008
250
4
18
galaxy s3

pred namestitvijo tega skina je šlo v igo zdaj pa ne.
igo mapa je prazna.

končno sem usposobil
vse pobrisal dal gor
igo primo isralel 9.6.29.357899 jan 8 2014 skopiral mape vse potrebno, skin mapa prazna nato razpakiral Gjak v2.1 Arine-32 in dodal v mapo IGO gfx in ui_android in zdaj deluje
kako pa aktivirat HUD

hvala popotnik rešil in deluje kot treba
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
HUD aktiviraš tako, da greš pod prikaz zemljevida in boš tam našel ohranjevalin zaslona/ screen saver in v njem za vklopit HUD.
Drugače pa najdeš navodila za skin in prav tako HUD na strani 12 v prvem postu v priponki
wink-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Naredi simulacijo poti in boš imel možnost za aktivirat hud funkcijo.

Ko boš v simulaciji se ti bo pojavil črn zaslon na katerem boš imel možnost stisnit na zelen gumb za aktivacijo, oziroma med simulacijo se ti bo na zemljevidu pojavil nov gumb z napisom HUD.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
GjAk_v2.1_AriNe-35F = 800x480 -- > 1920x1080


23.02.2014
- Redesigned POI visibility settings and now POI visibility photo ALREADY withstands errors noticed many .
- Added a button support forum, on / off via the sys.txt, address also can be changed through the sys.txt:
[skin_arine]
support_forum = 1, 0 - OFF
web_site = "http://www.alter.si" (just an example, you can enter any web address)
( sem predelal tako, da že privzeto klik na gumb support forum odpre našo android temo
smile-1.gif
)
- Fix error of the second rotation , the color of the arrow does not change automatically.
- Redesigned Forbidden turns.
- Redesigned Notify list
- Technical repair.

p.s.
Če kdo želi ta gumb onemogočit vpiše v sys:

[skin_arine]
support_forum = 0

Če kdo želi, da mu gumb odpre kakj druga pa vnese še tole v sys pod skin_arine:
web_site = "http://xxxxxxxx"
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Sem dal tale zip v content\skin, ga v menijih izbral, resetiral in progres bar pri reštartu se ustavi na 3/4 ....note 2
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
.

Še hujši problem pa je, da se Screeen Saver sploh ne ugasne, pa lahko karkoli in kakorkoli pritiskam po displayu. Šele po dolgem času in tipkanju, bolje rečeno "drmanju" pride v nastavitve za Screen saver.

Se še komu to dogaja? HUD se mi zdi zelo uporaben, zato bi bil zelo vesel, če bi mi deloval. Sedaj bom poizkusil še nekaj starejših verzij, če ne bo napredka, popolna odstranitev programa in nova namestitev. Upam pa seveda na kak vaš nasvet...
cool-1.gif


LP

EDIT: Šel sem nazaj vse do verzije 27, rezultat pa je povsod enak.Najbrž nima smisla, da preizkušam še starejše verzije. Sedaj program ponastavil in še en test, nato kompletna deinštalacija in vse na novo.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
GjAk_v2.2_AriNe = 800x480 -- > 1920x1080


NEW 18.03.2014

The main change - is the ability to quickly add the desired radar by tap on the cursor .
Radar is saved in the location in which you tap on the cursor .
Inclusion in the "Options Skin " understand from the screenshots .
Those . job.
Some screenshots here.



Maud skin over.
Support - only bug fixes .

13.03.2014

Completely redone voice alert radar , now live voice is disabled in the settings themselves radar is working correctly depending on the settings of " approaching " or " only in excess ." This feature of many skin noticed , for example here.
Add validation ( test ) for radar and TTS. Short press on the icon - the test voice and long tap - the entrance to the setting of this radar.
a ) If the test sounds in English , then in a voice no translation
b) If the test does not sounds - it is necessary to add an entry to sys.txt.
c) When Testreports TTS reading of records - activated_speech = "?????????"
sys.txt entries for TTS

[warning]
speedcam_enabled=1
is_spoken=1

...........

; S P E E D C A M - C A T : 29
[speedcam_category:29]
activated_spoken_type=speech
activated_speech="Pedestrians"

approach_beep_distances=550
approach_beep_spoken_type=speech
approach_beep_speech="Pedestrians"

overspeed_spoken_type=none
overspeed_sound="none"
skin_first_sound="Pedestrian_Crossing"
skin_speed_sound_delay=160
skin_repeat_sound="Pedestrian_Crossing"
skin_repeat_distance=150
skin_off_sound="speedcam_off"

min_frc=5
use_road_speedlimit=0

Altered test for live voice if the audio warning off in the settings, then will not talk .
Same if chosen ' only vizualnye Guided . " .
Test will not and then if not present in sys.txt relevant records for a live voice voice .
Tap on the icon - test long tap - get into the setting of this radar.
Remade all the fonts in the skin ( skin size is smaller ) .
Something which removed unwanted icons .
Repairs.