iGO-683 B ali je vreden nakupa?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Sploh pa ljudje bi se morali malo bolj pozanimati, preden kaj kupijo. Zakaj sploh gredo nabavljat Igo za to ceno, če pa dobijo Nuvi 250w ceneje in tudi tako opevano AdriaRoute bi imeli...

Drugače pa vsi si probajte gor dat Navigon, pa ne bo stran vržen denar...

1. Kupujemo, ker smo osli-sam pa sploh nisem vedel, da odličnega Garmina 200W dobim za 160€-trot zmešan!!!
bonk.gif
.

2. Ali lahko napišeš kako se gor naloži Navigona in koliko so sploh boljši zemljevidi(daš morda lahko kako slikco-recimo Šmarne gore z okolico, kot sem to storil sam)?

Jaz sanjam o takem kot je na prilepljeni slikci in ga lahko naložim na Garmina.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Potem se pojavi spet problem ko moraš kupiti adriaroute za dodatne 104 EUR in jih je treba naložiti. Nalaga se jih podobno, kot se naredi update... tega pa 90% uporabnikov garmina ne ve narediti.

Naložiti jih je mala malica-meni je to uspelo v manj kot uri pa sem imel Garmina prvič v roki.
Tega mi pa niti priklopiti na računalnik ne uspe pa ima tisti Activsync do katerega si mi poslal link a kljub temu računalnik naprave ne zazna.

Karte za Garmina pa zlahka zastonj dobiš na internetu in ne rabiš dat niti centa.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
Kakšna licenca se izpiše v meniju?
Kaj v stilu:
Koda:
 DEMO: iGO 2006 Beta

Napiše točno to.
DEMO iGO 2006 Beta.

Spodaj pa 25mestna koda s katero si ne moreš nič pomagati.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik leni pravi:
No itaq je J05 pacient zase ane... ampak mene pa zanima ali je Tanja za vodenje ali so kaj novega naredili?
Je pa dejansko, če pogledamo z nevtralnega stališča in stališča povprečnega uporabnika, je ohlas v katalogu zavajajoč, to sem že sam opazil. In sicer nikjer ne piše da je Slovenija 100% pokrita, ampak tudi nikjer ne piše da ni. Tako da je opis zelo zavajujoč in seveda povprečen Slovenček ki da vsaki navigaciji ime garmin, pač razmišlja da če je sloenija med vsemi evropskimi državami potem mora bit tud tko pokrita kot ostale države. Žal je miselnost večine ljudi da pričakuje da je zadeva popolna, ker nikjer ne piše da ni. Zato po eni strani razumem J05, ki je čist povprečen slovencelj. Pa čeprav je član Alterja (to velja tudi za Zgago) se ni pozanimal oziroma prebral teme Igo in je sedaj razočaran ker garmin je pa 100% pokril slovenijo, pa čeprav bi mene iskal na drugem koncu vasi, sodelavca celo na drugem hribu, ampak to nima veze, važno da je on našel domovanje vrača.
Nisem noben pacient le zelo razočaran kupec, ki je pričakoval ene 10% slabši zemljevid ne pa popolne katastrofe.
Kupil sem ga pa ravno zaradi tega, da bi lažje prišel do Vukojebin-tudi s kolesom ne samo z avtom.

Zraven Drnovškove hiše na Zaplani je tudi čudovit razgledni stolp, ki bi ga bilo vredno obiskati pa žal z IGOtom do tja ne moreš priti.

Vodenje pa govori Tanja, ni nič novega, tudi skin je obupen in tudi ne najdem boljšega.
confused-1.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik J05 pravi:
Napiše točno to.
DEMO iGO 2006 Beta.

Spodaj pa 25mestna koda s katero si ne moreš nič pomagati.

Če je to res, potem TUŠ res prodaja piratske GPS naprave.
shocked-1.gif
 

steni

Fizikalc
5. jan 2008
682
39
28
Ravne na Koroškem
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Ej, zdaj pa te res imam že poln kur..!! Od danes naprej imam tudi tega "tuša" in mi je do sedaj uspelo da delujejo:
Igo8, Maporama, TomTom, Navigon!
In to v 2 urah. Ampak veš zakaj?
Ker VEM kaj delam. Ti pa si amaterček ki pa ima poln gobec klevetanja in neznanja in nima pojma.
Res, odstrani SE!

Superca!
Če k ceni 189€ prišteješ še cene za Maporamo, TomTom ali Navigon potem pa to ni več tako ugoden nakup kot ti trdiš.
Pa še vprašanje: Ali misliš, da večina ljudi kupi napravo zato, da se z njo potem igra in preizkuša različne programe za navigacijo? Moje skromno mnenje je, da ne.
Večina, spet moje mnenje, potrebuje navigacijo po Sloveniji, Hrvaški, Bosni, Italiji, Avstriji in Madžarski. Za te države pa potrebuje tudi dobre zemljevide, tudi topo. Priznaš ali ne, pa to trenutno dobro pokriva le Garmin.
Sedaj pa me lahko požreš, če želiš, vendar če mene kdo vpraša za nasvet, mu priporočam Garmina!
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Ma dej [censored] kje so moderatorji. Ta tema je že čist u riti, poglej koliko zaporednih odgovorov si dal J05 WTF!!?

Kako se naloži navigon naj ti pa mamomu razloži-jst nimam te naprave. Ti povem, da ne boš razočaran!!! Pa tudi sam program je dosti boljši od Garmina.
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik GPSfreak pravi:
Super novica

Uvoznik mi je po mailu poslal SLOVENSKA navodila za navigacijski program IGO 2006 + in pa garancijsko izjavo na kateri jasno piše garancijski rok 24 mesecev!

Tako, da kapo dol!

Kdor jih potrebuje naj se prijavi na njihov mail: mirel@siol.net
cool-1.gif

Prosim naloži navodila na internet in jih bo vsak sam lahko snel.

Še vedno pa čakam na tvoj klic, da mi odkupiš napravo kot si obljubil.
Lp
 

J05

Pripravnik
24. mar 2008
57
0
6
Citat:
Uporabnik Matko pravi:
Citat:
Uporabnik J05 pravi:
Napiše točno to.
DEMO iGO 2006 Beta.

Spodaj pa 25mestna koda s katero si ne moreš nič pomagati.

Če je to res, potem TUŠ res prodaja piratske GPS naprave.
shocked-1.gif

Trenutno nimam več časa-ti bom pa ponoči poslal sliko v dokaz.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik J05 pravi:

Kako veš, da ti garancija velja dve leti-kje to piše-si morda dobil garancijski list,kjer to piše???

Navodil za navigacijo NI!

POSODOBITEV NI NOBENIH-morda kdaj bodo a sedaj jih NI!

Lp

Daj ne seri!

Dobil sem garancijsko izjavo na kateri piše:
Zaupanje, ki ste nam ga izkazali z nakupom naše naprave vracamo v obliki 24-mesecne garancije.
Garancijska izjava za napravo IGO-683 B
Izjavljamo:
-da bo proizvod v garancijskem roku brezhibno delovaldeloval, ce ga boste uporabljali v skladu z njegovim namenom
in tehnicnimi navodili;
-da bomo na vašo zahtevo, ce bo predložena v garancijskem roku, na svoje stroške poskrbeli za odpravo okvar
in pomanjkljivosti na proizvodu, zaradi katerih ta ne deluje brezhibno, v roku, ki ne bo daljši od 45 dni, od
dneva dostave izdelka v popravilo. Proizvod, ki ne bo popravljen v omenjenem roku, bomo na vašo zahtevo
zamenjali z novim. Za cas popravila se vam bo podaljšal garancijski rok.
Garancija pricne teci z dnem prodaje na drobno, kar dokažete z izvirnim racunom.
Za cas 3 leta je za napravo v garanciji ali izven nje zagotovljen servis.
Garancijski rok: 24 mesecev
Garancijski pogoji:
Garancija preneha v naslednjih primerih:
- popravila proizvoda nepooblašcene osebe
- vgraditve neoriginalnih sestavnih delov proizvoda
- malomarnega ravnanja s proizvodom
- poškodbe, nastale zaradi mehanskih udarcev po krivdi kupca oziroma tretje osebe
Postopek uveljavljanja garancije:
Prosimo, da nam napravo pošljete na naš naslov v originalni embalaži s priloženo kopijo originalnega racuna iz
katerega je razviden datum nakupa.
Zahvaljujemo se vam za zaupanje in vam želimo veliko uspeha.
Uvoznik in serviser: Mirel d.o.o., Drenov Gric 21A, 1360 Vrhnika
Tel.: 01 7562021; Fax.: 01 7562022
E-mail: mirel@siol.net
....... s štampiljko firme

Dobil sem tudi navodila na CDju in 32 strani tiskanih navodil.

Zdaj pa zaveži in pojdi srat na kakšen pubertetniški forum. Če si ne znaš najti posodobitev si si sam kriv, ne pa prodajalec ali uvoznik.

Kupil si 4,3·navigacijo za pohodništvo. Pa ti nisi normalen.
bonk.gif
Temu so namenjene druge, manjše naprave naprave.

Zdaj pa spokaj in pusti resnim ljudem da debatirajo o napravi.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Lej,

skašljal si se, ugotovil, da si kupil napačno in neuporabno napravo (vsaj zate) in jo prodajaš naprej.


O Tušu in ostalem, se pa prijavi ali na njihov forum (verjetno ga imajo) ali pa obvesti inšpekcijo, če misliš, da so kratene tvoje pravice.


Nas pa, lepo prosim, ne mori več s tem.


Hvala.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Budno spremljam kdaj bo začel tečt govor še o Tuševih žemljicah
smile-1.gif


Se pa vidi sedaj kaj dela reklama ...
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Odličen garmin 200W
hysterical-1.gif

Nuvi 200W = 169EUR + legalni adriaroute = 273 EUR

to je cca. 30% razlike v ceni.

Poleg tega ta to "odlično ceno", ki je že zdaj 83 EUR dražja kot iGO, dodaš še SD kartico 2GB za 12 EUR, ker nuvi 200W nima zadosti interne memorije, pa prideš na 285 EUR. Torej ista zadeva stane 94 EUR več. Samo mape in naprava. Prištej še prostoročno telefoniranje in hitrost, pa prideš na ... hmmm kam že?

Če ti dejansko misliš da bo kdo odkupil tvojo rabljeno zadevo za 200 EUR, medtem ko nova, zapakirana stane 189, se krepko motiš in moram povedati da si krepko nad realnimi pričakovanji normalne osebe. Zato pa je ocena "vrednost glede na ceno" pri iGO napravi tudi daleč daleč nad 200W.

Poleg tega tvoje spamanje z milijon posti ni glih v skladu z netiquette.

Kar se tiče popravkov oz. nadgradenj, glede na to, da si se "slišal" z uvoznikom je spet neka nebuloza, ki je zrasla na tvojem zelniku. Popravki so, vendar NISO POTRJENI iz strani iGO. Nadgradnja pa sicer obstaja. Sem danes zjutraj govoril z direktorjem firme, pa vem malce več o sami zgodbi tega iGO kot pa ti.

Še vedno pa ti ostane inšpekcija. Upam, da nisi alergičen na lekadol ali aspirin, ker ga boš močno rabil, ko se bodo smejali iz tebe.
priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

btw.
BigBang ima model 250W za 179 EUR in je zadeva povsem dovolj za navadnega uporabnika, prostora pa je še okoli 400 Mb.

Cenovno precej ugodno.
 

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Odličen garmin 200W
hysterical-1.gif

Nuvi 200W = 169EUR + legalni adriaroute = 273 EUR

to je cca. 30% razlike v ceni.

Poleg tega ta to "odlično ceno", ki je že zdaj 83 EUR dražja kot iGO, dodaš še SD kartico 2GB za 12 EUR, ker nuvi 200W nima zadosti interne memorije, pa prideš na 285 EUR. Torej ista zadeva stane 94 EUR več. Samo mape in naprava. Prištej še prostoročno telefoniranje in hitrost, pa prideš na ... hmmm kam že?

Če ti dejansko misliš da bo kdo odkupil tvojo rabljeno zadevo za 200 EUR, medtem ko nova, zapakirana stane 189, se krepko motiš in moram povedati da si krepko nad realnimi pričakovanji normalne osebe. Zato pa je ocena "vrednost glede na ceno" pri iGO napravi tudi daleč daleč nad 200W.

Poleg tega tvoje spamanje z milijon posti ni glih v skladu z netiquette.

Kar se tiče popravkov oz. nadgradenj, glede na to, da si se "slišal" z uvoznikom je spet neka nebuloza, ki je zrasla na tvojem zelniku. Popravki so, vendar NISO POTRJENI iz strani iGO. Nadgradnja pa sicer obstaja. Sem danes zjutraj govoril z direktorjem firme, pa vem malce več o sami zgodbi tega iGO kot pa ti.

Še vedno pa ti ostane inšpekcija. Upam, da nisi alergičen na lekadol ali aspirin, ker ga boš močno rabil, ko se bodo smejali iz tebe.
priden.gif

Tip je res potreben po moje še malo močnejših zdravil!!!
A moderatorji res ne morjo nč ukrent proti takim tipom.
confused-1.gif
 

GPSfreak

Pripravnik
11. apr 2008
35
0
6
Al pa če odpremo novo temo? In se preselmo tja pa debatiramo o pametnejših zadevah - na primer kaj se da narest še iz te napravce?!?
Kva pravte?
 

Kakpa

Zelenc'
15. apr 2008
9
0
1
Se popolnoma strinjam, zadeva je malo pobegnila s tirov.
Zelo malo koristnega, in vse več solate.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
To bo to.


Saj v načelu je dobro napisal, samo začel se je ponavljati, kar pa ne pelje nikamor in duši temo.


Odpri nov post o tej napravi, tam bomo pa bolj rigorozni.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.