iGO-683 B ali je vreden nakupa?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Je že tko, da pomagaj si sam pa ti bo tudi bog pomagal. A ne?
rolleyes-1.gif
 

ceko

gps navigator
21. jul 2007
184
0
16
Garmina še nihče ni dal na wince 4.2.

leni tudi jaz sem to prosil že med prvimi posti pa mi nihče ni nič napisal (glede slo vodenja in vmesnika)...
če pa ne daš ali ne poveš kje dobit karte za igo, potem je pa cela štala.
 

ceko

gps navigator
21. jul 2007
184
0
16
win mobile (na dlančniku) in wince sta tudi podobna in oba windows
smile-1.gif

je sigurno kakšna druga verzija windowsa...
 

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Citat:
Uporabnik ceko pravi:
win mobile (na dlančniku) in wince sta tudi podobna in oba windows
smile-1.gif

je sigurno kakšna druga verzija windowsa...

OK hvala za pojasnilo res si zakon. Vem, da si naredil cool skin za iGO ali je tudi opcija za veliki ekran 4,3"?
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
če bi kdo rad navigon naj me kontaktira preko zs - bo delal bp na tej resoluciji
Bo pa treba verjetno še kaj nastavljat... kar tudi ne bi smel bit problem

ajde
 

Kakpa

Zelenc'
15. apr 2008
9
0
1
Kakšne imate izkušnje s prostoročnim telefoniranjem s to napravo.
Jaz imam v telefonu zelo močen odmev, na strani naprave se pa zelo dobro sliši.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Sem probal samo na mizi v pisarni. Prvi vtis je odličen.

Nekdo je omenjal navodila. Navodila se nahajajo na priloženem CDju in sicer slovenska za napravo, slovenska za priključitev in angleška za uporabo programa iGO. Ob nakupu sem dobil tudi pisna slovenska navodila, skupaj z izpisom maila, kjer so naštete države, ki jih pokriva navigacija.

Edit: Papirna slovenska navodila so na 32 straneh.
 
Nazadnje urejeno:

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Sem probal samo na mizi v pisarni. Prvi vtis je odličen.

Nekdo je omenjal navodila. Navodila se nahajajo na priloženem CDju in sicer slovenska za napravo, slovenska za priključitev in angleška za uporabo programa iGO. Ob nakupu sem dobil tudi pisna slovenska navodila, skupaj z izpisom maila, kjer so naštete države, ki jih pokriva navigacija.
Super novica

Uvoznik mi je po mailu poslal SLOVENSKA navodila za navigacijski program IGO 2006 + in pa garancijsko izjavo na kateri jasno piše garancijski rok 24 mesecev!

Tako, da kapo dol!

Kdor jih potrebuje naj se prijavi na njihov mail: mirel@siol.net
cool-1.gif
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
Še zdaj ne vem od kje vam iGO2006+.A je ta že gor naložen al je navaden iGO2006?
 

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Citat:
Uporabnik Basko pravi:
Še zdaj ne vem od kje vam iGO2006+.A je ta že gor naložen al je navaden iGO2006?

Pravi naziv programa:

iGO My way 2006 plus

mislim, da to je isto.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Me je včeraj klical znanec, če mu lahko naložim na TUŠovo navigacijo AdriaRoute. Ko sem mu razložil,
da se to ne da, se je razočaran poslovil, ker je vrgel 190€ v kanto za smeti... Vozi namreč samo po Sloveniji.

Ni pa pošteno od TUŠa, da napiše v reklamo, da je Slovenija pokrita. Mislim, da gre tu za zavajanje potrošnikov
in je primer zrel za kakšnega tržnega inšpektorja...

Žal za Slovenijo so karte res povsem neuporabne.
Ampak zavajajo pa prej z vsem ostalim s tem, da je tako zanič zemljevid pa niti ne, ker v katalogu nič ne piše, da je dobro pokrita-piše le, da so notri neki zemljevidi zahodne in vzhodne Evrope vključno s Slovenijo.

Ampak bo pa večina folka res razočarana in škoda, ker si Tuš dela po nepotrebnem slab ugled.
V akcijo bi dal raje Garmine 250W ali pa 200W, ki preide še ceneje karta je pa desetkrat boljša.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik GPSfreak pravi:
Se več kot strinjam, menim, da je tako blatenje višek nekulture in samo kaže nivo človeka, ki to piše!
In vse to le zaradi ene navigacije, človeku je res dolgčas!

Posodobitve SO OBSTOJEČE IN NA VOLJO in jih zlahka dobiš. Lahko z navodili, kako to sam narediš, ali pa jim pošlješ SD kartico pa ti jih posodobijo oni.

Prvič prav nikogar ne blatim, pišem le tisto kar je res in se sam nase jezim, ker sem fuknil 190€ za test te zaradi zanič zemljevidov neuporabne naprave-namesto, da bi kupil Garmina 200W za 160€, ki ima še desetkrat boljši zemljevid(Slovenije zagotovo).
bonk.gif


Iz Mirela sem dobil obvestilo, da ni prav nobenih posodobitev na voljo!!!

Če pa so jih pa prosim naložite na internet in objavite link saj do legalnih stvari ga lahko objavite tudi tu.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Ej, zdaj pa te res imam že poln kur..!! Od danes naprej imam tudi tega "tuša" in mi je do sedaj uspelo da delujejo:
Igo8, Maporama, TomTom, Navigon!
In to v 2 urah. Ampak veš zakaj?
Ker VEM kaj delam. Ti pa si amaterček ki pa ima poln gobec klevetanja in neznanja in nima pojma.
Res, odstrani SE!
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Ej, zdaj pa te res imam že poln kur..!! Od danes naprej imam tudi tega "tuša" in mi je do sedaj uspelo da delujejo:
Igo8, Maporama, TomTom, Navigon!
In to v 2 urah. Ampak veš zakaj?
Ker VEM kaj delam. Ti pa si amaterček ki pa ima poln gobec klevetanja in neznanja in nima pojma.
Res, odstrani SE!

Ti meni samo povej kako naj na to napravo naložim zemljevid približno podobne kakovosti kot je Adriaroute 2 ališe bolje AdriaTOPO 2.01.

Nič drugega ne rabim in ko to dobim bom to napravo začel zelo hvaliti, dokler imam pa na njej neuporaben zemljevid jo pa lahko kritiziram kolikor me je volja.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik niki pravi:
Jaz sem dobil gar.kartico, garancija seveda velja samo s računom dve leti, navodila so sicer kratka slovenska, vendar angleščina ni več nekakšen problem danes..

Glede posodobitve je tako, da jo prejmeš brezplačno avtomatsko, ko posodobitve izidejo od podjetja Mirel d.o.o. (vendar misli, da je potrebno poslati potrdilo preko emaila da te vpišejo v bazo)

Kako veš, da ti garancija velja dve leti-kje to piše-si morda dobil garancijski list,kjer to piše???

Navodil za navigacijo NI!

POSODOBITEV NI NOBENIH-morda kdaj bodo a sedaj jih NI!

Lp
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.